Сірничок• 24 ноября 2023
Чи реально трохи розтягти черевики?
Купувала восени. А зараз трохи давлять. Замш, осінній, ще не носила.
Козачка• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я зрозуміла, що пакети з чобітьми в морозилку
я тоже так поняла. Вода замерзает, увеличивается в объеме и тянет обувь
Каркуша Клара• 24 ноября 2023
Мне нравится метод с картошкой (носок намочить в горячей воде, выкрутить, чтоб не текло, в него кладём картошку и в ботинок где-то на сутки).
Тумба-юмба• 24 ноября 2023
Ответ дляСірничок
Зверху тиснуть на правій нозі. Там колодка на вузьку ногу. Давить саме зверху в носку. Замша натуральна.
Я не розумію таких людей які купляють не просторе взуття. Ви навіть якщо розтягнете то черевик і буде виглядати розтягнутим, деформованим, поношеним. Нащо так знущатися і над взуттям і над власними ногами
Сірничок
• 24 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
А картошку сырую или горячую варёную?
Сірничок
• 24 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Навзаєм, не розумію людей які не читають запитання на яке відповідають.