Стриптизерка• 22 ноября 2023
Янголи. Хто відчуває?
Чи мав контакт, коли без пояснень людину рятували і тд
Незламна• 22 ноября 2023
если вы чувствуете ангелов, проверьте лобные доли мозга на опухоли
я не шучу
Стриптизерка
• 22 ноября 2023
Ответ дляНезламна
я не шучу
Я не відчуваю. Мені цікаво.
Пухнасті штани• 22 ноября 2023
Я такого лікаря знаю. Тільки він не янгол, а спеціаліст хороший.
Вважаю ’янголів’ фантазіями або галюцинаціями.
Мир Мир Мир!• 22 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ну зірок вдень теж не видно, але це не означає,що їх немає
Стриптизерка
• 22 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Згодна. Я вірю. Почала цікавитись.
Мир Мир Мир!• 22 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Згодна. Я вірю. Почала цікавитись.
Тільки хотіла сказати: все залежить від віри))
Пухнасті штани• 22 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Звісно. А магічне мислення і бажання казкового і надзвичайного видно в будь-яку пору доби))))
Мир Мир Мир!• 22 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Це натяк на невменяємость? Ну що я вам відповім?.. Кожному- своє🤷♀️
Педиатор_я• 22 ноября 2023
Я вірю в янголів-охоронців, що б не казали. Ми були з сином в парку, сиділи на лавочці пили сік. Потім син побіг викинути пакет в сміттеву урну через лавку, я залишилась. І тільки чую сильний тріскіт і падає величезна суха гілка зі сторічного дерева прямо на місце, де син стояв, він чудом встигнув відскочити. Я тільки рот відкрила, все сталось миттєво. Син швидкістю реакції не відрізнявся, йому було років 7. І тільки через декілька років син згадав цю ситуацію і сказав мені, що в той момент, коли гілка падала, він відчув, що його хтось відштовхнув звідти. І у мене це не єдина ситуація в житті.
Стриптизерка
• 22 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
От я і пииаю про такі історії
Стриптизерка
• 22 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Автор, а вы уверены, что это позитвный персонаж вообще))?
Так, позитивні.
Є і негативні, але то не янголи
ОхиИВздохи• 22 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Так, позитивні.
Є і негативні, але то не янголи
А откуда у вас такое о них впечатление сложилось?)) Если почитать описание, это вообще нечто страшное и многоглазое и вообще ангелы это небесный спецназ, судя по их функциям...
Стриптизерка
• 22 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я много изучаю после одного случая этим летом
ОхиИВздохи• 22 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Какого случая?
Незламна• 22 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
світ повен магії та казок, якщо в школі не вчив фізику
Незламна• 22 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Так, позитивні.
Є і негативні, але то не янголи
ви поцікавтесь, як виглядають канонічні янголи
Бабульція• 22 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Днём можно увидеть звёзды
палка-копалка• 22 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Днём можно увидеть звёзды
А вітер ви бачите,хоча його не видно... а повітрям ви дихаєте,хоча воно невидиме... Якщо ми чогось не бачимо,це не значить,що його не існує.
Мир Мир Мир!• 22 ноября 2023
Ответ дляБабульція
Днём можно увидеть звёзды
Да, если залезть в колодец. Я не пробовала и не хочу)
Бабульція• 22 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ветер мы можем наблюдать, измерить, почувствовать
Воздух мы чувствуем, он на нас давит и тд
То есть мы может провести эксперимент который докажет, что это явление есть
——
Если существование чего-то нельзя доказать, то это конечно не обозначает, что этого не существует, но должна быть хоть какая то теория которая обосновывала бы это существование, и возможность провести эксперимент, например в будущем когда появляются нужные технологии
——