Бочка порохУ• 29 ноября 2023

Таємний санта, приймаєте участь?

Я приймала більше 5 разів і лише один раз подарунок не відправили. Я завжди відправляла. Зараз є в інста, там хочуть гроші за гарантію, що відправлять подарунок. Погоджуєтесь на це?

Цього року у нас декілька варіантів участі . ✨
1) безкоштовний( тобто, ви оплачуєте лише подарунок, який будете надсилати, і доставку)
Відправка та отримання подарунку з різних вікових категорій

2)участь за 60 грн ( окрім подарунку і доставки, ви платите внесок 60 грн. Це своєрідна гарантія чесності. Це допоможе нам трохи відділити учасників, які не збираються відповідально приймати участь.
Також тут вже учасники будуть розподілені на вікові категорії:
До 17/18-24/25+

3)участь за 120 грн. (окрім подарунку і доставки, ви платите внесок 120 грн. )У цьому пакеті можна буде дізнатись трек код посилки, яку вам відправили, і з легкістю її відслідкувати. Також, у разі якихось непорозумінь, ми зможемо зв’язатись з вашим Сантою, і вирішити проблему).
І якщо все ж, ваш Санта виявиться не чесним, то ми самостійно відправимо вам подарунок
Тут також учасники будуть розподілені на вікові категорії:
До 17/18-24/25+
Тобто, подарунок ви будете надсилати і отримувати +/- від своїх ровесників
Результат:
вже голосів: 39
21 (53.85%) Не приймаю
13 (33.33%) Не розумію цього
5 (12.82%) Приймаю участь
західний_діалект• 29 ноября 2023
Я один раз приймала участь. Мені не сподобалося якщо чесно. Саме подарунки.
І я сама з прдарунками затупила, не вгадала. Коротше, не буду більше
Тут надолго• 29 ноября 2023
Кто-то зарабатывает деньги из воздуха. С взносами вижу впервые.
Конфиденциальность• 29 ноября 2023
На Кашалоте в новогоднем обмене принимала участие, до войны... Сейчас нет.
Огірок та Помідорчик• 29 ноября 2023
В данний момент я можу бути тільки таємною дитиною, яка з радістю отримає подарунок від Санти 😂
Язикувата Хвеська• 29 ноября 2023
Не приймала і не буду. Якби можна було вказати побажання. Ок. А так, я і сама куплю собі те, що хочу.
автор Бочка порохУ • 29 ноября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А що б ви хотіли?
барабанщица• 29 ноября 2023
Приймала участь в дитячому. Дарувала дитині і моїй дитині дарували. Але то були знайомі з мамського форума. Ми були в декреті і нам треба було чимось зайнятись. Зараз такою дурнею не страждаю :)
Огірок та Помідорчик• 29 ноября 2023
Ответ дляБочка порохУ
А що б ви хотіли?
Мені потрібна записна книжка/блокнот/зошит та пару ручок ) ще мабуть стікери з рослинами/квітами, щоб клеїти в записник
Щось таке
Вареничніца• 29 ноября 2023
Раз брала участь
Від себе - продуманий подарунок (упаковка, сама річ)
Отримала з серії - на тобі, небоже, що мені негоже
Путающаяся• 29 ноября 2023
Вперше чую. А де можна таке знайти? Я б хотіла, щоб моя дитина щось отримала у подарунок. Ми ВПО, власного житла вже немає.
Примарочка• 29 ноября 2023
Ответ дляПутающаяся
Так вы тоже должны подарить. Допустим цена 300 грн. Вы покупаете на эту сумму и отправляете и вам в ответ. Но то что вам прийдёт не факт что вам понравится. Зато на те потраченные 300 грн вы можете купить то что реально нужно ребенку. Поэтому я против
Путающаяся• 29 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
А, так это уже обмен подарками тогда. Ясно, спасибо.
Примарочка• 29 ноября 2023
Ответ дляПутающаяся
В этом и суть. Обмен подарками. И то что вам прийдёт сюрприз. Можно было помню пожелания только писать. Но сколько читала отзывов мало кто получал что то реально классное
Путающаяся• 29 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Просто здесь как-то видела в темах, что кто-то выполняет желание ребенка. То есть ребенок пишет письмо с пожеланием и Тайный Санта выбирает этого ребенка. Но не знаю, где такое искать.