КротоТо• 21 ноября 2023

Які потрібні доки, щоб отримати дві пенсії на поховання від держави?

Дівчата, хоронила маму чоловіка, він служить. В мене є довідка про смерть і ще якась, яку мені в ЗАГСі видали.
Все в мене, але я в іншому місті, пройшло майже два місяці з дня смерті, не мала сили раніше цим зайнятися.
Це ще реально подати документи в пенсійний? І які ще папери з собою мати?
Чеширская кошечка• 21 ноября 2023
Свідоцтво про смерть і виписку з банку ( рахунок для виплат)
Довідка та також потрібно

бЭйбА• 21 ноября 2023
Треба з довідкою для пенсійного, свідоцтвом про смерть і своїми документами звернутися в пенсійний фонд
Читала що на протязі півроку можна подати , допомога прийшла в той день як подавала
Советничаю тут• 21 ноября 2023
Корешок из ЗАГСа
Свидетельство о смерти
Ваш паспорт+ИНН
Ваш счёт в банке
tanya1281• 21 ноября 2023
Я подавала почти через полтора года, выплатили буквально через 2 дня. Надо в пенсионный идти и там писать заявление. По электронной почте не приняли
автор КротоТо • 21 ноября 2023
Дівчата, дякую.
Скажіть, а рахунок з банку можна «витягнути» через додаток, він підійде?
Накладні мюслі• 21 ноября 2023
Ответ дляКротоТо
Дівчата, дякую.
Да. Подойдет
Ангелок з ріжками• 22 ноября 2023
Недавно похоронила маму.
Ещё индификационный код мамы предоставляла в пенсионный фонд,и остальные документы
Справку с ЗАГСа
Свидетельство о смерти
Свой паспорт и индификационный код
Данные своего счета в банке,отправила на электронку..

Ламборджини• 22 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Недавно похоронила маму.
Справку с ЗАГСа
Свидетельство о смерти
Свой паспорт и индификационный код
Я подавала без кода свекрови , документы т
в Совбез подавались
Свидетельство о смерти
С банка реквизиты
Свои документы