5thelement• 23 ноября 2023

Польша . Блокада .

Всё больше и больше пунктов пропуска блокируют . Куда смотрит ЕС , ведь это всё незаконно .
Почему , когда рашенские фуры блокировали в Польше , в начале войны , то быстро разогнали людей , а сейчас сидят наблюдают беспредел этот ?
Natkash• 23 ноября 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Так там всегда такие очереди....хорошо если 5
На в´їзд в Україну ще два тижні тому практично не було черг, ми через Шегині поверталися. От на виїзд, то так, були, власне тому фірма, яка організовувала поїздку, вирішила зробити гак і поїхати через Смільницю, там хоч до обіду встигли проїхати кордон, а так би до вечора простояли і до Львова ні з чим повернулися.
Incol• 23 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Я вчера пыталась доказать,что лично видела количество фур которые стоят в сторону Украины.... действительно не пускают и в Украину, хотя не имеют право....
Як можна собі таке уявити, в країну, в якій йде війна, не пускають фури з товаром (ліки, продукти і т.ін.), за який, умовно, ЄС вже отримала гроші, бо наразі, в переважній більшості, з нами працюють по передплаті. ТОбто фактично, вони влаштовують українцям блокаду.
In limbo• 23 ноября 2023
Ответ дляIncol
Все це виглядає, як ’розмови на публіку’, а по факту вони все більше переходів блокують і ніяких дій за цим ні від влади Польщі, ні від ЄС,
Наразі старий уряд вже не має повноважень впливати на такі питання, а новий ще немає. Цим користуються різні антиукраїнські партії в Польщі.
Margonails• 23 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Получается поляки сейчас без контрольные?
Вкусныйпончик• 23 ноября 2023
Ответ дляIncol
Дякую, дівчата, хто там п´є на постійній основі ліки, типу тироксину, іт. д. Мабуть варто закупити на місяць другий наперед
Лисий хвост• 23 ноября 2023
Знаєте після того як китаєць та американець не вийшли на саміт G20, бо там був присутній по відеозвязку російський маніакальний старець, то штовхає це все на думку що глобально питання вирішується, тільки за один день це не робиться. Якесь явище повинно бути головніше ніж війна. Що це буде не уявляю. Але зараз прямо таке ж відчуття як перед 24 лютого 2022. Я наприклад 23 з кумою обговорювала і сказала таку річ «це повинно щось таке страшне зробитися, що світ вжахнеться», але і не думала що росіяни на такий жах підуть. Нагнітання і паніка це дві речі, які керують людьми. Ми повинні дивитися на усі ці події по іншому, не з точки зору залякування
In limbo• 23 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Не зовсім. Не може ж країна залишитись взагалі без управління. Такий перехідний період, коли одні міністри пакують речі на вихід, а інші ще ці речі в кабінети не занесли. Грубо кажучи з ким ви будете домовлятись?

