из_под_тишка• 27 ноября 2023

Ведете детей в школу?

Киев
Цикавенная• 27 ноября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Там вітер 40 км/год. Сиділи вдома ми в таку погоду, то Ви пенебільшуєте )))
Не стділи.
Це не ураганний вітер.
Зверніть увагу - вітер до 40 км/глд в Києві буває часто.
Я на вулиці в даний момент. Звичайний вітер. При тому, що у нас вітряний мікрорайон з новобудовами.
Цикавенная• 27 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
я тоже не поняла с чего весь кипиш. Урагана нет, мороза нет. с какого буя дети просидят день на дистанционке?
У нас полткоасса с переляку оставили дома. Потом начали отписываться те, кто в школе, что все ок с погодой. Сейчас родители ведут тех, кого вначале оставили. Часть ноет что в зум не могут зайти. Пришло утром 14. Сейчас уже 20. Из 29
И несколько ещё собираются вести сейчас.
ИзЮмрудная• 27 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
Не стділи.
Це не ураганний вітер.
Ну не знаю, я з собакою гуляти ходила і не можу назвати цей вітер звичайним. Кількість людей на вулицях і кількість дітей на онлайні теж говорить про те,що вітер для Києва не звичайний. І пориви там нормальні ) принаймні в мене на Пчілки, де вічно протяги) і чого б це через звичайний вітер в школі цьоголні зробили паралельно онлайн і дозволили не йти бажаючим?
Швендяю містами• 27 ноября 2023
Ні, бо цей тиждень дисианційка
Семенівни сусідка• 27 ноября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Дебилы конченые! Завезла детей в школу, поехала на работу. в 7:45 классная пишет - дистанционка. Я уже на работе! Дети в школе, учителя в школе, но детей из школы их гонят домой! В этом департаменте образования совсем недоразвитые сидят? Кто теперь детей домой отведёт? Дети в школе, учитель ведет дистанционку, но детей в класс не пускают - шуруйте домой. Твари!
Я написала, що треба було попереджати заздалегідь, трохи посварилися в чаті. Якби вчора попередили, то норм. Але вранці, коли ми в дорозі - вибачте, хрєнь. Хто поруч зі школою - ті ще сплять в такий час. А ті, хто далеко - збираються і виходять, їм немає часу в ТГ втикати. Позвикали, блін, до безробітних мамок, які зраночку в чатіках.
Все питаю зарання• 27 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Через вікно насолодитися? :)
чому через вікно? ,були на вулиці прийшли до дому...але снігу замало ще