Гарнюнька• Изменено 25 ноября 2023
Йти вчитися в інститут у 43. Це реально?
Так сталося, що довго не могла зрозуміти своєї ключової задачі в цьому житті.
Психологів сама не люблю…
Люблю допомогати людям, люблю аналізувати життєви обставини, ситуації, стани людей. Мені це цікаво, хоч і дуже енергійно витрачаюсь на це. Близьки і не дуже люди знають, що я готова підтримати та допомогти.
Чи можно вчитися на психолога в такому віці? Мене візьмуть? Чи як можно втілити своє бажання допомогати людям у житті зробивши з нього свою професію?
Якщо це реально, як ви вважаєте, це доречно йти в 43 на психолога?
Психологів сама не люблю…
Результат:
вже голосів:
37 (67.27%)
Так
10 (18.18%)
Тиц
4 (7.27%)
Ні
4 (7.27%)
Виберіть схожу професію (яку?)
Жинси на дитину• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Отримую:
1. Я даю рекомендації/поради маючи свої погляди на ситуацію потім аналізую свої наперед передбачення та результат, що отримали. Аналізую і бачу, що була права в своїй інтуїції, це надихає, давало енергію.
2. Мені подобається, коли я можу поділитися тим, що для когось важко. Це може бути інформаційні допомога, фінансова, фізична, просто мій час, якиц я витрачаю на чужу мені людину. Бачити очі людини, чути подяку.
Все це я робила безкоштовно, але розумію, щр зараз треба шукати роботу і саме все що пов‘язане з психологією мені подобається.
Я знаю, що мало хто мене зрозуміє. Але як є.
Вы поинтересуйтесь в чём заключается работа психолога. Там Ваши погляды на ситуацию клиента и советы не нужны вообще.
Ластовиння• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Отримую:
Я така сама, як ви. Хочу отримати другу вищу по спеціальності ’соціальна робота’. Це і психолог, і педагог, і організатор. І можна навіть эйчаром працювати.
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
А что нужно? Где интересоваться?
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Якиц вуз розглядаєте?
Поумничка• 25 ноября 2023
Але в психології є декілька напрямків. Мені подобається коуч. своєю практичністю, конкретикою і цілеспрямованністю
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляПоумничка
Ооо))) коуч
Звоночек• 25 ноября 2023
Ответ дляПоумничка
я років в 35 вчилась на психолога і закинула.
Декілька причин. Одна з. Я хотіла вивчати людину, розуміти що на неї впливає і тд. Але особливо наукової направленності майже не було
Зате було багато сесій, напрямків. По кожному потрібно пройти платні сесії в якості учня. (раз на місяць, приблизно.) Надивишись як працюють люди певну кількість годин (там більше року) ви вже можете приймату якусь участь не тільки в якості пацієнту. Потім знову назбираєте досвід - і, нарешті, через років 3 мінімум можете починати таку ж практику
Ці сесії мені теж не підійшли. ковиряння в собі, роздуті проблеми. нічого не рішається крім поговорити, проговорити, щось типу зрозуміти, поплакати, виговоритись і почути, що тебе зрозуміли і ти молодець. такое
Загалом, по нормальному, це довгий і дорогий напрямок навчання. Якщо по правильному йти
это да, я тоже читала что учиться дорого.
Ну разве что может пойти в техникум на какой -то профильный факультет.
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Вы хотите учиться или просто диплом получить?
Мне кажется выбор вуза многое значит в такой профессии.
По поводу платных курсов, сейчас столько людей нуждающихся в психологах…
Я по воле случая была в реабилитационном центре для военных. Я там была практически каждый день какое-то время. Видела, наблюдала за ребятами. С некоторыми общалась. Им очень не хватает живого общения. В их глазах можно прочитать много вопросов и просто желание выговориться…
Вот здесь бы проводили эти курсы.
Ластовиння• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Якиц вуз розглядаєте?
Ще не знаю, тому що раніше думала вступати на заочне в своєму місті, хоча знаю, що це не найкращий вариант за якістю навчання. Але в цьому році зрозуміла, що ще не готова, не маю часу, знову перенесла на наступній рік. Якщо замість заочки буде дистанціонка, то, може, навіть замахнусь на Могілянку. Дорого там, звісно, подивимось.
Звоночек• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Ооо))) коуч
на коуча нужно вести инсту, фейсбук, организовывать свои курсы.
А также обманывать. Тут тема была, как коучи на бабки лохов розводят
Ластовиння• 25 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Мне, кажется, коуч это психолог с закосом в сторону предпринимательского мышления.
