Ксерокопия ночи• 26 ноября 2023

Тупік, не можу вилізти

Я не відпочивала роки 2, не то що не їздила нікуди, не відпочивала, війна, вагітність, народження дитини, і робота-робота-робота, мій дохід залежить від часу який я фізично провожу за компом, у відпустку я теж їзжу з компом , останні півроку на роботу йде 14-16 годин на добу, чоловік допомагає звісно, але і роботу по дому теж треба робити , я себе заспокоюю що це тимчасово, от ще місяць, потім 3 місяці і так вже 2 роки, дитина росте я її не бачу, спочатку вона сиділа спала на руках, потім повзала, зараз здається що не помічає мене, я те щось що вічно працює і зайняте, я не відчуваю себе жінкою, людиною і не знаю як звідси вилізти
Так працювати це був мій вибір , але я втомилась і не знаю як це припинити
автор Ксерокопия ночи • 26 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А если копнуть, оно всё как полезет. Истинные чувства, скрытые обиды. Работа до упора ставит это на паузу.
Скоріше за все ви праві, алея не хочу щоб лізло от не хочу і все
So_so• 26 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Это тупик. И в итоге никто ничего не оценит, Вы существенно потеряете во всех областях. В худшем варианте будет неконтролируемый взрыв, когда Вы просто не сможете себя контролировать.
Единственный выход это вынуть голову из песка, снять остальных со своей шеи.
автор Ксерокопия ночи • 26 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Дякую... Ваші слова влучні, але виявилось я не готова , не зараз