МатьЧасть• 28 ноября 2023
Семейка выпишет рецепт?
Потеряла рецепт на противосудорожные.невролог в отпуске.можно пойти с бланком консультации к семейке по рецепт?
Кракадэ• 28 ноября 2023
Я думала це якась назва клініки приватної. А по ділу, подзвоніть запитайте в неї
Мюллерная• 28 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Рецепт разве не электронный?
тс-с-с-с... не перезагружайте биос юзера)
Коренная киевлянка• 28 ноября 2023
Семейка выдаст новую направку к невротику, а вы забацаете прием у другого, чтоб он вам рецептушку выписал
Бідося• 28 ноября 2023
Звичайно. Я і на прийом не ходила - візит до невролога і діагноз зафіксовані в хелсі мі. Сімейний рецепт там же оформив. Можна і в месенджер йому скидати все необхідне, а він рецепт скидає туди ж.
Бідося• 28 ноября 2023
Ответ дляМенее Более
Рецепт разве не электронный?
Можна навіть фото в аптеці показати. Там головне - номер.