Чомусь же не страйкували польські перевізники влітку, наприклад. А почали якраз в цей перехідний період, коли уряд ще не сформований
СhanelKa• 23 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Всі чекають змін після 3 грудня
Лисий хвост• 23 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Всі чекають змін після 3 грудня
Я не думаю що нам легше на кордоні буде після 3 грудня. Це все нагадує якесь коло вимог один до одного, і поки вони це роблять, ми втрачаємо гроші, а значить знов вони будуть давати поміч і далі інфляція буде зростати. Бо вони ж думають, що блоком вони чогось досягнуть, а по факту зʼїдять самі себе. Китайці вже все зрозуміли і прозріли, силою питання не вирішити. Велика країна великі проблеми, один день простою і гаплик
4мама• 23 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Та не всрався він нам! Більше скажу, він нам потрібен ще більше, ніж до 2013. Знаєте чому?! Бо ця країна переживає якісь випробування нелюдські, що якась інша б не пережила. Вони всі розуміють, що їхнє життя зміниться так чи інакше, тільки вони змінять звички і трохи побурчать. А нам треба їм всім нагадувати, що це вони всі разом довели до цього і себе і нас. Тільки ми платимо більше- життям. І якщо вони нас не поважатимуть, то їм скоро буде торба з їх нерішучості. Вони дали агресору 10 років творити тут безлад, хоча могли їх зупинити одразу і жорстко. А зараз на лице і позор і війна. Так що наша країна просто повинна затикати їм рота, інакше їх не розтормосити. Вони живуть у ілюзорному світі, і думають що їх глобальна війна не зачепить. А дарма!
Я мала на увазі що вони нас мають благати бути в ЄС а не ото от усе. За мудрої політики нашої так би і було. Ми найбільш ресурсна держава Європи за усіма показниками.
JulliK_• 23 ноября 2023
Ответ дляRosewo
через них ТЕЖ можна потрапити до ЕС, а не ’Польща ЕДИНА країна до ЕС’
(я вже мовчу про Словаччину, Угорщину...)
підвчиться трошки
Тоже не понятно, зачем там ночевать на кордони, если можно въехать в Украину через другую страну, да и выехать тоже
Irina-5d24• 23 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
🤷‍♀️
Ну-ну, цікаво то прочитати. Ці ’одкровення’
автор 5thelement • 23 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Китаец американцам даже панду подарил , типа оттепель у них.
Kito• 23 ноября 2023
А тим часом вже другий водій помер на кордоні...
Лисий хвост• 23 ноября 2023
Ответ для4мама
Благати не будуть, бо ми не якась там Північна Македонія чи Молдова, ми велика країна з двома виходами у моря, великим газосховищем, АЕС, земля і ну як не банально є багато розумних людей. Але все це стало їм зрозуміло дуже пізно. Інформації про нас в них було надто мало, щоб розуміти значущість. Зараз вони стоять перед вибором затягнути свої звички і витягти нас в цивілізацію чи кинути і дати маніакальному діду підійти впритул до їх кордонів
gala-grabchak• 23 ноября 2023
Ответ дляalena19842010
Зато ми в ЄС премося як вівці, а вони виходять конкуренції з нами не витримують, то фермери їм не вгодять, то перевізники. Чого нас тоді туди кличуть, як ми всім не годні.
вони нас і не кличуть и ім потрібні лише як споживачі і раб сила. усе.
ТашаНаташа• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Поедьте на границу , там по 5 км фур уже стоит на въезд в Украину, не пускают .
5? Вчера уже 53 км было
Лисий хвост• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
А ви памʼятаєте що дід російський і американець один одному дарували у Женеві у 2021 році з благословення Китаю?
Глобально світ повинен був бути іншим, але щось пішло не так. Дуже не так. Тепер вони всі розуміють замʼяти все не вийде, треба відповідати за свої вчинки
автор 5thelement • 23 ноября 2023
Ответ дляТашаНаташа
5? Вчера уже 53 км было
Жуть , конечно (
РойЛеля• 23 ноября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Срані ліцеміри. Пожила 7 місяців і все зрозуміла. Це їхня національна риса
Цікаво, коли на німців почнуть гнати наші. Чи уже?
ТашаНаташа• 23 ноября 2023
Ответ дляgala-grabchak
Не совсем согласна. Очень многие нам сочувствуют, поддерживают, я не видела лично от поляков негатива. Если прихожу на работу в магазин с грустным лицом, то постоянные клиенты начинают аккуратно расспрашивать все ли ок, пытаться веселить. Но возможно это в моем регионе такие люди.
Я про то, что как ломовую лошадь никто не рассматривает, отношение как к полькам ко мне.
alex-3f3c• 23 ноября 2023
цікаво, а пошта за кордон виїзжає? якщо щось відправлено в США то воно стоїть на кордоні?
Incol• 23 ноября 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Так, вже собі написала, щоб батькам закупити ліки від тиску та гормони. Мабуть варто запастися критично необхідним. На газу вже перестаємо їздити.
Аквис• 23 ноября 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Слушна думка. Дуже дякую. Пам´ятаєте, як еутірокс зник на початку війни?
Ще думаю корми для тварин не будуть зайвими. Як згадаю березень 2022.....
Бізешка• 23 ноября 2023
В мене свій магазин, от товар новорічний стоїть на кордоні, я вже в таких мінусах, не знаю як буду вигрібати , а скільки таких як я? А якщо товар до Різдва не приїде, це збитки в сотнях тисяч
illaria-k• 23 ноября 2023
Ответ дляalena19842010
Нас туда не кличуть. Зе давит и требует. А мы им не сильно надо, мне кажется.
Flower Girl23• 23 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Поняли ,но на словах за нос водят , обещают .
Вот зачем ? Скажите ,вы не подходите по таким то пунктам ,но нет ,будут ещё 50 лет обещать
Да - обещать будут, и махать у носа осла морковкой тоже будут... И Западу хотелось бы, чтобы так продолжалось как можно дольше - надо же как-то стимулировать нашу войну...((
Anastasiya-f052• 23 ноября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Чому в це не втрутиться вище керівництво Польщі, України?
Як завжди, не роблять нічого для вирішення проблем своєчасно.
Аноним Первый• 23 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Може буде дійсно кась блокада, як то було «блокадний лєнєнград»?
Я просто не знаю, що це для нас означає - продуктів не буде, хімії та ліків? То ж є наші товари🤷‍♀️не пропадем же.
Вся зброя, вся військова гумка, медицина для військових! Це мінімум!
Також стоять бензин, газ і просто хрєнова купа всього!
Irina-5d24• 23 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Коли німці почнуть наші машини не пускати і блокувати всі рішення які стосуються допомоги Україні. Не біженцям.