ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября 2023
Кто прикупил угги без пятки?
Хочу себе, но не рискую пока. Теплые эти тапки? Удобные? Когда носить?
Херсон це Україна• 27 ноября 2023
Уявляю себе сьогодні у таких капцях)
Снігу по коліно, а там де начищено- то по пояс )
Стефанія• 27 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Уявляю себе сьогодні у таких капцях)
В нас якось лисо, поздувало сніг ураганом, тому островками лежать кучугурки.
тянитолкайка• 27 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Уявляю себе сьогодні у таких капцях)
Они для ресторана) оказывается 😅
Тень льва• 27 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Мені зручніше в авто лофери високі з хутром, в агах коротких у мене ноги не тримаються, йти неможливо.
Вот я себе и купили типа лоферов, с закрытой пяткой. Но шлепки у них тоже очень удобные, но те, что первые выходили. Там мех почти до пятки доходит. Модель, как показала автор, я мерила в магазине, они страшно неудобные. И шлепки на платформе тоже, у меня нога вообще в них не держалась.
ЖаннаНеАгузарова
• 27 ноября 2023
Ответ дляБавовна
На фото не оригиналы
Та фото для примера
Первое что нашла по поиску угги без пятки
Херсон це Україна• 27 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Я Вам більше скажу, я СОБІ сьогодні тупо виглядала у коротких УГГах з товстою підошвою , повні снігу принесла )))
А я нівроку• 27 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Це зручно вискочити до кур´єра, винести сміття, відчистити машину, вискочити в двір швико.
Эммм
Для того чтобы выскочить к курьеру, нужно покупать отдельную пару обуви?
Однако)))
ЖаннаНеАгузарова
• 27 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
У нас нет снега)
Ни дождя - сухо
Стефанія• 27 ноября 2023
Ответ длятянитолкайка
Они для ресторана) оказывается 😅
Уявляю картину - піжама флісова, зверху халат, ці капці, ну і на голові трендова хустка - бабка на стилі в ресторані 😉
Стефанія• 27 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Де це, південь?
Апофиозная• 27 ноября 2023
На тренировку утром езжу удобно что обуваю за 3 сек , удобно детей на занятия возить . Так конечно не обувь для работы
ЖаннаНеАгузарова
• 27 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Не выпадает нога при хотьбе?
Стефанія• 27 ноября 2023
Ответ дляА я нівроку
Эммм
Однако)))
Я не купую, скачу до кур´єра в хутряних мокасинах чоловіка, більше не бачу де їх використовувати, в хаті, тьфу-тьфу, жара, тепла підлога скрізь.
Мая твая не панимать• 27 ноября 2023
Самая популярная модель среди подростков в сша
За ними прям погоня ! Всем не хватает )
Стефанія• 27 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
В мене для дітей, магазину, коли швидко - валяночки (лофери).
Апофиозная• 27 ноября 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не выпадает нога при хотьбе?
Нет но по началу привыкала что подошва не гнется , у меня раньше были Ugg мокасины намного удобные жалею что не купила их опять и дешевле они были
Стефанія• 27 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Я дві пари таких зносила, вони реально класні.
Багиня• 27 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
Для двора частного дома
И при чем довольно удобно, у всей семьи такие
На пів ставки• 27 ноября 2023
Стильні та зручні. Але потрібно розуміти, що це взуття не для піших прогулянок. Взув, сів в авто, зайшов в магазин, сів в авто.
Неробименінерви• 27 ноября 2023
Себе купила гулять с собакой.Неудобно постоянно нагибаться и застёгивать ботинки.Собака у меня маленькая и гуляет быстро.Так что мне подошло.
Чебураха з перцем• 27 ноября 2023
Ответ дляТень льва
В этих тапках ходят все с осени по весну. Особенно в машину удобно. Я в этом году тоже себе купила, но с закрытой пяткой.
И я хо такие 😍
Кудряшка Сью• 27 ноября 2023
Наступна ’дань моді’ і всі без розбору беруть те, що їм нав*язують, замість того, щоб виробити свій стиль і одягатись гарно і зручно, не сліпо наслідувати, а все-таки критично оцінювати те, що якісь кілька людей придумали.
Недотренд, ті білі шкарпетки, уггі без задньої частини взуття...що наступне...побачимо...
якщо в машині зручно в таких їхати - як варіант, а в офісі взути туфлі красиві, а так - ноу....
Веселуха Муха• 27 ноября 2023
Дівчата, а оці угомокасини , коли їх носити? Воно наче прикольно, але ж підошва тоненька, а стопа в шубі. Я думала це домашні капці по- богатому