Знаю бакси• 29 ноября 2023
А сейчас с депрессией могут призвать?
Если, к примеру было лечение в стационар? А если только дома?
Котомафия• 29 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
Нет.Жирных не берут,только до 60кг
Брехня, в военкоматах та решті тилових частин купа грубезних і нічого, навіть УБД собі поробили
Майская киска• 29 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
В селах геть інша реальність
Як школяр виглядає старше віку, то запросто може бути упакований, поки розберуться, то дитина залишиться інвалідом реальним, з відбитими нирками, печінкою і тп
До чого ваша історія до списків, які подаються школами? Описане вами, то порушення законів, і не важливо то стосується неповнолітнього,чи повнолітнього, це однаково порушення. Незрозуміло до чого ви це написали
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я вам вже сто раз написала, що він виховую трьох неповнолітніх дітей. А ващ до речі де?
Як де? Переплив Тису на розом фламінго, і зараз виставляє патріотичні пости в фейсбук.
Котомафия• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Давайте не булемо поєднувати обмежено придатних і придатних.
Так, обмеженопридатні також можуть призвати але робота десь в штабах.
В штабах усе зайнято нашими професійними кадровими військовими, які роками сидять на контракті, вони занадто цінні
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
З того що ви пишите, то саме таке враження. З вами на рожевому дивані
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Отож. Тому наразі практично всі обмежено придатні не призиваються
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ви зараз россуждаєте емоціями.
А є закон. Там нічого не написано про ’ забезпечує’ чи хто там у нього на утриманні.
Батько 3х дітей віком до 18 років.
Нехай усиновляє дитину жінки
Батько 3х дітей віком до 18 років.
Нехай усиновляє дитину жінки
Так і зробить. Бо у тієї дитини батька немає. Сподіваюсь замість нього підуть чоловіки місцевих розумниць. Бо і дітей не виховують, і на фронт не йдуть. Податки має хтось за них державі платити і захищати мають інші.
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Вибачайте жінки, але наразі все менше прибічників - до останнього українця. І справді, вже тільки після зеленого та всієї його банди разом з Єрмаком, з іншими зрадниками та охочими відпочивати на Мальдівах під час війни. І казочки, ну ви ж розумієте, вони не підуть, а ми маємо, вже не працюють. Хто до останнього українця, то жінок також призивають, вам ніхто не забороняє йти і віддати свій борг державі, стримувати російську погань так бити себе в груди як справжня патріотка. Оберіть вже дорослу позицію і візьміть відповідальність на себе, а не розпоряджайтесь чужими життями. Ніхто вам такого права ніколи не давав. Держава? Держава знахабніла і цинічно краде, обманює і знущається над людьми.
Нетутешня• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
Вже є законні підстави? Чи так, повітря поколихати?
Медики женщины, действующие, уже.
Я работала до 2010 года операционной медсестрой.
Из медицины ушла 14 лет как. Совсем.
А мне три повестки пришло на мой адрес прописки.
Из медицины ушла 14 лет как. Совсем.