ЯНаПэПэ• Изменено 28 ноября 2023
Мама зіпсувала всю радість(
Мені 21 рік, живу з мамою та старшим братом, одразу після закінчення навчання влаштувалась на роботу, ні в кого гроші не прошу, але фінансово допомагаю мамі. Вона мені весь час говорить, щоб я не витрачала гроші на дурниці такі як косметика, сукні, білизна, догляд. Ну типу щоб витрачала, але на саме необхідне, те, що потрібно по сезону, верхній одяг взимку, куртка восени і тому подібне. Вона мені сказала так, давай разом збирати тобі на квартиру, я й погодилась. З зарплати трішки відкладаю і віддаю мамі. Сьогодні був такий зимовий, передноворічний настрій, пішла в магазин купила собі декілька гарних комплектів білизни, спідничку і блиск для губ. Радість була до того моменту, доки не показала це все мамі🥹Вона незадоволено відреагувала й сказала мені ’Ніколи ти не назбираєш гроші, якщо будеш дурниці купувати’ і пішла в свою кімнату. Вона сказала, а я сижу з цим усім, і щось зник настрій взагалі, немає тієї радості від покупки, яка була. Що я роблю не так? Може дійсно я забагато купила всього?🥺
Госпожа Белладонна• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат віддає їй майже всю зарплату
Такими темпами вы не создадите семьи, а будете ублажать токсы маму.
Она не хочет вашего счастья.
Женщинас• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Я хотіла поділитись з нею радістю, щоб вона пораділа за мене, а тепер цієї радості немає і в мене
розумію вас автор, нажаль, ви побачили всю картину, краще ділитися з подругою, якщо вона є
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ для75В
И сколько так жить, лет 15? Вы так жили ?
Ну пусть с мамой живет. И 15 лет в эту бездонную бочку отдает. А потом окажется- доця, извини, денежки тю-тю 🤷🏻♀️
Ловлю капці• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Не треба ділитися радістю, ви ж бачите її реакцію. Відкрийте окремий рахунок, і туди відкладати гроші. В мами свої бажано забрати.
ЯНаПэПэ
• 28 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор, с обновками Вас. Пусть хорошо носятся. Вы молодая девушка, скорее всего с классной фигурой, конечно можете позволить купить что захотелось тем более за свои деньги!
Дякую🤩. Трішки є зайва вага, але я змінила харчування, хочу схуднути. А білизна дуже класна така як я й хотіла, навіть краща
Ну що ви, мамо!• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Бо мама теж відкладає зі своєї зп мені на квартиру. У нас домовленість
Так пусть откладывает со своей ЗП и держит свои деньги у себя, а Вы откладывайте и держите свои отложенные деньги у себя
Лагшмивара• 28 ноября 2023
Найперша Ваша помилка-віддавати мамі гроші. Грошей Ви не побачите тих, а на квартиру будете збирати дуже довго.. Це в мене мама так не розуміла як папа мамі своїй всю зп віддавав, а сам в светри з діркою ходив. Як з мамою познайомився, вона хоч його заставила собі одяг купити. І чому вас мама вчить?не любити себе, економити на собі. Дуже погана звичка..
Женщинас• 28 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
І більше віддавайте грошей
ось тут не знаю, може автору краще, ’зайві’ відкладати у себе
Лагшмивара• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Вона моя мама, я живу в її квартирі. Не кажіть так..
Ну так і давайте гроші за свою частину комунальних та їжї
КапитанльнаЯ• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А, понятно троляка
Кинг-Конгша• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
В мене невеличка зарплата, зараз це 16000 грн. 5 я стабільна віддаю мамі на квартиру, 3-4 допомагаю фінансово, все інше моє, але воно дуже швидко витрачається( проїзд, купити поїсти щось на роботу, зустрічі з друзями..
Хватит на аренду маленькой квартирки и жить без мамы и брата, и откладывать/тратить деньги так как вам того хочется. А сколько маме лет, что она с 21-летней дочки сосёт по 3-4 тысячи в месяц?
