Знаю бакси• 29 ноября 2023

А сейчас с депрессией могут призвать?

Если, к примеру было лечение в стационар? А если только дома?
Носки на подтяжках• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну у вас такий досвід, в мене інший. Я ж не знаю які там документи і висновки лікарів.
Є список захворювань, затверджений законом.
Лікарі на підставі обстежень встановлюють той чи інший діагноз. І влк вже ставить висновок
На папері багато чого пишуть, реальність інша. Щоб з гемороєм отримати обмежену придатність, треба щоб там вивалювалось все, а це вже не так геморой, як патологія важка. А так дають 2 міс на оперативне втручання і здоров.
Нетутешня• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
Ну так такі списки передаються щороку! Завжди ще у школі хлопці проходили комісію. Зрозуміло,як я і думала, читали лівою п´яткою.
В этом положении подачу списков омолодили на год.
Раньше подавали в период когда наступит 17 и до 18.
Сейчас подают в тот год, когда должно исполнится 17.
То есть, если в 2024 году 17 исполняется только в конце декабря, то такого также внесут в эти списки и подадут в начале года в тцк
Техпаспорт на медузу• 29 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
С Вич даже группу не дают
С Вич и раньше группу не давали.
Техпаспорт на медузу• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
Какие списки школ и институтов? Что за ахинею вы несёте?
Дійтей у 16 років ставлять на облік у війскоматі. То чому ж це ахінея?
Майская киска• 29 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
І зараз у рік коли виповнюється 17 років! В будь-якому випадку, ну і що, що подають списки? Іх же не беруть на строкову службу у 16-17 років. Взагалі не зрозуміло, до чого ця ремарка про списки шкіл
Life is Beautiful• 29 ноября 2023
То взагалі хворобою не вважають(
Та вона зараз майже в усіх, хто залишився в країні(
Кондуктор троллейбуса• 29 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мого родичі три дні тому призвали. 47 років. 5 дітей від першого шлюбу, одна дитина неповнолітня, дитина від нової жінки, та ще дитина цієї жінки, забезпечує цих трьох дітей. Але опікунство не оформлювали. Тільки шлюб і тато дитини жінки зник давно. То як до воєнкомату то документів недостатньою, а як зняти з матері виплати, то було достатньо шо вона у шлюбі. 8 грудня має їхати на навчання. І до речі забрали його в воєнкомат з роботи. Так що нічого вони ре бояться
Логично что призвали. Или другие мужчины обязаны идти защищать его толпу детей?
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так така ж ситуація з другими патологіями, зір, слух.
Я погоджуюсь що посилають на лікування.
Але потім знову комісія.
І так можна до безкінечності
Майская киска• 29 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
І?🤣
Нетутешня• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
До того, шоб не спетляли потим
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не логично. Человек воспитал 7 детей. И троих воспитывает. По закону имеет право не идти, работает сварщиком на металлургическом комбинате. Может вы встанете с дивана и за него пойдете если не фронт то работать?
Техпаспорт на медузу• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
І?🤣
шкода, що немає слайлика що крутить біля скроні.
Ранковий базар• 29 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
У нього діти повнолітні.Потрібно було документи зробити.А так все по закону.
Майская киска• 29 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
До того, шоб не спетляли потим
Що зміниться поставлять їх на облік в 16, чи в 17? На що це впливає? Хто хотів спетшяти давно мін це зробити. Постанова прийнята аж в кінці 2022 року, по суті був майже рік, аби злиняти.
Носки на подтяжках• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я погоджуюсь що посилають на лікування.
Але потім знову комісія.
І так можна до безкінечності
Нічого не до безкінечності. Після лікування шансів 99%, що вже годний. Особливо після геморою. А з хронічними простатитами тим більше аж бігом всі годні
Нетутешня• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
Тёток тоже скоро почти всех поставят.
Для учёта ресурсов
мадам Везувий• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я погоджуюсь що посилають на лікування.
Але потім знову комісія.
І так можна до безкінечності
ВІЛ , та шизофреніки - всі годні
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Закон каже, батько 3 і більше дітей віком до 18 років.
Особливі заслуги перед суспільством не враховується
Ранковий базар• 29 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
Тёток тоже скоро почти всех поставят.
Для учёта ресурсов
Нет.Жирных не берут,только до 60кг
Полонянка SexShop-а!• 29 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
То взагалі хворобою не вважають(
Чому ж не вважають? Стаття 17 розкладу хвороб Положення про лікарську експертизу. Але діагноз має бути підтверджений спеціалізованою установою. А там уже влк вирішує чи це тимчасова непридатність, чи обмежена, або непридатний.
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
Виховує троє неповнолітніх, фінансово забезпечує. Я ж детально написала. В жінки забрали виплати, бо чоловік же є. У відділі кадрів йому постійно говорили, що те зо він в шлюбі забезпечує двух і має ще одного (свідоцтво), то цього достатньо. Але воєнкомам потрібен план. Гребуть усіх. Хоча на фронті потрібні молоді, а не старі, які гірше виконують завдання
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
До безкінечності. Якщо у людини немає грошей вирізати умовний геморой. Він через 2 місяці прийде знову з гострим гемороєм.
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я вам вже сто раз написала, що він виховую трьох неповнолітніх дітей. А ващ до речі де?
Полонянка SexShop-а!• 29 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
ВІЛ , та шизофреніки - всі годні
Обмежено придатні або не придатні. Залежить від важкості захворювання.
мадам Везувий• 29 ноября 2023
Ответ дляМайская киска
В селах геть інша реальність
Як школяр виглядає старше віку, то запросто може бути упакований, поки розберуться, то дитина залишиться інвалідом реальним, з відбитими нирками, печінкою і тп
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
ВІЛ , та шизофреніки - всі годні
Давайте не булемо поєднувати обмежено придатних і придатних.
Так, обмеженопридатні також можуть призвати але робота десь в штабах.
Котомафия• 29 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
То взагалі хворобою не вважають(
Ви про що, у хлопців на передовій не визнають контузію, допоки кров з очей і вух не хлеще. І навіть якщо визнали , пролікувався - і здоровий, йди воюй
Аристократка-тунеядка• 29 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
Це прості люди, робітники, завдяки яким тримається наша економіка, йому сказали достатньо свідоцтва про шлюб він і повірив. Бо на роботі у відділі кадрів сказали люди, які займається обліком. Наша держава дурить людей і знищує. Ненавиджу зелених
Майская киска• 29 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
Тёток тоже скоро почти всех поставят.
Для учёта ресурсов
Вже є законні підстави? Чи так, повітря поколихати?
Птица Говоруша• 29 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви зараз россуждаєте емоціями.
А є закон. Там нічого не написано про ’ забезпечує’ чи хто там у нього на утриманні.
Батько 3х дітей віком до 18 років.
Нехай усиновляє дитину жінки