Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Кроме ТСН есть источник?)
В залежності який потрібен якщо кацапський то немає, а якщо український то є купа статей в інтернеті
Ответ дляРойЛеля
А чому не зізнатись відкрито народові, що нереально ті кордони 91? Ркально отак і так? Доя цього треба стільки то років. Ви готові? Скільки ще готові піти на війну? Військові ви готові продовжити чи будемо закінчувати як є?
Вибачте, але такий відчай
Они не готовы потерять ’хлебное место’
Сколько запад будет давать оружие, а главное деньги - столько и будет длиться война.
Дана-Нирвана• 24 ноября 2023
Ответ дляВаша величність
Залишилося з´ясувати хто буде будувати стіну і за які кошти?
Строить может ’Армия восстановления’, а деньги - ну на дроны, экип и авто солдатам собираем же всем миром. И на стену соберем.
Ответ дляiryna _b
Помилкою було в минулому році розповідати про вихід на кордони 1991 року. От хто за язик тягнув Зеленського і Буданова? Літо в Криму і інші подібні висловлювання. Навіщо було народові це казати? В минулому році , да і на початку цього, мало хто наважився б писати, що то нереально. Багато хто вірив,а ті хто не вірили - боялися про це в слух говорити.
А ви вірили в літо в Криму? Я взагалі це як жарт сприйняла. Ну яке літо в якому Криму? Не знаю хто в ті байки вірив.
Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Они не готовы потерять ’хлебное место’
А якщо давати не будуть, то нас всіх.... переб´ють?
Ответ дляYN8678
Запад уже выбирает себе политиков которые против беженцев и помощи.
США тоже мнутся что-то
А без их помощи мы можем только пукнуть. Увы...
Нашим стоит всерьез задуматься о переговорах и хороших дипломатах.
Можете плеваться ядом сколько хотите, но война все равно закончится переговорами.
Зря что-ли столько новостей о переговорах из разных источников
Ответ дляuma
Я вот тоже запомнила, что когда в первый месяц была угроза столице, то самоорганизовались все мужчины двора. И патрулировали сами, и подвал в считанные часы был приведен в жилой вид. Власти и близко не было рядом. И организовали доставку продуктов пожилым людям сами. Даже когда не было света у нас подъезды автоматически открывались, так был график дежурства, чтоб левые люди в дом не входили. Надо будет и окопы выроем, но нахрена нам тогда вся эта шобла у власти ???
По хорошому, їх вже давно пора до стіни поставити
Ответ дляvikaS
Моя подруга с мужем и детьми выехала из Мелитополя ,а так же все из друзья полными семьями. Выехали легко. Живут в Нидерландах. Мужу подруги предложили уже остаться навсегда,он прекрасный строитель.
Я в Європі, в нас цілий біженський центр це люди з окупації. Ідуть через Крим, в рашку, і з рашки в Прибалтику, або через пітер, потім Фінляндія, Норвегія.
Всі сім´ями. Купляють квитки за свій рахунок і їдуть. Єдине, на кордоні з рашкою і ЄС допит. Треба гарно почистити телефон, соціальні мережі.
Є люди, які геть не прижились в Європі і повертаються додому в окупацію. Таких не багато, але є. Ось недавно одна жіночка років 60 казала, що їде додому. Їй все одно яка там країна, вона просто хоче жити в своїй хаті і щоб ії не чипали.
Є і ’нє все так однозначно’ серед людей з окупації.
І головне, чоловіки з окупації не їдуть з Європи в Україну, щоб в ЗСУ свій дім звільняти. Чекають поки інші звільнять.
Ответ дляДана-Нирвана
А что вы такая агрессивная? Просто именно ваши ответы на меня сегодня произвели глубочайшее впечатление из-за живого воображения.
Якщо я таку важливу роль в вашому сьогоднішньому дні зіграла, то най буде так! В мене нема бажання сваритись. Тут в іншій темі автор відписала великі подяки, що помогла знайти лікаря дитині і я під таким враженням які ми можемо робити великі справи маленькою увагою, що ви мені настрій не зіпсуєте.
Гарного вечора!
Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А у нас есть чем отбиваться, я уже не говорю о наступлениях?
У нас нет производства оружия таких масштабов
Я не компетентна у питанні виробницива зброї і далека від керування державою.
Я тут просто поговорити.
Ответ дляuma
Та не вопрос, если кто-то их придержит у стенки, то моя рука не дрогнет.
Я гадаю, що черга з бажаючих буде більша, ніж в мавзолей. Особисто готова придбати ящик патронів і натиснути на гачок. Бо те, що робить наша влада зараз не краще нападу пизд*****го сусіда.
antoninalav• 24 ноября 2023
Ответ дляVA 11
І що значить, кого легше потім на ноги поставити. Держава повинна пенсію платити по втраті годувальника на всіх дітей. Нє?
Ну, так. Фінансово для держави легше плати на одну дитину, а не на 3- х і більше
antoninalav• 24 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Стену можно построить. Южная Корея с таким же прибахнутым соседом живет (о несправедливом разделе Кореи уже несколько раз тут писала). А Израиль вообще в окружении ненавидящих евреев арабов. У нас хоть с Польшей, Словакией, Венгрией, Румынией и Молдовой есть общие границы, а не только с рф и Беларусью.
Ви рівняєте не порівняне. В нас же ж пів України «не всьо так адназначна» І за декілька років прийдуть в ті області де хоч трішки кацапський дух є. Якщо не через вибори то зі зброєю.
Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляantoninalav
Та нічого страшного, піднімуть податки і перекриють дефіцит. Ніхто навіть підраховувати ’вигоду’ не буде.
Екатерина27• 24 ноября 2023
Не знаю как с 25, го сегодня в класс моего старшего сына( 10кл) приходила военный психолог и читала лекцию. Вся лекция свелась к тому, что «дети дорогие, готовьтесь, вся надежда на вас, вы будете сменять тех, кто там сейчас, так как война еще очень надолго». След теща убила вообще - мобилизация это путь в один конец, оттуда возвращаются либо в гробу, либо инвалидами. Но вы все уже герои!
Нормальная такая лекция на 15-16 летних подростков… охрененная мотивация учиться, если все равно сдохнешь
Ответ дляЕкатерина27
Жесть...
antoninalav• 24 ноября 2023
Ответ дляВаша величність
Для чого ця вода… ? Щоб воювали багатодітні і інваліди? Чи що?
Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Не повірете, але про ’готовьтесь, вся надежда на вас’ я чула у своєму дитинстві від звичайних вихователів у дитсадку. А мені вже 43 рочки.