Ну що ви, мамо!• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат віддає їй майже всю зарплату
Сколько лет брату?
75В• 28 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
А зараз квартир щоб зняти море, ціна сама низька, заходь і живи. Той, хто ніколи не жив по чужим квартирвм рахує, що це так просто
Щебетушка• 28 ноября 2023
Автор, вчіться відстоювати свої межі.
Ви тільки тут теми почитайте, так можна абсолютно кожної людини покупки розкритикувати.
Я, наприклад, подивлюся на ваші покупки і скажу, що яб за ті кошти краще книг і посуду накупила. Хтось скаже, нашо тобі книги і посуд, книги скачай в інтернеті, а їсти з бабусиного посуду можна, краще на відпочинок збирати.
Комусь відпочинок зайвий, краще пилосос купити. І нащо купляти суші, краще котлет наліпи і т.д.
Просто старайтеся раціонально підходити до витрат - якщо це 10ий блиск і ви не встигнете його використати до закінчення терміну придатності - не купляйте. Мені от завжди шкода протерміновану косметику викидати чи надлишок одягу, якщо поправилася і не встигла його носити.
Якщо білизна і спідничка потрібна, чи не потрібна, але дуже хочеться і точно будете носити - все ок, покупка виправдана.
ЛісАпетная• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Білизною з хлопцями діляться. От там радість
ЛісАпетная• 28 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
А у вас тільки сьогодні настрій пропав?
Мама стрінги не зацінила
Кинг-Конгша• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат тут житиме, це буде його дім, а мені допоможуть типу на мою назбирати
Какая прелесть. И в чем же помощь?
ЯНаПэПэ
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Не показуйте мамі. Не хваліться
Моя заздрить, бо жила бідно екеномила. Тепер я тебе не розумію. Нащо фарбуєшся в салоні, давай я тебе сама , а ти мені гроші і тп. Нащо дочці купуєш фігню. Треба вчитися економити.. навіщо?!! Треба заробляти більше, а не вчитися економити. Я в дитинстві бідно прожила.
Ну я б не сказала, що я бідно прожила. Так по салонах я ніколи не ходила, нігті не робила, не фарбувалась. Одяг купували перед 1 вересням, це були зазвичай 2 пари штанці, туфлі, і дві кофтинки. Потім купували куртку, шапку, ботинки, рукавички, взимку зимовий одяг(але це купували раз в 2-3 роки не на один сезон), і весною могли купити декілька футболочок.
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ для75В
Какие вы видите варианты в ситуации автора? Критикуешь- предлагай!
УраганнаЯ• 28 ноября 2023
Тема про ,,родителей ,, не пошла , так троль подполковник решил создать другую
75В• 28 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Ахахаха
Завтра собираете чемодан и сьезжаете хоть бы и в комнату общаги. Оплачиваете сами себе жилье, маме подкидываете приятный бонус к доходам в виде 1-2 тысяч. Коммуналку за квартиру пусть платит тот, кому она достанется. То есть брат)
Ви маєте багато варіантів квартир? Можна адреси, ми зараз шукаємо
Лагшмивара• 28 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
А еще лучше съезжаете от мамы. Она не даст вам спуску, будет контролировать все траты и сделает в скором времени из вас бабку, которая набивает чулок. Откладывайте сами понемногу, вы еще молодая, наслаждайтесь жизнью, покупками
Ага, ещё и парней мама точно перебирает дочкиных ))
Фразою ’і старшим братом’ все сказано про маму і яких дітей вона для себе хоче
Госпожа Белладонна• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ужасно, на вас экономила мама.
А на что тратит она деньги, что вы с братом лаете?
Ну що ви, мамо!• 28 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Снять комнату можно или квартиру с подружками вскладчину.
И тогда вообще не будет что откладывать у автора( она отлаживает всего 5 тыс грн в месяц
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ для75В
Bird, фейсбук группы Аренда без риэлтора. Было бы желание
ЯНаПэПэ
• 28 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
А у вас тільки сьогодні настрій пропав?
Якщо чесно, так( інші дні я переважно на роботі проводжу