Мая твая не панимать• 23 ноября 2023

Що подарувати хлопчику (11р) на знак уваги?

Підкажіть будь-ласка)
Приїздить в гості подруга на пару днів із сином, який невеличкий презент можна подарувати дитині такого віку? (Раніше Із захоплень були футбол, комп.ігри, настолки, зараз не знаю)
Гола з конопель• 23 ноября 2023
Гроші

Щепотка_совести• 23 ноября 2023
Можно настолку, только у подруги поинтересоваться каких у них нет и какие интересуют. Книги, головоломки, толстовку.
автор Мая твая не панимать • 23 ноября 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Так, про книгу -дякую, не подумала
Ненька наша• 23 ноября 2023
Уно
Дуо
Монополія
Дженга
Наполеон Бонапарт• 24 ноября 2023
Якщо ціна не принципова,то дуже раджу. Купила племіннику, він у захваті
Ушла и Пришла• 24 ноября 2023
Ліхтарика.
Коренная киевлянка• 24 ноября 2023
Футболку прикольну. Або худі. Зараз такі стильні є на ринку. З прикольними написами...
Термокружку
Сумка на пояс бананка