Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023

Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?

Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?

Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
ВундерКИНГ• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Задовбали.
Як би я не була порядною, то не йшла б на пошту відправляти. Тому ваші звинувачення залиште при собі. Звинувачувати кожен може! Так, я провтикала, але я і вирішила це питання.
отправляете почтой) а отнести людям их вещь вам ваша порядочность не позволяет?
автор Вимагаю спілкування • 26 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Спочатку потрібне було, а тепер ні? Парасольку прихопили? Ну повернуть туди, де взяли
Гарного дня!
Непогодка• 26 ноября 2023
Удалено администрацией...
Ответ дляВундерКИНГ
Їхати півгодини в одну сторону і йти пішки ще 15 хвилин ну таке собі задоволення. Я не настільки дурна, щоб ще бігати.
Непогодка• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Сто процентов, только ж дурные чужие вещи тырят
Не вмію заміряти• 26 ноября 2023
Удалено администрацией...
Ответ дляНепогодка
Ніхто чужі речі не тирив.
Ви можете тільки звинуватити, а визнати, що таке може трапитися будь з ким - ні. Звинувачуючи мене, що я начебто вкрала, ви 100% бували в аналогічних ситуаціях, де винні ви і вас звинувачували.
Бо коли я обнаружила не свою річ я одразу їм написала. Так, я складала речі яких було багато і не подивилася, що є не моє.
Кліптоманією не хворію. Так що спить спокійно. Гарного дня. Вже відправила новою поштою. Можете бути спокійною. А то вас від цього аж вивертає.
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
У вас все добре? Ви нормальна взагалі людина? Видно що ні.

Вже не одноразово писала. Особисто для Вас нічого повторювати не збираюся!
НеГолосую• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Написали, привозьте. Ну ок. Але я хочу, щоб хтось підійшов до зупинки, бо йти до них 15 хвилин.
Ответ дляНепогодка
Удалено администрацией...
А на вас скарга за оскорбленіє.
Ви спочатку перечитайте те, що я декілька раз написала одне і те ж саме.
Я НЕ ХВОРІЮ НА КЛЄПТОМАНІЮ. Це випадково.
А вам аби скривдити і звинуватити! Від таких як ви нічого порядного і не дочекаєшся.
Всього найкращого.
НеГолосую• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я за собою провини не відчуваю, тому вибачатися недоречно. Бо людина сама не догледіла.
За вами треба було слідкувати, що б ви чуже не прихопили?
Ответ дляНеГолосую
Питання вже вирішено. Можете заспокоїтися і спати спокійно! Відчепиться вже.
Ответ дляНеГолосую
Гарного дня!
НеГолосую• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
А ви не хаміть.
Ответ дляНеГолосую
А ви не хаміть.
А ви не указуйте мені що робити! Ви те ж не янгол. Як ви пишете так вам і відповідаю. Значить так заслужили.
НеГолосую• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я вам і не розповідала, що робити.
Так, що не хаміть.
Ответ дляНеГолосую
Я вам і не розповідала, що робити.
Так, що не хаміть.
До чого вас смайлик? Просто так? Аби зайти і ще облити мене брудом? Перш ніж обливати людей брудом і звинувачувати хоча б розібралися!
Це моя тема, тому не указуйте що мені робити! Як вважаю за потрібним відповідати так і відповідаю.
НеГолосую• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тому що вона мені була потрібна на той час.
То ви ще й крадете чужі речі, і звинувачуєте власників речей, що за вами не услідкували?
Ответ дляНеГолосую
Гарного дня. Я не збираюся більше нічого пояснювати. Питання вже вирішено.
Ясамаякрасивая)• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну бо ми ще були годину у них і ніхто не подзвонив, що чогось не вистачає. То з чого б це раптом.
Ви можете нормально написати за яких обставин і що трапилось?
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ви так пишете, наче когось вбили.
Ситуація вже вирішена. Вже немає значення. Гарного дня.
ГЛЮкоза• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Звісно, що за (додумайте самі, ви це любите робити)
Ви не переживайте, я вже спитала у колег, і у декількох колег таке траплялося. Тому чому тільки ви вирішили, мені облити брудом.
Ото ви залежить від думки оточуючих 🤦‍♀️
І ця тема тому доказ.
ГЛЮкоза• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну це ви, а це я.
А навіщо ви тоді щось тут питаєте?
ГЛЮкоза• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ніхто чужі речі не тирив.
Можу Вам словник Новою поштою відправити 😁
Ответ дляГЛЮкоза
Собі залиште
Ответ дляГЛЮкоза
І ця тема тому доказ.
І?
Ответ дляГЛЮкоза
А навіщо ви тоді щось тут питаєте?
Бо розраховувала на конструктивну думку, а не те, що заваляться з поганим настроєм і виллють його на мене.
Не вмію заміряти• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування

Я, на відміну від вас, нормальна. І перш ніж написати, почитала ваші коментарі.
Точная копия плова• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я і планую завезти, але щоб хтось вийшов до зупинки. Бо до них йти 15 хвилин. Не зручно взагалі.
Скільки вам років? У вас все добре з пересуванням? Я без стьобу запитую. Якщо є проблеми, то варто відверто про них сказати людині.
Точная копия плова• 26 ноября 2023
Згадала ситуацію. Якось ходила в школу танців. Чую в коридорі переполох: якась дівчина пішла в чужому пальто, а своє залишила. Воно було чорне і такої ж довжини, висіло в спільній роздягальні. Оце було смішно, ніколи б не подумала, що таке можливо.