Ксерокопия ночи• 26 ноября 2023
Тупік, не можу вилізти
Я не відпочивала роки 2, не то що не їздила нікуди, не відпочивала, війна, вагітність, народження дитини, і робота-робота-робота, мій дохід залежить від часу який я фізично провожу за компом, у відпустку я теж їзжу з компом , останні півроку на роботу йде 14-16 годин на добу, чоловік допомагає звісно, але і роботу по дому теж треба робити , я себе заспокоюю що це тимчасово, от ще місяць, потім 3 місяці і так вже 2 роки, дитина росте я її не бачу, спочатку вона сиділа спала на руках, потім повзала, зараз здається що не помічає мене, я те щось що вічно працює і зайняте, я не відчуваю себе жінкою, людиною і не знаю як звідси вилізти
Так працювати це був мій вибір , але я втомилась і не знаю як це припинити
Говорю відверто• 26 ноября 2023
Всех денег не заработаешь. Снизьте рабочую активность до нормальных 8 часов в день. Вы же с голоду не поможете, если перестанете упахиваться как лошадь?
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Не виходить, сьогодні мав бути вихідний, в результаті 10 годин за компом
ЧупакабраЗеБест• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Дякую..
именно поэтому я принципиально не работаю.
Говорю відверто• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Вас начальство так эксплуатирует или вы сами на себя работаете?
Ермолайчик• 26 ноября 2023
Автор, зароблені кошти приносять Вам задоволення? Для чого Ви стільки працюєте?
Нульовий сантиметр• 26 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тут выбирать надо, или по убежищам бегать, или работать :)
ЧупакабраЗеБест• 26 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
та вы шо
ГейТуда• 26 ноября 2023
моя мама тяжело работала в 90-е, чтоб нас обеспечить. Нас с братом толком не видела.
Я зареклась повторять ее судьбу. Не работаю, как вышла замуж, вижу как растет моя дочь.
ПрипоРошенная• 26 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
там что-то немного не того с человеком
Метелик• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
а чий це вибір був сісти на 10 годин за комп?
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну то ж достойно заробляєте?
Ну середнячок
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я їх не відчуваю, бо немає часу
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляМетелик
Мій
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
На себе, там де начальство час лімітований і вихідні є
Метелик• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Мій
а чому ви пішли за комп, замість того, щоб погратися з дитиною? мав же бути вихідний
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляМетелик
Бо було замовлення, можна його було перенести на завтра і післязавтра, тоді довелося сидіти ніч у понеділок і вівторок
Метелик• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
можна було відмовитись від замовлення одного аби мати час приділити дитині. аби мати вихідний і відпочити
Прагматик флегма• 26 ноября 2023
Это прекратится само. Не гневите Бога -работайте, пока работа есть.
Я тоже так пахала как вы - и выла, что устала. Вот, похоже, что со следующего месяца уже не буду(
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляМетелик
Можна, але в цьому і проблема, я не відмовляюся
Ермолайчик• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Я їх не відчуваю, бо немає часу
Тоді сенс такої роботи? Яка різниця є у вас кошти чи ні? Якщо Ви їх не відчуваєте. Це дурість так працювати
Ксерокопия ночи
• 26 ноября 2023
Ответ дляSo_so
И на что таким образом закрываете глаза? Самое простое объяснение трудоголизма это побег от реальности. Муж?
Реальність так собі, з чоловіком все добре , бачу що йому теж не подобається ситуація, але мовчить, бо сам він більше не може закривати всі видатки. На нас відповідальність ще за наших батьків, вони у тому віці коли вже потребують допомоги , особливо гостро це відчувається зараз
Ответ дляКсерокопия ночи
А если копнуть, оно всё как полезет. Истинные чувства, скрытые обиды. Работа до упора ставит это на паузу.