Твоя космішна• 26 ноября 2023

Дівчата, скільки зимового верхнього одягу маєте?

Та який?
Зараз бачу, що однієї курточки мало, потрібна супер тепла і трохи легша. А як у вас ?
Диви яка я пава!• 26 ноября 2023
Три пуховики різної довжини

Меряю от 0• 26 ноября 2023
Два пальто, пуховик і дубльонку. Все не нове, від 3 до 5 років.
So_so• 26 ноября 2023
Один пуховик ношу
люблю_тортики• 26 ноября 2023
3 пальто: на нат. пуху, на синтетичному пуху і тонкий пуховик еврозима
наКоблучках• 26 ноября 2023
1 пуховик + 1 теплая куртка с водоотталкивающей поверхностью
Барабан для дорослих• 26 ноября 2023
Миллион курток, ношу две) теплая и чтоб сгонять в магаз.
БоХатая• 26 ноября 2023
Куртка полегче, теплый пуховик короткий, длинный пуховик, очень теплая парка, короткая дубленка для красоты:)
Атятя_тётя• 26 ноября 2023
Довгий пуховик і коротка дублянка.
ЗаведУющая• 26 ноября 2023
Один короткий пуховик, одна длинная зимняя куртка до колена и искусственная шуба.

Сумчатая кошка• 26 ноября 2023
2 теплих довгих, 1 так собі нижче коліна, 1 довга тонка, 1 лижна.
Фісташкова кава• 26 ноября 2023
4: куртка короткая легкая зефирка; длинный теплый пуховик с капюшоном; зимнее кашемировое пальто длины миди и короткая эко-шубка.
Стопясят раз обсуждала• 26 ноября 2023
Один довгий пуховик і один короткий
Планшетница• 26 ноября 2023
3 і ще 1 замовила
5cmhybyna• 26 ноября 2023
успішним жінкам спуститись в гараж одяг не портібний
Печальки.нет• 26 ноября 2023
Курточка, шерпа і 3 пуховики,. Але шерпа до -5 максимум , далі в ній холодно, курточка теж до -5, далі хочеться попу прикрити
Аноним НаВсеГда• 26 ноября 2023
Одно пальто на синтепоне, уже лет 10 ему,каждый год говорю что на следующий куплю что то новое, но от одной мысли что надо выбирать и мерять, прихожу в ужас и ношу этот, хоть бы порвался уже что ли, тогда уж точно пришлось бы купить, а то не рвется и выглядит нормально, хоть и покупала недорогой. Ненавижу шоппинг
Valechka-mk• 26 ноября 2023
Так и есть - куртка полегче и длинная куртка ниже колена более теплая и шикарна при сильном ветре.
GaleTTa• 26 ноября 2023
Одна куртка на сильный холод, одна еврозима, деми куртки. Шуба висит, 3-й год не надеваю)
genteestupida• 26 ноября 2023
4 позиции ))) один пятый пух продала / надоел .. еще один в продавалке итого шесть .. думаю нормас

Радість моя• 26 ноября 2023
Зазвичай на одну менше, ніж треба))
genteestupida• 26 ноября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Шерпу свою не посчитала )) 7 позиций 🤯.. что то многовато блин
Та_все_ок_будет• 26 ноября 2023
Жодної теплої немає. Пуховик, про який довго мріяла і шукала багато років, пошкоджено уламками снаряду. Навіть не встигла поносити.
Заместитель Анонима• 26 ноября 2023
Пуховик, дубленка, шуба. Короткие все.
Мию чакри щоденно• 26 ноября 2023
Куртка, пуховик до колен, длинное пальто на силиконе, ещё один пуховик другого цвета, шуба.
Элька-Карамелька• 26 ноября 2023
Так і є, а ще пальто та іноді демі куртку одягаю.
Мама Чели• 26 ноября 2023
Один довгий пуховик, два нижче коліна, три коротких і одна шуба.
Просто красавица• 26 ноября 2023
Довгий теплий пуховик ( майже не ношу, тут, де я зараз немає такої зими), нижче коліна тонкий, нижче попи середньої теплоти і короткий відносно тонкий. Ще є два жилетки , на +10 десь
Пацан к успеху шел• 26 ноября 2023
2. Раніше було більше, але з початку війни добре набрала вагу, працювала віддалено, то якось багато одягу не купувала.
І знаєте, достатньо. Раніше була дика шмоточниця, зараз якось помінялося ставлення до одягу.
НеВРотик• 26 ноября 2023
Один пуховик довгий. І куртка термо, купила нещодавно. Легка, але з термухою в гори ходила, то топ
Було більше одягу, але лишилось в окупації)
Продавчиня кіз• 26 ноября 2023
У меня 6 горнолыжных