Вчителька з мікрорайону• Изменено 21 ноября 2023

Биоинженер стоит ли идти учиться?

Загуглила, что профессия описывается абстрактно.
Может кто-то работает биоинженером?
Хотелось бы понимать, какую работу потом найдешь.
Сизоока бестія• 21 ноября 2023
це мабуть щось з генетикою пов´язано? звучить цікаво і перспективно, але складно, треба мати тяму
Едимнаморе• 21 ноября 2023
Точно не в КПІ
Королева краси• 21 ноября 2023
Если человек способен заниматься научной работой
So_so• 21 ноября 2023
Как я своей дочке говорила - открывай вакансии и смотри что можно делать с этим образованием.
https://www.work.ua/jobs/5389980/
Сизоока бестія• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
https://www.work.ua/jobs/5389980/
дуже не погано, як для стажера
ТаПрямТам• 21 ноября 2023
Однокласник доньки на біоінженерії в кпі чи в шеві вчився, не пам´ятаю точно, де.
То він вже в Канаді в універі, бо отримав грант на навчання за перемогу на міжнародній студентській олімпіаді, і за винахід.
Але хлопець класу з 7 мав ціль і йшов до неї - олімпіади, ман, підготовчі курси при виші.
Він точно без роботи не залишиться)
А спеціальність перспективна, навіть в Україні. Бо скільки людей зараз потребують того ж самого протезування, а біоінженерія як раз про біонічні протези і подібне.
So_so• 21 ноября 2023
https://www.facebook.com/WHOUkraine/videos/1260605...

Тоже послушайте, от первого лица
ириска77• 21 ноября 2023
Друг сина поступив на біоінженерію в КНУ. Прорахували що проходить на бюджет, тому подався. Самій цікаво як вчиться. Бо це непросто. Навантаження в КНУ доволі серьйозні
Цукрові вишні• 21 ноября 2023
Два роки тому дізнавалася про цю спеціальність для друзів у інших друзів з КПІ, які там викладають. Їх порада - не йти. Звучить гарно, а по факту випускники працюють будь де, але не за фахом. Вчать геть не тому, що мав би знати біоінженер.
Весела моль• 21 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Так , ГМО - там буде на 1-му місці...
Готують до штучної їжі..((