Слоник-тоник• 25 ноября 2023

Из-за чего был голодомор? Как вам рассказывали родственники?

Одни родственники с центрально-западной Украины говорили, что был именно голодомор, а с востока говорят, что был неурожай? Кому верить не понятно, если все говорят по-разному, либо всех учили разному, но это именно родственники, которые жили в то время. Как у вас в семье говорили?
sukeviciene• 26 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
И к чему вы делаете такие выводы? Тема как называется? ’Что вам рассказывали родственники?’

Мне рассказывали это по линии папиной мамы. По маме предки жили в городе, у них голодомора не было.
В какие степи? Из села в Киевской степени всю семью без ничего отвезли в голую пустую степь, и живите как хотите, выживайте.
А у нас вайны неть
Украина сама себя бамбит
Злые нацисты запрещают гаварить на русском

In limbo• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Ну да, чужие очевидцы значит говорят правду, а мои родные очевидцы врут? Что вы хотите мне доказать и главное зачем? Ваше право верить во что угодно, но вы не имеете права другим навязывать свою точку зрения. Про Бучу выше отвечала уже.
Можливо через 30 років ви будете своїм внукам розповідати, що ми самі себе бомбили. А вони в свою чергу будуть посилатись на саме надійне (ні) в світі джерело - вашу спотворену уяву. Хто знає, може ви і є той нащадок, який вигрібав до останньої зернини українські хати. Генетична памʼять, так би мовити.
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Ви самі зрозуміли абсурдність того, що прочитали? Не було масових смертей? Тобто коли з сімʼї в 3-5 людей, в живих за рік залишилося 1-2 це що? Недостатня масовість? Рілі? Це все що зговір масонів? Всі ці страшні розповіді про ті роки, якими кишить тема збій в матриці? Яке у вас першоджерело? Врешті решт - як у вас повертається ваша узькощелепа, щоб заперечувати Голодомор?
Научитесь вести диалог и потом продолжим.
vihola• 26 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh

Але ви всеодно не вірите, що кацапи можуть взяти вас, чи вашу дитину і вивезти десь у сибір, чи взяти вас разом розстріляти, бо забажали вашого майна. Як треба поводитись, щоб така доля в окупації не спіткала, вже вивчали питання?
In limbo• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
От вже не вам мене повчати. Але ви одним лише коментарем підтвердили мої здогадки про рід діяльності ваших предків в 30-х.
nezhinka• 26 ноября 2023
Дівчата, навіщо ви з цими женями і кірами говорите? Від руським болотним духом тхне за кілометр, аж очі сльозяться. Є ж такі люди, ні розуму, ні совісті, реально орки якісь.
darsi• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Удалено администрацией...
А как вы себе представляли могилы в 1933 году обычных селян? Ставили крест деревянный, после войны новое кладбище открыли. Старое заросло, или его давно уже перекопали, поэтому вы и не видели надгробий.
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Что вы тут кому пытаетесь доказать и зачем?
Ваши ’ очевидцы’ очевидны только с ваших слов на анонимном форуме.Фамилии погибших от Голодомора в упомянутом селе-зафиксированный факт.
Понятно)))
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Ваше субъективное мнение меня не волнует, мой старший ребенок прекрасно знает кто разрушил часть нашей квартиры вчера.

Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Каждый судит по себе🤷
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляdarsi
Я вижу кресты старые железные тех годов, даже 1860 нашла, там кладбища только увеличиваются.
In limbo• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Хм… цікаво хто? Якщо ви раніше писали «для каждого она своя, как и сейчас с войной.» То у вас яка правда? Яке першоджерело у вашої дитини?
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Удалено администрацией...
Ви самі спробуйте не поїсти тижнів три, а потім - викопати могилу, тоді нам розкажете чи вдалось
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
У дочери, то что она увидела своими глазами.
Давидушка_1• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Виживші опухші від голоду не мали сил і змоги ставити ті залізні хрести. Біля мого міста встановили пам´ятний знак на честь голодомору, бо там були знайдені масові поховання. Це були братські могили
In limbo• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Так хто? Чому ви знову уникаєте відповіді на запитання?
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Обязательно
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Будете в моей ситуации и узнаете все сами
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляДавидушка_1
Удалено администрацией...

ukuлёля• 26 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
Мої нічого не казали, якось було не прийнято про це балакати, інстинкт самозбереження,якщо розумієте про що я.
Навіть сусідка-бабуся що нам багато розповідала про другу світову ніколи не розповідала про голодомор, хоча вона на той час вже була підлітком
я розумію, хто знав репресіі и голодомор і вижив - вони тьмяніли при згадці і мовчали, моя бабця все пережила, я знаю, рідко проривалось і пару слів
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Удалено администрацией...
Ви хоч офіційну статистику ссср переписів бачили? на рассеи прирість, в Білорусії - приріст, і тільки в Україні - шалені втрати населення.
Ваша інформація - із гебешного істочніка
In limbo• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Ясно… ще одна рашистка
Давидушка_1• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Удалено администрацией...
Так це не значить що так було всюди. Голод був на моій рідній Полтавщині точно був. Не всі мої родичі вижили після того голоду..
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Моя информация от очевидцев, согласно теме. Если она вам не нравится, можете ее игнорировать.
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Ясно… ще одна рашистка
Ага, точно
Mrs.Ochmonek• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
ні, я не можу ігнорувати як ви плюєте на пам’ять мільйонів загиблих українців, ким би ваш ’очевидець’ не був тоді
L-i-s-a-92af• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Кто? Неужели ЗСУ?
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляДавидушка_1
Может, я с этим и не спорила, писала только про конкретные села в Киевской области.
Kira2022• 26 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вам бы фантазировать поменьше, ну ок, значит я буду вас игнорировать
L-i-s-a-92af• 26 ноября 2023
Ответ дляKira2022
Ваши ’очевидцы’ такие же тролли,ка и вы в этой теме.
Не страшно по памяти заморенных голодом топтаться?