Гірчинка• 24 ноября 2023
Кто-то побывал на всех шести континентах?
Результат:
вже голосів:
11 (24.44%)
На 2 континентах
10 (22.22%)
Нигде не была вообще
7 (15.56%)
Только 1
6 (13.33%)
Пока только 3
3 (6.67%)
Не была и надо оно мне 100 лет
3 (6.67%)
Тыц :))
2 (4.44%)
На 5 континентах
2 (4.44%)
На 4 была
1 (2.22%)
Да! Была и в Аниарктиде тоже
Мадам Подлинник• 24 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Та тут dove з розетки радили. Як ви пропустили нашу мильну істерію? Я купила, бо все одно ним користуюсь.
Я только зашла сегодня и пару дней не была) Это жидкое мыло или кусок?
котопёс• 24 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Були гарні ціни і на те і на те. На кускове зараз є акція в Єві 3 шт -120 грн, 1+1=3. Хтось сьогодні писав
Замороженная селедка• 24 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Я даже за границей ни разу не была
При желании можете побывать
Закусенец• 24 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
При желании можете побывать
Нет возможности
Замороженная селедка• 24 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Нет возможности
Сейчас можно и без возможностей, было бы желание, защиту ещё предоставляют, но это если для галочки, для побывать
Спілий баклажан• 24 ноября 2023
Ответ дляУпругая попка
А для чого обов´язково через океан? Для початку в парі годин льоту є купа захоплюючих місць. Якби ви тільки знали, що таке Італія! Болонья, та і взагалі вся Емілія-Романья - це неймовірно! Взагалі нема з чим порівняти. А зеленюща Швейцарія! То ж 4к наяву! А Португальські скелясті береги! І вузенькі вулички! А Ірландська смарагдова трава! А Різдвяні ярмарки і гарячий глінтвейн десь у Відні! Боже, та такі непідробні емоції можна було отримати лише в дитинстві, а в дорослому віці їх потрібно створювати самостійно
Я живу в двух часах езды от Вены. Поездом. Тут спросили про континенты. Лететь не хочу. Морем? Долго.
Упругая попка• 24 ноября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Клас! Ні, ви просто так сказали, що ніде не були і нікуди не хочете. А ви не катались часом на отому поїзді з панорамними вікнами, що їде через Швейцарію, в Італію, а тоді в Німеччину? Вам же навіть на вихідні можна таке провернути! Уявляю лише - величезна чашка гарячого шоколаду або латте, круасан і чух-чух серед гір з вікнами в підлогу! Господи, дай мені туди потрапити)
Спілий баклажан• 24 ноября 2023
Ответ дляУпругая попка
Нет, не ездила. Мне предстоит в Италию лететь, в Червинию.. капец , как не хочу. И отказаться нельзя.
Упругая попка• 24 ноября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Все буде добре, вам сподобається! Завжди щось колись буває вперше) спробуйте скористатись вимушеною ситуацією і відчути максимум
Мадам Подлинник• 24 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Спасибо. Уже вижу эту тему, но там кокос, не люблю его. Больше всего люблю палмолив
котопёс• 24 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Я купляла інжир. Дуже ніжний запах
котопёс• 24 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Донька якось купила каву з кокосовим сиропом, не допила, я випила ковтки два. Так отруїлись..... з тих пір все, що пахне кокосом для мене - бє