Всё больше и больше пунктов пропуска блокируют . Куда смотрит ЕС , ведь это всё незаконно .
Почему , когда рашенские фуры блокировали в Польше , в начале войны , то быстро разогнали людей , а сейчас сидят наблюдают беспредел этот ?
У Польщі почали блокувати вантажівки на дорозі перед ще одним пунктом пропуску – «Медика – Шегині», — ДПСУ
Це може тривати з 23 по 26 листопада. Ускладнення руху може бути як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.
Тим часом, на стоянці неподалік пункту пропуску ’Корчова-Краківець’, де триває страйк польських перевізників вночі помер ще один український водій.
Україна Online | Підписатись
Газ уже взлетел .Прогнозируют ещё дефицит лекарств и продуктов , что ввозят .
«У деяких областях України пропадає автогаз, а там, де залишається, ціна злітає до 39,6 грн/л, — директор ’Консалтингової групи А-95’ Сергій Куюн
За його словами, відсутність автогазу та різке подорожчання на ринку пов´язане з блокуванням польського кордону, яким автотранспортом надходило 30% імпорту або близько 25% ринку зрідженого газу.»
Україна Online | Підписатись
Hallowkitty -54c3• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Україна Online | Підписатись
Чому в це не втрутиться вище керівництво Польщі, України?
Ответ дляoboeva
специально для этого зарегились?
Я сегодня зарегистрировалась?
Дедовщину решили развести ?
Ответ дляHallowkitty -54c3
Руководство ЕС сидит молчит . Нет слов
Hallowkitty -54c3• 23 ноября 2023
Українці, які зараз в Польші, що там поляки про це все думають і що думаєте ви?
Ответ дляnata.ant
Аї чому, роботодавець дозволяє стояти працівникам стільки на кордоні,ви не думаєте? Польща це единая країна через яку можна потрапити в ЕС?
А только Польша блокирует ?
Вы новостями не интересуетесь ?
Ответ дляnata.ant
Поляки,хочуть щоб українські фури не відбирали в них роботу
А логика где ?
Ну, ок не пропускают на въезд к ним , но они же и в Украину не пускают фуры, очереди на километры стоят на въезд в Украину .
И уже же понятно , что это всё руками раши делается , так почему не разгонят ?
alena19842010• 23 ноября 2023
Зато ми в ЄС премося як вівці, а вони виходять конкуренції з нами не витримують, то фермери їм не вгодять, то перевізники. Чого нас тоді туди кличуть, як ми всім не годні.
Ответ для5thelement
А логика где ?
Я незнаю,де ви таки взяли,поляки не пропускають в свою сторону,це показують по польським новинам.А поляки стоять на українській території у відповідь
Ответ дляnata.ant
Словаки блокували один пункт.Вони хочуть щоб повернули дозволи на перевезення
Поляки тоже не все блокировали сразу , но с каждым днём новые блокируют .
Венгры вообще прорашенские , в любой момент ,по щелчку пуйла ,могут тоже начать .
Возмущает сам факт , что это позволяют делать , будто так и надо
Ответ дляnata.ant
Нет, это не так , в Украину они тоже не пускают , перекрывают полностью пункт .
Ці події - це показник реальної готовності ЄС приймати нас, наш бізнес. Не пафосні промови можновладців на офіційних зустрічах, а реальне відношення. Проте вимоги перевізників, вибачте, але за межею. Чистину з них взагалі потрібно адресувати путіну, а не Україні, тож нехай йдуть и блокують кремль.
ПекельнаКрасуня• 23 ноября 2023
ну в любом случае выгодополучатель тут росия.
вот сиди и думай кто это организовал
Ответ дляПекельнаКрасуня
вот сиди и думай кто это организовал
Так об этом и так говорят .
раша замутила , чтоб окончательно обрушить нашу экономику .
Но ведь это позволяет ЕС , который никак не реагирует
Ответ дляnata.ant
Ви впевнені,що то не просто черга на виїзд,як і завжди,бо в Польщі зовсім інше пишуть,
Поедьте на границу , там по 5 км фур уже стоит на въезд в Украину, не пускают .
alena19842010• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Так об этом и так говорят .
Вот, если в ближайшее время не будет реакции со стороны ЕС, то у нас точно будет блокада, и цены улетят в небо, так как у нас почти все импорт, на этом и живем
Ответ дляnata.ant
А раніше не було черг,на виїзд?
По 5 км ?
Нет конечно
zztop-b844• 23 ноября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Ну что вы, Зеле не до этого, не его маштаб
Не отвлекайте