Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023
Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?
Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?
Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Скільки вам років? У вас все добре з пересуванням? Я без стьобу запитую. Якщо є проблеми, то варто відверто про них сказати людині.
Вже питання вирішено.
Все.
ПодругаМужа• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну бо ми ще були годину у них і ніхто не подзвонив, що чогось не вистачає. То з чого б це раптом.
Ну так само і про вас можна сказати, ви годину там були і не побачили, що чужу річ забрали
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Я, на відміну від вас, нормальна. І перш ніж написати, почитала ваші коментарі.
Питання вже вирішено. Все
Не вмію заміряти• 26 ноября 2023
Коротше, з автором все ясно) ’всі погані одна я хороша’. Я ж для себе в цій темі зробила чергове відкриття щодо ’незамутнённости’(не знаю як влучно перекласти українською) і наявності хоча б мінімальної совісті у людей. Навіть не думала, що якщо я заберу чужу річ - то можу крутити носом з приводу повернення, бо то ж власнику речі потрібніше))) я б почувалася геть незручно і хоч пішки бігла би, щоб ту річ повернути. Але видно то я така дурна....
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ні, бо вона була у мене в рюкзаку. Не бачила. Так буває, уявіть собі.
Але питання вирішено. Можете покинути тему і не відписувати. Дякую
Киця-бриця• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Авторе, просто видихніть і перестаньте відписуватися, якщо ви не тріль
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Згадала ситуацію. Якось ходила в школу танців. Чую в коридорі переполох: якась дівчина пішла в чужому пальто, а своє залишила. Воно було чорне і такої ж довжини, висіло в спільній роздягальні. Оце було смішно, ніколи б не подумала, що таке можливо.
Ого. Ну буває ж різне. Це життя. Всі такі ідеальні. Аж тошно.
Зробили з мене монстра-крадія. Тим більше, що не збиралася красти і написала перша, бо мені це не потрібно.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Це моя тема! То покидайте її.
Тріль не тріль. Не подобається щось, вийдіть і все.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Я десь це написала? Чи ви тільки звинувачувати можете?
Ви були там? Ви знаєте напевно більше ніж я?
То це ви, я не ви. Біжіть якщо вам треба. Я відправила коли мені зручно було.
Киця-бриця• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Це моя тема! То покидайте її.
Нє, тут весело)
ПодругаМужа• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Спасибо, что разрешили, а то я тут в теме сидела, не могла пойти своими делами заняться
Алгонавт• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я за собою провини не відчуваю, тому вибачатися недоречно. Бо людина сама не догледіла.
Тю, как так нет вины? Вы забрали чужие вещи, верните их. Вы виноваты, что собственник этих вещей их лишился, ВАМ нужно было смотреть , что тащите себе в сумку!!!вы -воровка, даже из-за невнимательности, но вы забрали( украли) чужие вещи...
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Читайте всю тему, якщо вам потрібно. Відповідати більше не збираюся. І так, на вас скарга, за перехід на особистості та оскорбленія. Не благодаріть. Гарного дня.
Я не тону• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
Клініка? Не пишіть бо це і так зрозуміло
може автор прихопила клізму з собою
Телефон Рубика• 26 ноября 2023
Думаю, автр навмисно взяла, але може здогадалася, що існують камери і вирішила в робін гуда пограти.
Якщо вам річ не потрібно, чому жне залишили в тому ж приміщенні? Або ще тоді не написали , що річь забули повернітся? Це ж можно було зразу вирішити. Але ви забрали собі
Єдина Країна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Написали, привозьте. Ну ок. Але я хочу, щоб хтось підійшов до зупинки, бо йти до них 15 хвилин.
Отправте НП, по городу 70грн будет цена
Єдина Країна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
А нп можно ещё и за счёт получателя отправить и пусть забирают если нужно, а если нет то пусть на нп и остаётся.
Но здесь конечно надо разобраться, кто платит должен. Я не представляю как бы я чужую вещь случайно взяла, а уж если я такая раззява то я бы и платила
Мудробаба• 26 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
ви не дурна, а нормальна людина, це ж по совісті
Непогодка• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
А на вас скарга за оскорбленіє.
Ви спочатку перечитайте те, що я декілька раз написала одне і те ж саме.
Я НЕ ХВОРІЮ НА КЛЄПТОМАНІЮ. Це випадково.
А вам аби скривдити і звинуватити! Від таких як ви нічого порядного і не дочекаєшся.
Всього найкращого.
Ахахахаха это лол, а вы милаха, повезло вашим окружающим с вами, вы и на голову насрете и скажите что так и было и это не вы
ЧупакабраЗеБест• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
оба должны выйти друг к другу, а не так я сижу дома, пусть мне поднесут
ЧупакабраЗеБест• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Не хочуть.
а ну не судьба. вот честно, вы что там прислуживта дожны теперь
Перемелица• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
То в сому ваша проблема, як вони не доглядали, то напишіть коли і де буде зручно вам, щоб люди забрали
Кумедна• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я сама прийму рішення з цього приводу. Мені порада не потрібна. Дякую
Чому ви тут тему зробили?
vinogradova1611• 26 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
С какого перепугу обворованная пострадашая сторона должна куда то идти????
vinogradova1611• 26 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Авторка написала, що на момент кражі речі, річ їй була потрібна, а зараз вже не потрібна.