Знаю бакси• 26 ноября 2023

Харчування дівчинки підлітка

Дівчата, відразу прошу без сарказму, така важка для мене тема.
Якщо не вірно міркую- вислухаю іншу думку.
Донька, 12 років, зріст 142, вага 36-37кг.
Має з народження атопічний дерматит, асму, тому харчування до років 8 більш було контрольоване. Далі, ми трішки краще справилися із атопією і вцілому з алергією. Раціон розширився і в дитини зʼявився гарний апетит. Тобто, того чого вона не любить практично немає.
З 10 років вага стрімко почала рости, як і апетит.
Якщо не контролювати- 1 кг в тиждень залітав легко. Спочатку, я повʼязуввоа з прийомом заліза/стрімким ростом/ гормонами. Але, з 11 почала пояснювати, що ми всерівно апетит мусимо контролювати, набрати легко, а от скинути потім важко.
Дитина не активна, спорту було не багато в її житті. Ми почали з нею щодня ходити бігати, але.. якщо не обмежувати - вага росте.
Я проблем із вагою не мала ніколи, така від природи.
І думаю, чи не викличу я зворотню реакцію в дорослому віці доньки…якщо ж відпустити, через рік/два буде реальна проблема. І в неї якось воно дуже стрімко набирається.
Гліковпний гемоглобін рекомендували перевірити- він в нормі.
Освічую темряву• 26 ноября 2023
Атопічний дерматит не пов´язаний з харчуванням. В підлітковому віці часто підвищений апетит, це нормально, організм активно росте. Фізична активність буде корисною . Що саме ви хочете від дитини?
вАлнуюся сильнА• 26 ноября 2023
Отдайте ее на активности (спорт,танцы). Это полезно для фигуры, расширит круг общения, меньше времени на еду. Исключите вредности (типа чипсы)и мучное.
На_оба_рот• 26 ноября 2023
Але це норма, перебудова організму, при 37 кг місячні можуть не початись, для естрогенів має бути складочка підшкірного жиру на животі.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 ноября 2023
Абсолютно нормальный процесс, растет ребенок, вес это не только жир, он необходим для работы растущих систем организма. Если вы едите не одни макароны и фастфуд, то перестаньте вообще контролировать вес так часто прям каждую неделю
На_оба_рот• 26 ноября 2023
Танці, повітряна акробатика, пілон - підліткам заходить і стрункіше стане однозначно.
Пупуговка• 26 ноября 2023
Хай їсть корисне, забагато не буде в підлітковому віці. Їй же треба рости ще. І не привітайте їй комплекси, зважувати раз на 6 місяців у педіатра достатньо
Забрала і не сказала• 26 ноября 2023
А фото дитини покажете? Ми тут всі педіатри
Освічую темряву• 26 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
Для чого важити підлітка в педіатра? Це вже якомусь психічний розлад у мами
Пупуговка• 26 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ви психіатр? )
автор Знаю бакси • 26 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Дуже навіть повʼязаний, нехай доказова медицина стверджує що ні, але після сосиски, картоплі фрі, шоколаду, цитрусових, кольорових льодяників загострення атопії без стероїдів жодного разу не зняли.
Такі продукти бувають рідко, але коли всі діти на екскурсії їдять, то не заборониш.
Шкіра не реагує на харчування лише на морі- там їли все
Ми дуже багато пробували
Що хочу з дитини? хочу щоб у 12 років не досягла 50 кг, тому що висока вона не буде по зросту. Точніше я хочу не з дитини, а хочу надумати, як не створити таку ситуацію
На_оба_рот• 26 ноября 2023
Це нелегко накормити підлітка, але звідки некорисні продукти з’являються у вас вдома? Менше тягне на солодке - коли триразовий прийом їжі. Солодке свому підлітку обмежуємо - в суботу може купити щось собі після основного прийому їжі. А так сушене манго, равлик боб в різних варіаціях купляю упаковками
Освічую темряву• 26 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Ми дуже багато пробували
Значить у вас неправильно виставлений діагноз, або просто співпадіння. Давно доведено, що АД має лише генетичні причини і з віком стадії загострення змінюються. У ваших дитини нормальна вага для такого віку , незрозуміло, чого ви від неї хочете
На_оба_рот• 26 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Ми дуже багато пробували
Спорт, будь-який але постійний спорт. Була проблема, танці покинула, в джинси не влазила. Пробували, 5 гуртків обходила - все не так. Але знайшла що подобається.
автор Знаю бакси • 26 ноября 2023
Дівчата, відповідати не можу.
За адекватні відповіді дякую.

До дитини не пристаю, на рахунок спорту будемо говорити, щоб щось ще додати на постійній основі.
На_оба_рот• 26 ноября 2023
В дитини себорейний дерматит з локалізацією на обличчі та шиї, так само контроль вуглеводів, не можна басейнів, шоколаду, молочки і т.д., не можна потіти, тому не кожен спорт підійде. Все буде добре, всі справляються і ви теж впораєтесь.
Шукаю трусики• 26 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Важать, зріст міряють.
До чого тут психічний розлад?
Освічую темряву• 26 ноября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Важать, зріст міряють.
До чого тут психічний розлад?
Підліткам щопівроку?
Просто Фіфа• 26 ноября 2023
У вашої дитини зараз нормальна вага. Її ІМТ 17,85 при нормі 15,9-20,6
Звісно треба привчати дитину правильно харчуватись, але перегинати палицю не варто.
На_оба_рот• 26 ноября 2023
Автор, дуже розумію вас. Тут питання ще в тому, що дитина приходить зі школи і ридає - всі все їдять і чипси, і булки і шоколадки на перервах і у них все норм, а я навіть від соку мушу відмовитись через дерматит.
автор Знаю бакси • 26 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ой, там вище мені написали що АД не повʼязаний з харчуванням , а ми за 12 років ще як зрозуміли, що повʼязаний.
А зайва вага по нашому різновиді астми то проблема, в неї була астма фіз.навантаження, якщо не приведи Бог повернеться- не зможе ходити на спорт і скинути ту вагу.
Видна міленіалка• 26 ноября 2023
Такий ріст малий для віку
Шукаю трусики• 26 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Підліткам щопівроку?
Так, на медогляді
Стетоскопуло• 26 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Да прям таки,в мене така вага до 40 кг весь підлітковий вік була ,при зрості 173.Критичнв дні почалися в 13 років
Освічую темряву• 26 ноября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Так, на медогляді
Хто такий медогляд проводить і для чого?
Шукаю трусики• 26 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ну як хто будівельник звичайно))) які дурні питання
автор Знаю бакси • 26 ноября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Такий ріст малий для віку
Я знаю, ми з чоловіком низькі обоє, питання в ендокринолога за гормони зросту стояло, зважили всі ризики в навіть не дообстежувалися, розуміли що не ризикнемо з її «букетом»
Пупуговка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Для нормалізації ваги (принаймні для дорослих) дуже важливо хороший режим сну: лягати рано.
З підлітками це важко, як правило(