Не обижаюсь• 26 ноября 2023

Питання до тих, хто виїхали і не тільки

Живу в відносно безпечному місті. Свій дім. Виховую сина з народження сама, йому 11 скоро. Допомоги ні від кого не маю.
Мала можливість з початку війни виїхати в Європу і працювати там по спеціальності. Але не наважилась, бо дім полюбила свій, затишок, не потрібно платити за оренду...
Але точно вирішила, що хочу виїхати. Не буду тут писати причин, бо і так тапки полетять)

Питання в наступному. Родичам ще того не казала, але коли починаю здалеку, то ніхто прям не розуміє і категорично не підтримує. Більше того, вважають, що ніде так добре не живеться, як в Україні.... і що скоро буде розквіт усього. Як мені їм акуратно, м´яко і терпляче пояснити, що моє життя - тільки моє. Які аргументи привести їм, щоб відстали) і мирно прийняли мій вибір.
Так, я давно приймаю рішення сама. Можливо, надто м´яка, чи нерішуча іноді. В цьому випадку хочу відстояти свою думку і не образити родичів.
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
а сама Дания хоть в курсе об этом? то что пишут на ua.
Дания, единственная страна в Европе, которая предоставляет самое меньшее количество беженства.
Полагаю что да. Но это коснётся только официально трудоустроенных...

Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляНесу пургу
Те, кто планировал остаться в Европе, не сидели на пособиях - сразу искали работу и учили язык... И таких немало, когда-то читала, что в Англии - до 60%
то что вы читаете на просторах своего интернета, очень отличается от реальности
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Про який закон йде мова?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3441329
annetta888• 26 ноября 2023
Купа знайомих по різних країнах.
Виїжджали до війни і зараз під час.
Всі практично працюють за фахом.
Автор, їдьте, нема про що думати.

Звичайна трудова міграція. Поїздите по країнах, попрацюєте.
Не розумію, що в цьому незвичного?
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
В любом случае - сейчас конец 23-го... До весны 25-го ещё есть время поднапрячься и с языком, и с работой...
Мамина квіточка• 26 ноября 2023
Ответ дляНесу пургу
напрягайтесь, пока у вас есть разрешение на работу, скоро оно закончится
Несу пургу• 26 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Ну до весны 25-го вряд-ли, а дальше - рабочая виза
КрестьянинДиор• 26 ноября 2023
У березні 22 виїхала з дочкою до Німеччини, я не змогла там жити, доньці подобалось, але ж вона дитина ще. Дуже важко морально було, тому ми повернулись. Вже рік вдома, було куди вертатись. Не жалкую зовсім, що виїзали і що повернулись додому. Я отримала гарний досвід, я дуже люблю своє місто, своїх рідних і Україну. Я ніде інше не хочу жити. Донатимо, волонтеремо зараз.
ЖенаАйтишнеГа• 26 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Я поїхала декілька років тому, змінила фах, отримала другу ВО за кордоном у 40+, при цьому мені дуже допомагала родина, не фінансово, а морально, підтримкою, і у багатьох формальних і побутових питаннях. Це дійсно важливо і дуже надихає. Бажаю вам порозумітися!
За два года получили второе ВО?
На кого учились? Кем теперь работаете?

Синди Кроуфорд• 27 ноября 2023
Це ваше життя і безпека вашої дитини.
Миззери• 27 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Сказать, что продлили контракт, нельзя уезжать пока.
А она приезжает к вам в гости? или нет такой возможности?
Понятно, что многим старикам очень тяжело даеттся разлука.
Я к ней приезжаю но это сложно так как дочь надо оставить на работающего мужа