ЯНаПэПэ• Изменено 28 ноября 2023

Мама зіпсувала всю радість(

Мені 21 рік, живу з мамою та старшим братом, одразу після закінчення навчання влаштувалась на роботу, ні в кого гроші не прошу, але фінансово допомагаю мамі. Вона мені весь час говорить, щоб я не витрачала гроші на дурниці такі як косметика, сукні, білизна, догляд. Ну типу щоб витрачала, але на саме необхідне, те, що потрібно по сезону, верхній одяг взимку, куртка восени і тому подібне. Вона мені сказала так, давай разом збирати тобі на квартиру, я й погодилась. З зарплати трішки відкладаю і віддаю мамі. Сьогодні був такий зимовий, передноворічний настрій, пішла в магазин купила собі декілька гарних комплектів білизни, спідничку і блиск для губ. Радість була до того моменту, доки не показала це все мамі🥹Вона незадоволено відреагувала й сказала мені ’Ніколи ти не назбираєш гроші, якщо будеш дурниці купувати’ і пішла в свою кімнату. Вона сказала, а я сижу з цим усім, і щось зник настрій взагалі, немає тієї радості від покупки, яка була. Що я роблю не так? Може дійсно я забагато купила всього?🥺
фрау Гітта• 28 ноября 2023
Автор радуйте себя, покупайте белье, косметику одежду. Вы на это все зарабатывайте. А про деньги, вам правильно пишут, у вас есть точная сумма заначки, уверенны что мама тоже туда подкладывает, собирайте отдельно вы, отдельно мама.

Лагшмивара• 28 ноября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Свалите от неё в Европу на социал- на квартиру заработаете и может мужа иностранца найдёте.

Деньги ваша мама вам не отдаст, а брату- поверьте опыту.

И такой токс мать будет с вас соки пить.

Вам надо жить отдельно. Да, больше времени корить на жильё, но свободнее будете
О да, любимым сыночка такие мамы всегда деньги отдают. Так и есть
Гага Газу• 28 ноября 2023
Ваша заначка повинна бути у вас. Це головне правило. Треба відкладати, але і жити, а не існувати.
Я у вашому віці своїй мамі нічого не розповідала і не показувала. Приходила з роботи і зачинялася в своїй кімнаті. Все що я робила чи купувала критикувалося, тому незалежність від мами мене зробила щасливою людиною.
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
И тогда вообще не будет что откладывать у автора( она отлаживает всего 5 тыс грн в месяц
Мамо, це ви?
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Такими темпами вы не создадите семьи, а будете ублажать токсы маму.

Она не хочет вашего счастья.
Немає з ким і створювати. Я сама все
75В• 28 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Bird, фейсбук группы Аренда без риэлтора. Было бы желание
У мене є бажання, немає квартир.
Котогосподиня• 28 ноября 2023
В мене теж мама така кайфоломщиця. В чомусь я згодна, що якщо збирати, то збирати. Але 21 рік теж не повернеш вже.
Я своїй просто не показую що я купила. Скільки живу, скільки і слухаю що гроші треба на чорний день збирати і на всякий випадок, а я транжирю.
Зʼїхала, видихнула, відносини налагодились, про покупки мої не знає. Спокійно собі відкладаю на що хочу.
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
розумію вас автор, нажаль, ви побачили всю картину, краще ділитися з подругою, якщо вона є
Подружка є
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ для75В
У мене є бажання, немає квартир.
Где? В каком городе?

