Ангел-предохранитель• 22 ноября 2023

Ніколи не кажи "ніколи"

Чи є серед вас такі водії, які казали, що ніколи в житті не сядуть за кермо автомобіля, але з часом змінилась думка (або обставини) і прийшлось вчитись? У вас все вийшло?
І ще питання до любителів МКПП, в чому кайф?
Буду вдячна за ваші коментарі.
Наша взяла• 22 ноября 2023
Для простоты и комфорта- автомат.

Для практичности и на всякий- механика.

Тут много плюсов и одной коробки, и другой.

Механику выбирают те- кто не хочет переплачивать за автомат и МКПП считаются неприхотливы и дешёвые в обслуживании. Так же авто легко буксируется с МКПП, в отличии от автомата (эвакуатор). Также- на МКПП ниже расход топлива, можно самой выбирать крутящий момент и момент переключения передач и т.д.
Король дивана• 22 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я думала, що навпаки, менше відволікаєшся на перемикання передач...
Так і є. Вам рекомендують вчити і те, і інше, для універсальності. Але автомат , звичайно, круть. Я на автоматі. Чоловік після 20 років механіки на автоматі. Кайф
РыжаяЛиса• 22 ноября 2023
Ответ дляГрабля
в механіці все логічно, знайдіть гарного інструктора
Большой плюс за хорошего инструктора.
Мне инструктор все спокойно объясняет и по полочкам раскладывает))
Мне с ним повезло
ничевока• 22 ноября 2023
автомат, без вариантов ( если большой город)
Грабля• 22 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Большой плюс за хорошего инструктора.
Мне с ним повезло
а в каком Вы городе? Если Киев, какой берег и школа?
РыжаяЛиса• 22 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Нет, не Киев)
Вам удачи в поисках
Грабля• 22 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Нет, не Киев)
Вам удачи в поисках
Спасибо)
Незламна Україна• 22 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Краще на автоматі?
Звичайно! Їдешь собі, уважно слідкуєшь за знаками та дорогою, а не граєшься з тією коробкою.
Сало не люблю• 22 ноября 2023
Спочатку всім страшно )) не те щоб кпзала щось таке, але боялася дуже
автор Ангел-предохранитель • 22 ноября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
У вас какая машина в семье? На чем водить будете?
Если автомат - я бы и училась на автомате. Водить машину это не только про способ управления. Это и знаки, и пешеходы, и дорожная ситуация в целом. Это все легче отработать, если не нужно думать ещё про переключения и педаль сцепления.

Когда это все уже не будет пугать, то можно и на механике поучиться отдельно, чтобы уметь, если очень хочется.
Конечно, это только мое мнение, я не из тех, кому надо прямо чувствовать машину и вот это всё. Машина для меня - комфортное средство передвижения из точки А в точку Б, с возможными спонтанными заездами в другие точки)))
Поки що ніякого авто немає.
От у мене схожі думки із тим, що іи написали. Просто іноді з´являються сумніви через те, що треба вміти все. Така собі ’відмінниця’.
Ответ дляНаша взяла
Для простоты и комфорта- автомат.

Для практичности и на всякий- механика.

Читаю про те, що на автоматі не відчувають авто, що не той кайф від водіння і тому хочу зрозуміти у чому ж він із МКПП.
Ответ дляКороль дивана
Читаю пост N13 і не можу зрозуміти і чому загроза?
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Я така
Думала не моє.
Важко було наважитися піти в автошколу.
Почала кайфувати кожен раз починаючи з 20 заняття... І зараз сумую за навчанням

Отримала посвідчення, щаслива
Звісно механіка )
Розумієш машину і всі тонкощі
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Як згадаю, щоб я в механіка. Але ніколи не думала про автомат.це занадто легко.

У мене ще тривожний розлад
Ух весело було на кожному занятті, одні мати від мене , від стресу ).
Щаслива що з інструктором були командою 🫂🥰

Рекомендую в фб групу, права без хабарів
Мені буде допомогли, мотивацією )
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я така
Думала не моє.
Важко було наважитися піти в автошколу.

Отримала посвідчення, щаслива
Звісно механіка )
Розумієш машину і всі тонкощі
Дякую за ваш досвід! Мені теж важко, звикаю до цієї думки, налаштовуюсь.
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так, я 2 роки налаштовувалачь
Зараз думаю, чому не раніше...

А групу гляньте, там дуже багато мотивації, історій складання, тонкощів
Ответ дляХтомолодець? Я!

У мене ще тривожний розлад

Мені буде допомогли, мотивацією )
Дякую за рекомендацію!
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я така
Думала не моє.
Важко було наважитися піти в автошколу.

Отримала посвідчення, щаслива
Звісно механіка )
Розумієш машину і всі тонкощі
расскажите мне тонкости....
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
расскажите мне тонкости....
Та чого тільки вартує педаль зчеплення.. задній хід.. перемикання передач,вміння слухати машину.
Вже не кажучи про плюси , які описали вище.

Якщо ви водите на автоматі, це ок , кожному своє)
Але ніколи не кажи ніколи, гарно автор тему підібрала )
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!

я вожу и механику и автомат, просто не понимаю о каких тонкостях речь.... а уж это - я лучше чувствую машину на механике - вообще чушь... то что вы делаете руками и ногами автомат делает сам, но точно те же действия...
А с задним ходом что, там какой секрет?
Я честно не понимаю о чем вы, если можете расскажите таки
Не гавкаю- но охраняю• 22 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Это не тот страх, который нужно победить. Это животный страх, к сожалению, он никуда не денется.
А я вас понимаю. Я такая же. Летала один раз и это было 20 лет назад...
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
А с задним ходом что, там какой секрет?
Ну тобто різниці ,що автомат, що механіка нема.. ясно )

Те, що для вас ’ вообще чушь’, для когось звичайна справа, коли розумієш механіку - водіння в кайф.
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!

я понимаю механику и отлично на ней езжу давным давно
что там понимать? раз научился и на всю жизнь
А вы на автомате ездили? Или у вас первое авто на механике?
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
Ну ось гарно відмітили, що навчився і можеш їздити на автоматі і механіці
А навпаки - не дозволяє ні посвідчення, ні навички автомату ) це дуже відчутно, коли автоматчики хочуть спробувати механіку )

Так, їздила на автоматі
Навчалась на механіці)
Машина теж була на автоматі, придбали механіку , яка для життя зручніше і комфортніша в експлуатації) ( розхід палива в т.ч вибір передачі, динаміка водіння, трансмісія, заміна масел, буксування, ремонт.. ), якось так
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!

Так, їздила на автоматі
Навчалась на механіці)
какое было первое авто и через сколько продали?
первое бу, второе новое?
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!

Так, їздила на автоматі
Навчалась на механіці)
динамика вождения зависит от характеристик авто...
вы никогда не обойдете на механике среднего звена мощное авто на автомате, так что это очередной миф...
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
первое бу, второе новое?
Всі бу, Фольксваген пасат

Через місяці 4+- , як отримала посвідчення)
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Всі бу, Фольксваген пасат

спасибо, примерно так и думала
Хтомолодець? Я!• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
В чому ви намагаєтеся мене переконати ?🤣
Кожному своє ) автомат не спасіння )
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Кожному своє ) автомат не спасіння )
я?
это вы убеждаете что механика лучше, а чем только так и не поняла
потому что вы ездите на ней и это дешевле, это единственное что ясно
про сдавать заним ходом - вообще загадка...
и ладно бы я не ездила на ней...