Ангел-предохранитель• 22 ноября 2023

Ніколи не кажи "ніколи"

Чи є серед вас такі водії, які казали, що ніколи в житті не сядуть за кермо автомобіля, але з часом змінилась думка (або обставини) і прийшлось вчитись? У вас все вийшло?
І ще питання до любителів МКПП, в чому кайф?
Буду вдячна за ваші коментарі.
автор Ангел-предохранитель • 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
В любом случае, любое принятое вами решения будет правильным
Пусть все получится
Дякую
Король дивана• 23 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Читаю пост N13 і не можу зрозуміти і чому загроза?
Не на можна їздити на нейтральній передачі).
Король дивана• 23 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Читаю про те, що на автоматі не відчувають авто, що не той кайф від водіння і тому хочу зрозуміти у чому ж він із МКПП.
Типу краща управляємість і т.д. але то суб´єктивно) а, ну і самі авто дешевші. І витрати пального менше. Але. З часом механіка відійде взагалі, вже зараз таких машин все менше.
Автомат легше набагато. Я на механиці не вмію. Але, мабуть, якщо якась така буде ситуація, коли буде доступне тільки авто на механиці, то треба вміти. Як про Бучу писали.
Потренуючь якось і я на всякий випадок) але їздити постійно не хо
Король дивана• 23 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну ось гарно відмітили, що навчився і можеш їздити на автоматі і механіці
А навпаки - не дозволяє ні посвідчення, ні навички автомату ) це дуже відчутно, коли автоматчики хочуть спробувати механіку )

Так, їздила на автоматі
Навчалась на механіці)
Машина теж була на автоматі, придбали механіку , яка для життя зручніше і комфортніша в експлуатації) ( розхід палива в т.ч вибір передачі, динаміка водіння, трансмісія, заміна масел, буксування, ремонт.. ), якось так
Просто вони дешевші) глобально - ось і вся ´трансмісія´)
Король дивана• 23 ноября 2023
Ответ дляничевока
динамика вождения зависит от характеристик авто...
вы никогда не обойдете на механике среднего звена мощное авто на автомате, так что это очередной миф...
Класно відписуєте. Бо чоловіки, по ходу, понавішували міфів своїм жінкам)
автор Ангел-предохранитель • 23 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
Це ж про механіку, так?
Ответ дляКороль дивана
Зараз отримані права не дозволяють їздити на механіці, якщо вчився на автоматі. І, якщо навчишся і колись доведеться сісти за механіку, то виходить, що порушуєш правила. Треба тільки перездавати , щоб їздити або не сідати. В ситуації з евакуацією зрозуміло, що там вже не до правил було б, але сподіваюсь, що такого більше не буде...
Король дивана• 23 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ніякі правила не порушуєш, закон не має оберненої сили. Ніхто нікого на заставляє змінювати отримані права зараз. Але я на механіку не сяду і так, хіба що потренуватись в чистому полі
Король дивана• 23 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Це ж про механіку, так?
На будь-чому) але в пості мали на увазі механіку
Ответ дляКороль дивана
Я маю на увазі, що зараз ставиться відмітка в правах. Ті, хто отримав раніше, можуть їздити, так.