Котомафия• 28 ноября 2023

Телефон дитині 1 клас

Ми з дитиною за кордоном.
Школа за 5км від дому.
Дитина весь день в школі. Вчитель свого тел не дає. Каже- дзвоніть в секретаріат.
А секретаріат - до 15 год лише.
Школа до 17.
Думаю, може купити дитині телефон або смарт годинник...
Що краще?
Якщо телефон то мабуть кнопковий, бо вона очі посадить за пів дня продовженої групи.
Чи смарт годинник...
Тролю як можу• 28 ноября 2023
Навіщо їй телефон?
Якщо щось станеться, то вам обовʼязково зателефонують
-Ань-• 28 ноября 2023
Aбо не зателефонують. Мама з дитиною завжди повинні бути на зв´язку. Щоб дитина в будь-який момент могла подзвонити мамі.
І вивчити напам´ять мамин номер телефону.
Киця-бриця• 28 ноября 2023
смарт-годинник прив´язується до телефону, без телефона від нього толку не буде. Телефон в школі дозволяють? Бо не у всіх школах за кордоном так.
Мексиканочка• 28 ноября 2023
Ми на перший та другий клас купували годинник.
Не загубиться, дитина завжди на звʼязку.
Потім вже телефон.
Трільчиха• 28 ноября 2023
В першому класі моя ходила з годинником, хоча телефон був. Але їм до 3го забороняли телефонами користуватись на перервах, тільки, якщо подзвонити. Тому в другий сміло пішла з телефоном і я не переймалася, що вона буде грати в нього.
Поторописька• 28 ноября 2023
Я своему старый айфон отдала ,но стоит ограниченное использование. Пользуется в школе им только как телефоном и мессенджеры . Поэтому можно и смартфон любой . Часы не хочет хотя тоже есть
КонФФетОшка• 28 ноября 2023
Вважаю, що телефон краще. Чому ви вирішили, що дитина буде тільки в телефоні сидіти? У моєї дитини як з´явився свій телефон, то майже не грає не ньому в ігри, до того на моєму грала досить часто. Зараз більше схеми поробок шукає, зрідка з подругами переписується. 8 років.
Трільчиха• 28 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Дитячі смарт годинники не прив´язуються до телефона
В них є слот для сім карти і вони працюють,як телефон.
Мексиканочка• 28 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
До телефону батьків. Купується сімка і прив’язується до телефону мами або тата.
Киця-бриця• 28 ноября 2023
Ответ дляТрільчиха
о, цікаво, дякую. Не знала.
КонФФетОшка• 28 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
о, цікаво, дякую. Не знала.
Дитячий телефон також прив´язується до батьківського - батьківський контроль, можна регулювати що дитина буде дивитись і скільки часу в день.
Киця-бриця• 28 ноября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Зрозуміло, дякую. Скільки нового в світі)
Трільчиха• 28 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Ну цих нюансів я уже не пам´ятаю,наскільки я пам´ятаю,то там просто забороняється з інших номерів дзвонити і ти зазначає які номери дозволено приймати. але вони працюють автономно. А не так,як в моєї дитини зараз смарт годинник в 10 років потребує телефону поруч і підключення по блютузу.
Оно само купилось• 28 ноября 2023
мы купили телефон в 4 классе, и то только потому, что очень просил. Если что-то случалось в 1-3 классах, то учителя мне звонили сами. В 4 тоже не было особой необходимости в телефоне, но купили
Трільчиха• 28 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
О, це дуже корисний додаток і необхідний в наші дні.
Я контролюю всі додатки, який встановлює дитина (тояніше потрібен мій дозвіл на встаровлення), час в цих додатках. Можу заблокувати телефон, коли потрібно, встановити обмеження по віку і дуже багато чого іншого )))
Трільчиха• 28 ноября 2023
Ответ дляПоторописька
Оо мессенджеры... наши пятиклашки весь день в телеграм в мафию играют 🙈 вроде смотришь только телеграмом пользовалась, а батареи 1 процент к тому моменту, как я её забираю 😄 недавно ехали из другого города домой, пока доехать 1500 непрочитанных в телеграм 🙈🙈
Сільський ансамбль• 28 ноября 2023
Вы уточните можно ли вообще такие девайсы в школу? У меня племянник в Америке. Так в младшей школе ему нельзя было ни телефона ни часов. Если чего случилось - звонят родителям.

Если можно то уже на Ваше усмотрение. Или часы детские, или телефон с приложением родительского контроля (если айфон то модно настроить экранное время практически на каждую программу, запретить установку/удаление программ, и запаролить доступ в эту настройку )
Крию матом страшно• 28 ноября 2023
За кордоном телефони в школах заборонені категорично. Якщо щось потрібно, то з вами зв´яжуться
Булькаю• 28 ноября 2023
В Німеччині телефони в школах заборонені
ПультОт_БМВ• 28 ноября 2023
а навіщо? секретаріат до 15, дитина з вчителем до 17
яка необхідність телефонувати с 15 до 17 години?