Всё больше и больше пунктов пропуска блокируют . Куда смотрит ЕС , ведь это всё незаконно .
Почему , когда рашенские фуры блокировали в Польше , в начале войны , то быстро разогнали людей , а сейчас сидят наблюдают беспредел этот ?
Ответ дляAllka- skakalka
Как ослу морковкой ,но никто не возьмёт нас туда .
Тоже не понимаю для чего это делается,как и с НАТО
Никто и не собирался .
Вы этого ещё не поняли ?
Allka- skakalka• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Никто и не собирался .
Вы этого ещё не поняли ?
Поняли ,но на словах за нос водят , обещают .
Вот зачем ? Скажите ,вы не подходите по таким то пунктам ,но нет ,будут ещё 50 лет обещать
Irina-5d24• 23 ноября 2023
Ответ дляalena19842010
От, а мені дуже хотілось би потрапити на день народження, буду під дверима чатувати, може вийде заскочить зненацька)) 😂
Головне - не здаватися. Колись двері повинні ж відчинитися.
Irina-5d24• 23 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Я ще від книжки того поляка не відійшла «Польща у війні» («у війні» блет 🤦♀️)…
У якій ще війні Польща? Як ото понапридумують собі, хоч стій, хоч падай
Irina-5d24• 23 ноября 2023
Ответ дляalena19842010
Це інтрига проти України, чи може змова, не хочеться так говорити, але як є. Хто за цим всім стоїть ми і так знаємо.
Скільки вони від тої рашки потерпали, як Наполеона возносять бо він їм країну повернув, а є так мерзотні запроданці яким гроші не пахнуть або Україні насолити.
Tasya-Natusya• 23 ноября 2023
Ответ дляalena19842010
Зато ми в ЄС премося як вівці, а вони виходять конкуренції з нами не витримують, то фермери їм не вгодять, то перевізники. Чого нас тоді туди кличуть, як ми всім не годні.
Вони нас туди і не кличуть,це наші лізуть туди. Звісно, що ми для них конкуренти.
Ответ для5thelement
Это сейчас она в войне ?😳
Автор майстер клікбейтних заголовків, ака медведчуківські журналісти 😆
Але якщо Ви натрапите на цитати з цієї книги, то не спішіть сильно нервувати. Автор цієї книги колись і азовців називав неонацистами. Тож рівень його професіоналізму зрозумілий.
ku4eravaku4erava• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Поедьте на границу , там по 5 км фур уже стоит на въезд в Украину, не пускают .
Так там всегда такие очереди....хорошо если 5
KozaNostra_I• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Так об этом и так говорят .
раша замутила , чтоб окончательно обрушить нашу экономику .
Но ведь это позволяет ЕС , который никак не реагирует
Удалено администрацией...
Ответ дляRosewo
через них ТЕЖ можна потрапити до ЕС, а не ’Польща ЕДИНА країна до ЕС’
(я вже мовчу про Словаччину, Угорщину...)
підвчиться трошки
Ви колись їздили тим маршрутом ?
Хоча б на легковій.
Молдова - то таке, а далі все одно ж Румунія, проїхати через всю Румунію на фурі взимку по їх серпантинах то мега тяжко навіть досвідченим водіям
Ну припустимо є бажаючі, а далі через Словаччину і Угорщину все одно їхати в Польщу (
Бо в Польщі великі хаби і порти
і хаби на розподіл морських контейнерів, авіа зараз так працює логістика через війну (
Багато збірних грузів(
Хоча б на легковій.
Бо в Польщі великі хаби і порти
Багато збірних грузів(
Ответ для5thelement
У Польщі почали блокувати вантажівки на дорозі перед ще одним пунктом пропуску – «Медика – Шегині», — ДПСУ
Це може тривати з 23 по 26 листопада. Ускладнення руху може бути як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.
Тим часом, на стоянці неподалік пункту пропуску ’Корчова-Краківець’, де триває страйк польських перевізників вночі помер ще один український водій.
Україна Online | Підписатись
Нас схиляють до переговорів з рашкою. Суки. Всі.
Ответ дляAllka- skakalka
Та всрався нам той ЄС.
Їм потрібне наше зерно! Наша електроенергія! Наш газ! Нафта!
Вони бляха мають на колінах перед нами стояти!
Lena24101987• 23 ноября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Если цена растет, значит кому-то выгодно
+ 100
Це як з бензином минулого року
Просто хотіли ціну підняти і зробили нездоровий ажіотаж, щоб люди вже платили будь-яку ціну аби був
От і з газом так само…
Це як з бензином минулого року
От і з газом так само…
Лисий хвост• 23 ноября 2023
Якщо чесно, то поляки дуже помиляються з цією ідеєю. Ми їм не просто конкуренти тепер, ми та нація що не дає спокою більшості країн світу. Сама ідея блокади їм же і вилізе боком, от побачите. Вже крадене зерно в Турції вилізло. А якщо глобально щось в нашій країні є таке, що ще не знає простий народ. Боротьба сходу та заходу на лице, а от нас розглядають під контролем, а ніяк не самостійними. Сама бредова думка - щось що зміне світ є в нас. По іншому нас давно здали б росіянам. А от контроль безпрецедентно хочуть мати, тільки щось не виходить. Тому таке роблять. Це влада Польщі може зупинити але щось не хоче, щось їм треба інше навзаєм
Margonails• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Нет, это не так , в Украину они тоже не пускают , перекрывают полностью пункт .
Я вчера пыталась доказать,что лично видела количество фур которые стоят в сторону Украины.... действительно не пускают и в Украину, хотя не имеют право....
Ответ дляelenze66
без дозволу влади їх би поліція розігнала зразу. Вчора дивилась відео, наш водій зняв, поляк в жилеті страйкаря з сокирою ходив, замахувався на наших, коли поліцая побачив, то викинув її на узбіччя в кущі.
У поляків такі штрафи за все нормальні, що це дійсно не може бути несанкціоновано. Як ’спрут’ вирішили нас душити з усіх сторін по кордону.
Ответ дляIn limbo
Так ЄС пригрозило санкціями Польщі, якщо ті не припинять страйкувати. Точно так як і з ситуацією з зерном. Але полякам п+п
Все це виглядає, як ’розмови на публіку’, а по факту вони все більше переходів блокують і ніяких дій за цим ні від влади Польщі, ні від ЄС,
Лисий хвост• 23 ноября 2023
Ответ для4мама
Та всрався нам той ЄС.
Та не всрався він нам! Більше скажу, він нам потрібен ще більше, ніж до 2013. Знаєте чому?! Бо ця країна переживає якісь випробування нелюдські, що якась інша б не пережила. Вони всі розуміють, що їхнє життя зміниться так чи інакше, тільки вони змінять звички і трохи побурчать. А нам треба їм всім нагадувати, що це вони всі разом довели до цього і себе і нас. Тільки ми платимо більше- життям. І якщо вони нас не поважатимуть, то їм скоро буде торба з їх нерішучості. Вони дали агресору 10 років творити тут безлад, хоча могли їх зупинити одразу і жорстко. А зараз на лице і позор і війна. Так що наша країна просто повинна затикати їм рота, інакше їх не розтормосити. Вони живуть у ілюзорному світі, і думають що їх глобальна війна не зачепить. А дарма!
Vittoria66• 23 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Взгалі,все це спеціально робиться,наша влада теж нічого не робить ,щоб їм допомогти
Наша влада яким чином може вплинути на виконання законів ЕС, який нахабно порушується одним з їх членів? Не шукайте аргументи на користь проплачених польських «страйкарів» - знаємо, звідки вуха стирчать.