Звоночек• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Якиц вуз розглядаєте?
моя знакомая закончила Вуз в Одессе. Там этих вузов развелось столько...
корупция, все дела, бабки гребут.
Но зато удобно - деньги заплатил и вуаля есть корочка.
Она почти не ездила на сессии
корупция, все дела, бабки гребут.
Она почти не ездила на сессии
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
У меня тоже закос в эту сторону))
Я продажником была полжизни))
Хорошим продажником именно благодаря психологии.
Я продажником была полжизни))
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Любой специалист обладающий знаниями психологии увеличивает свои возможности в личностном профессиональном развитии в 2-3 раза
В танке• 25 ноября 2023
Я сейчас учусь на психолога. Но у меня другая совсем мотивация. Я с 14 лет читала все книги по психологии, всегда мечтала и любила. Интересно изучать себя и других. Каждого человека вижу, как личность, со своими особенностями. Понимаю, что мое мнение и виденье ситуации не обязательно подойдет клиенту. Плюс нужна эмпатия еще- чувствовать нужно другого. Если есть время и деньги, то можно идти. Минимально для работы около 80 тыс вышка и еще специализация 4 года где-то. И это все доп вложения. Доучиться, если вы хотите быть профессионалом нельзя. Постоянное обучение, чтение, просмотр сессий, участие в интервизиях и супервизиях. Плюс личная стойкость нужна и умение выдерживать эмоции клиентов.
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляВ танке
А какая У вас мотивация?
В танке• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
А какая У вас мотивация?
Я же написала. Любовь к самой науке, интерес, изучение механизмов разных. Восхищаюсь психологией и тем, сколько всего еще не открыто. Сходите к психологу и узнайте свою мотивацию. Я перед поступлением ходила на терапию и только потом пошла учиться.
Пацелуйнитуда• 25 ноября 2023
Майте на увазі, що вуз для психолога - це тільки перший крок. Щоб працювати психотерапевтом та добре заробляти, вам потрібно буде після вузу пройти ще окремо навчання по якомусь психотерапевтичному напрямку - КПТ, гештальт, психоаналіз, їх багато є. І це значно дорожче вийде, ніж сам вуз. Вуз це база, але професіоналом він вас не зробить. В нас в вузах готують психологів, а не психотерапевтів, тобто звідти потім йти хіба в школу, садок чи держполіклініку на мінімалку. Нормальна освіта в цій сфері коштує дуже дорого та триває років 6-7 (5 у вузі і мінімум 2-3 роки додаткового навчання по обраному психотерапевтичному напрямку).
Поумничка• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
У меня тоже закос в эту сторону))
Я продажником была полжизни))
у вас чудовий набір для коуча
та й коучів не так і багато є
Я з одним спілкувалась. то результат був набагато помітніший, ніж просто з психологом
до речі, психологом бути для своїх родичів і друзів не можна. А про коучів, здається, таких обмежень немає
та й коучів не так і багато є
Ластовиння• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
У меня тоже закос в эту сторону))
Я продажником была полжизни))
Тогда мы все-таки разные, хоть и из одной серии)) у меня закос в сторону педагогики, поэтому я многодетная мама)
Ластовиння• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Отримую:
Може, вам таке підійде ?
ЧорноброваЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Отримую:
учится на психолога никто вам не мешает, учитесь конечно, большинство психологов пришли в профессию решая свои психологические проблеммы. А по посту видно что своих проблем у вас выше крыши, учеба вам поможет в них разбираться потихоньку. Только для начала вам бы самой сходить к психологу. как вы собрались им работать, если даже не знаете что это такое, и как и для чего проходят терапию. Психолог, упаси боже не дает советы со своим видением ситуации. такого психолога взашеи попрут из любого сообщества и с работы как совершенно некопентентного. Еще у психолога должно быть сколько то там дохренища часов личной терапии прежде чем работать. Так что самое время ее начинать. Ну и первая тема с которой вам стоит начать изучать психологию это треугольник Карпмана. Почитайте по теме.
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляBzps112
Может вам для начала как минимум проработать собственную неуверенность?
Чому ви вирішили, що в мене проблеми з цим?
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Може, вам таке підійде ?
Дякую. Мені так цікаво… я прям в шоці…
Мені дійсно хочеться навчатися цій професії…
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Можете рассказать о моих проблемах? Мне очень интересно послушать, с каким вопросом мне идти к психологу?.
Гарнюнька
• 25 ноября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
За трикутник, дякую. Почитаю.