Лагшмивара• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат тут житиме, це буде його дім, а мені допоможуть типу на мою назбирати
Або Ви троль, або дура, вибачте ))
Творческий типаж• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Мама помирать собралась или сынок будет ей на голову жену с детьми приводить? Видать, рассчитывают, что вы в приймы уйдете, а на ваши деньги сыну отдельное жилье без напряга купят ))
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
З якого ви міста? Скільки у вас коштує однокомінатна квартира?
Я з Києва. Якщо сама дешева це близько 25 000$
Щебетушка• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
З´їжджайте вже і збирайте гроші самостійно.
В моєму оточенні молодий родич так був на заробітках і мамі гроші передавав, щоб відкладала. На життя їй теж передавав, купляв їй техніку.
Але більше він тих своїх грошей не бачив (не зрозуміло чи мама потратила, чи просто не відлала). Найгірше, що в найскладніший період життя залишився без всього і починав все з нуля, а мама не допомогла.
75В• 28 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Я к вашему сожалению не лендлорд и даже не риелтер
Тобто ви лиш роздаєте недієві поради, ми шукаємо вже три міс.квартиру, для впо, немає нічого.
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А какая у вас квартира? У вашей мамы в смысле?
Ошеламиссимо• 28 ноября 2023
Во-первых, вы взрослая женщина и должны содержать себя сама. Вы не помогаете маме. Вы оплачиваете свою долю взрослого быта. Плюс еще по возможности и желанию вы можете именно помогать разными суммами маме на радости.
Во вторых. На квартиру свою вы должны захотеть откладывать сам, на собственный счет. Вы должны найти финансового консультанта, разобраться в видах сберегательных счетов и возможностях инвестиций. Взрослые люди ответственны за свои деньги сами.
Сейчас вы как ребенок живете за мамин счет и под ее контролем. Да, чтото там приплачиваете на коммуналку. И еще у вас отнимают часть зарплаты на высокую цель мамы. Не хотите взрослеть - оставляйте как есть, хотите покупать себе новые трусы и не отчитываться - идите во взрослую жизнь.
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ для75В
Где? В каком городе вы ищите квартиру? Какой ваш бюджет?
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Не треба ділитися радістю, ви ж бачите її реакцію. Відкрийте окремий рахунок, і туди відкладати гроші. В мами свої бажано забрати.
Таке не вперше. Але, я просто багато працювала, трішки більше заробила, хотіла зробити собі приємне, я не думала, що й цього разу так все обернеться
Лагшмивара• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат віддає їй майже всю зарплату
Пиздець... вибачте.. ото мама собі двох ’мужей’ народила (сіна та доньку). Нормальний такий бізнес план 🙈

автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Найперша Ваша помилка-віддавати мамі гроші. Грошей Ви не побачите тих, а на квартиру будете збирати дуже довго.. Це в мене мама так не розуміла як папа мамі своїй всю зп віддавав, а сам в светри з діркою ходив. Як з мамою познайомився, вона хоч його заставила собі одяг купити. І чому вас мама вчить?не любити себе, економити на собі. Дуже погана звичка..
Знаю..що погана звичка. Але мама каже, що з такою зарплатою як моя, типу що я ніхто, треба в щось одне вкладати
75В• 28 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Місто Вараш, бюджет до 6 тис
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Хватит на аренду маленькой квартирки и жить без мамы и брата, и откладывать/тратить деньги так как вам того хочется. А сколько маме лет, что она с 21-летней дочки сосёт по 3-4 тысячи в месяц?
Мамі 50
Prervana• 28 ноября 2023
Ответ для75В
Ну может вы бесплатно ищете - оттого и не находите. Флетфай, ОЛХ, запросы в агенства недвижимости, фейсбук-группы, объявления на дверях подъездов в интересующих вас домах?
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Сколько лет брату?
Солоденька цукОрка• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Мамі 50
Автор, мама ваша вдруг может затеять ремонт
Бегите автор, бегите
Love_Love_Love_• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Бо мама теж відкладає зі своєї зп мені на квартиру. У нас домовленість
Дурнувата домовленість, ви відкладаєте своє, вона своє, коли купуватимеие нерухомість то вона вам допомогти з відкладених грошей
Лагшмивара• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну то набирайтесь розуму, шукайте собі хорошого чоловіка і валіть від мами, не озираючись. В вашому віці я і знайшла, через місяць знайомства він мене з речами від мами забрав,чого і Вам бажаю. Так в мене хоча б мама нормальна.
Солоденька цукОрка• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А у мамы какая зарплата ?
_Юта_• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ага
Деньги у матери заберите под любым предлогом. Собирайте сами.
И мама пусть вам добавляет
Расклад в вашей семье ясен
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ужасно, на вас экономила мама.

А на что тратит она деньги, что вы с братом лаете?
Я не дивлюсь на її витрати. Ні, ну собі вона купує одяг, білизну, ходить на манікюр, їжа, комунальні. За інше я не знаю