Не обижаюсь• 26 ноября 2023
Питання до тих, хто виїхали і не тільки
Живу в відносно безпечному місті. Свій дім. Виховую сина з народження сама, йому 11 скоро. Допомоги ні від кого не маю.
Мала можливість з початку війни виїхати в Європу і працювати там по спеціальності. Але не наважилась, бо дім полюбила свій, затишок, не потрібно платити за оренду...
Але точно вирішила, що хочу виїхати. Не буду тут писати причин, бо і так тапки полетять)
Питання в наступному. Родичам ще того не казала, але коли починаю здалеку, то ніхто прям не розуміє і категорично не підтримує. Більше того, вважають, що ніде так добре не живеться, як в Україні.... і що скоро буде розквіт усього. Як мені їм акуратно, м´яко і терпляче пояснити, що моє життя - тільки моє. Які аргументи привести їм, щоб відстали) і мирно прийняли мій вибір.
Так, я давно приймаю рішення сама. Можливо, надто м´яка, чи нерішуча іноді. В цьому випадку хочу відстояти свою думку і не образити родичів.
Не обижаюсь
• 26 ноября 2023
Ответ дляПокращена
Опять ни слова про специализацию.
Доброго ранку 😁😁😁
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляНесу пургу
Самое важное - это сохранить жизни, особенно детям... Смерть - это единственное, что изменить уже нельзя...(((
Так автор пише, що живе в безпечному регіоні.
Не обижаюсь
• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Відносно. Сюди також прилітало не раз і то суттєво. І ще знаходиться дім біля дуже критичноно об´єкту. Між двомв такими, якщо точніше
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
А даже если вы звезда айти,светило нейрохирургии,моделька 18 ти летняя красотка,то да ,проживете и в Украине офигенно.
В Україні мобілізація, і повірте, не всі чоловіки воїни, так як не всі жінки матері.
Реально нужно смотреть на вещи.При самых плохих развалах,дома и земля прокормит,а там нет.Там ты никто и звать тебя никак.Ты будешь вставать в 5 утра на работу ехать и никого не е.т,болит зуб,или месячные,или спину сорвала-ты шуруешь пахать,потому что на твое место стоит очередь таких желающих,мечтающих раскрутится)
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
І стосовно того, що якщо ти зірка, то проживеш всюди гарно. Я вам хочу сказати, що переважна більшість із нас - це середняки. А зірки - то одиниці.
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Там пахати, а тут воювати.
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Там пахати, а тут воювати.
среди Украинцев в Европе пашут единицы, кроме стран где нет пособия
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
У вас також син?
Автор, у мене син. І так, я думаю, що Європа, принаймні східна, може ввести військову підготовку, військові збори.
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
в Европе контрактная армия, никаких военных сборов нет и не предвидится
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Це зараз. А після війни? Якщо без знання мови та затребуваної професії, то важкі роботи. Але автор наче працює в айті.
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
а после войны все до дому, оснований для остаться нет, кто по временной защите
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Латвія вже оголосила таке. І повірте, якщо ЄС відчує загрозу, то контрактна армія швидко перетвориться на іншу. Шольц вже говорить про те, що треба збільшувати кількість особового складу. Ви думаєте туди підуть німці чи поляки?
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
конечно, одни украинцы пойдут
Ноунэйм• 26 ноября 2023
Я поїхала декілька років тому, змінила фах, отримала другу ВО за кордоном у 40+, при цьому мені дуже допомагала родина, не фінансово, а морально, підтримкою, і у багатьох формальних і побутових питаннях. Це дійсно важливо і дуже надихає. Бажаю вам порозумітися!
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
конечно, одни украинцы пойдут
Ні, не лише українці. Але і такого, щоб поляки та німці пішли, а наших не трогали- також не буде.
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
А в якій ви країні живете?
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
хватит нести всякий бред и фантазировать
Техпаспорт на медузу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Не хаміть.
Не обижаюсь
• 26 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Дякую!
Задолбулька• 26 ноября 2023
Мягко пояснить?
Не хотите разборок - просто скажите, что фирма предложила релокацию и терять работу вы не хотите.
Не обижаюсь
• 26 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Мягко пояснить?
Якось так і буду говорити..
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дело не в регионе... Дело в новом законе об мобилизациии, который должны вот-вот принять... Вчера в темах писали, что лучше успеть выехать с подростками до НГ, ибо потом неизвестно как будет... Вернуться обратно можно всегда...
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Мне сегодня попалась статья про Данию... Пишут, что после войны там планирует остаться половина наших беженцев... Как я понимаю, это именно та половина, которая не ждала пособий, а сразу искала работу...
’Данія надала прихисток понад 40 тисячам українців. Після війни кожен другий хоче залишитися жити у цій країні.’
Больше читайте тут:
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляНесу пургу
Больше читайте тут:
а сама Дания хоть в курсе об этом? то что пишут на ua.
Дания, единственная страна в Европе, которая предоставляет самое меньшее количество беженства.
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Те, кто планировал остаться в Европе, не сидели на пособиях - сразу искали работу и учили язык... И таких немало, когда-то читала, что в Англии - до 60%
Не обижаюсь
• 26 ноября 2023
Ответ дляНесу пургу
Про який закон йде мова?