Коко На Страже• 22 ноября 2023

Порадьте раковину/мийку на кухню

Добрий день всім. Прошу допомогти, порадьте раковину чи мийку, як воно правильно називається, на кухню. Бюджет середній, краще не переплачувати, бо ремонт закінчується, а грошей майже немає. Але і зовсім "фуфел" брати не хочеться, якось гроші знайдуться. Що обрати? Нержавійку чи а-ля граніт?
На дізайн вже пофіг, аби швидше закінчити та в подальшому було зручно
Результат:
вже голосів: 28
13 (46.43%) Нержавійка
12 (42.86%) Граніт штучний
3 (10.71%) Свій варіант
Я не тону• 22 ноября 2023
А-ля граніт треба брати дуже дорогу, бо інакше весь той ля-граніт буде обсипатися.
Так що не видумувайте собі клопоту і беріть з нержавіючої сталі
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Я за кам´яну.
В мене тільки такі вже 25 років (квартира, дача) - дуже задоволена.
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Що ви вигадуєте? Чого це він буде обсипатися?
Асталависта бэйби• 22 ноября 2023
Только не черную. Мне самые лучшие из нержавейки. Осиальное со временем сильно теряет внешний вид
Асталависта бэйби• 22 ноября 2023
Кстати моя нержавейка из икеи прекрасно служит уже 8 лет
Ниф_ниф• 22 ноября 2023
Колись була нержавійка, та при черговому ремонті захотілось модну а_ля граніт, як ви кажете. Білу! Красота була неймовірна! Роки 2. І милось все чудово, і ніщо не фарбувалось від овочів, про мийні засоби для раковини взагалі забула, вона начебто сама відмивалась. Але з часом дно потрошку стало жовтіти, спочатку майже непомітно і мийні засоби справлялись чудово, потім мити приходилось все частіше, а засоби знадоблялись все сильніші. Біля водостоку зараз жовте коло, яке нічим не прибирається: ні кислородному відбілювачем, ні білізною, ні засобом для унітазу. Воно начебто і нічого страшного, але бісить. Нержавійка практичніше, але зовсім не підходить під мій дизайн. То з часом знов поміняю на а-ля граніт.
Я не тону• 22 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
Це що ви вигадуєте?
По перше гранітні мийки дуже крихкі, в мене така зламалася бо на неї впала кружка металева, по друге на таку мийку неможливо поставити дійсно щось гаряче бо пошкоджується поверхня, по третє якщо використовувати активні миючі засоби то той граніт відпадає. Так що не треба мені розказувати те що я вже використовувала і мені не сподобалося.
Марфа Українівна• 22 ноября 2023
Якщо зупинете свій вибір на нержавці, то обирайте гладку, її легше відмивати
Крайня невістка• 22 ноября 2023
Мойка Platinum Handmade з нержавіючої сталі . В мене 2 роки. Подобається у догляді.
Зараз все скажу• 22 ноября 2023
У меня была нержавейка, прменяла на иск гранит, это ..опа, я вам скажу. Она очень непрактичная, грязь въедается. Ягода капнула-синее пятно, мочалка осталась в мойке-темное пятно. Помогает только кислородный отбеливатель. Очень не рекомендую. Бренд у меня Waterhouse
автор Коко На Страже • 22 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
Я за кам´яну.
А між ними є різниця?
Пьяная вишня• 22 ноября 2023
Я рекомендую з Сілграніту Blanco, ціна не найнижча ціна, а якість найкраща з каменів.
Сегодня не целуюсь• 22 ноября 2023
франке из тектонайта. У меня черная уже шестой год - как новая
Само_достаточная• 22 ноября 2023
нерж teka
чим глибша, тим зручніша
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
У меня две черные - никаких проблем нет
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Це що ви вигадуєте?
У меня 13 лет была бежевая мойка и 8 лет две черные.
Вообще никаких проблем кроме того что у бежевой потемнело дно, поэтому светлые больше не хотела.
Асталависта бэйби• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
У меня две черные - никаких проблем нет
Если вода без калька, то да. Если кальк то это ужас. Я ни одной не видела в норм состоянии. Ну вы одна только без проблем. Особенно матовые чёрные то жесть, и смесители тоже. Я много хожу по разным домам, на уборки, то насмотрелась на чёрное
Обстановщица• 22 ноября 2023
У меня было нержавейка - больше никогда.
С гранитными никаких проблем для меня нет.
Сейчас две черные - Франко и бланка - бланка лучше. Но и Франко хорошая.
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
С кальком . Помыла длместосом , протерла маслом и блестит как новая.
Асталависта бэйби• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Маслом))
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Маслом))
Да. Подсолнечным. Как раз на советчице об этом и прочитала. Супер средство оказалось.
автор Коко На Страже • 22 ноября 2023
Дякую за відповіді, але майже не допомогло. Опитування показує що майже однаково
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
А між ними є різниця?
Перша в мене була на квартирі якась шалено дорога. Але на той час і вибору не було. Подвійна. На дачі вже одинарна, простіше.
Зараз у квартирі (рік тому) міняла робочу поверхню - то мені зробили зі штучного каменю влиту, суцільну конструкцію. Політ нормальний. Трохи згодом сфоткаю бо не вдома зараз.
А я с Рио-де-Житомира!• 22 ноября 2023
Маю мийку Тека з нержавійки в квартирі і з аля граніту на дачі, причому на дачі колір терракотовий і я вважала що він буде суперпрактичний. Але ні, повне розчарування. Плями і не охайний вигляд. Я за якісну нержавійку.
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Це що ви вигадуєте?
25 років скоро, вона як нова. На барбекюшницю відвезла її на дачу, бо зробила собі безшовну влиту у поверхню.
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
У мене була пісочна, на дачі чорна (там вода гарна, проблем нема взагалі). Зараз дуже світла молочна глянцева. Трохи більше року. Не можу поки що нічого сказати - це ще не вік. Поки що в ідеалі абсолютному.
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Я кокосовим люблю :)))
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
Я кокосовим люблю :)))
Не пробовала. Спасибо. И этим попробую
Ку-кусик• 22 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Дивіться, ЯКІСНА мийка вона буде приблизно в одну ціну що нержавійка що камінь.
Мені камінь простіше у догляді. Нержавійки зустрічаю десь на відпочинку коли орендуємо житло.
Я собі ніколи не хотіла і не хочу. Хоча кастрюлі з нержавійки обожнюю.
Не можу десь знайти на фото свою найстарішу мийку, на вихідних подивлюсь що за бренд.
Чорна з 2008 року, лише таке фото відкопали в своїх гугл фотках. Зараз там знову чорний кран. З кранами мені менш везе. Як опалення не включиться на автоматі і підмерзне хата, то крани доводиться міняти. Що дорожезні що дешевші. Беру якийсь середній сегмент тепер.
Біла ось зараз. Вона така з вкрапленнями теплого кольору (ну типу щоб краплі жиру не дуже видно було 🤣🤣🤣) але я намагаюсь усе прибирати ’тут і одразу’
Поки що задоволена, робили мені майстри з міста Рівно, поверхню разом з мийкою. Серпень 2022 року. Тобто ще не час, щоб винести вердикт. У догляді дуже проста. Поки що без хімії обходжусь. Витерти сухою мікрофіброю і все. Свинок в мене в хаті чимало - там і ягоди і буряк вже бували. Трохи спершу плямка є, але з засобом для миття посуду сходить.
автор Коко На Страже • 22 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
Дякую за розгорнуту відповідь, таки мабуть схилюсь до каменю. Якщо знайдете бренд - буду безмежно вдячна