БезВзяток• 24 ноября 2023
Домінікана туристична віза
Доброго дня, знаходжусь в Домінікані (Пунта Кана)
Маю на руках туристична карту tarjeta del tourista на 30 днів
Завтра термін закінчується, можливо хтось був в подібній ситуації, як її продовжити можно не виїзжаючи з країни?
Десь в гуглі написано що йти до міграціонной служби інші пишуть до поліції. Прикріпляю мапу Пунта Кани (міграційной та поліції)
Може хтось знає куди йти та шо говорить
Дужее дякую
Може хтось знає куди йти та шо говорить
Дужее дякую