Можливо, хто знає в чому може бути причина?
Ответ дляНезламна Україна
Потроху випаровується?
Не знаю🤷♀️ рівень стає меншим…
Незламна Україна• 24 ноября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Не знаю🤷♀️ рівень стає меншим…
Ну так його періодично потрібно поповнювати. Там ще мікротріщини можуть бути.
От ще наведу вам приклад: дід моїх друзів на 9 травня 1945 року купив пляшку горілки, запаяну сургучем. Горілку ту не пив. Я пляшку бачила приблизно в 2000 році, то там залишилось десь 2/3
Хочу наколоти губи• 24 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Неправда, этого не может быть
В амфорах вина и с столетних бутылках сохранились жидкости
Брюльтик• 24 ноября 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Не знаю🤷♀️ рівень стає меншим…
где-то подтекает. Трубки смотрите, ссохлось, трещина, где соединения
Брюльтик• 24 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
поменяли все эти трубки/шланги - больше года ничего не доливаю. если нет утечки, то какое ’периодически добавлять’??
Викупана• 24 ноября 2023
у мене в радіаторі були тріщинки що їх не було видно, і потроху антифріз через них витікав, побачили коли зняли радіатор.
ще десь може через патрубки травити, або через бачок.
не вгадаєш.
треба щоб майстри на сто дивились
не вгадаєш.
треба щоб майстри на сто дивились
Незламна Україна• 24 ноября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Неправда, этого не может быть
Якщо ви такого не бачили, то це не означає, що це неправда (о-обмеженість)
Стигла полуниця• 24 ноября 2023
Ищите течь. Сопливит где-то потихоньку, хомуты, шланги, термостат любит сифонить при износе.
Хочу наколоти губи• 24 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ні, не о , а Н- неосвідченість, бо законів фізики та хімію ще не відмінили) з герметично запакованої скляної пляшки рідина не випаровується ні через рік ні через 100
Хіба що через сургуч)