ZhukOlena• 29 ноября 2023

40% економіки на оборонку. До чого готується росія?

"Влада РФ планує витратити на оборону і правоохоронців близько 157,5 млрд доларів - це 39% усіх витрат федерального уряду."
Мені чомусь здається, що вони готуються до війни з Європою.
owl62• 29 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
припущення:
1. Грабують ще більше росіян, щоб задавити бунти чи спроби відділитися від рф (Татарстан наприклад, або Хабаровськ). Чечня і Дагестан і взагалі увесь Кавказ потребує стримування.
2. Багато техніки втратили, а за обхід санкцій теж платити треба.
3. Еліта перерозподіляє оборонку (читала що донька маніяка очолює виробництво дронів). Китайські дрони і комлектуючі у великих обʼємах хочуть.
4. Нападуть на Казахстан (не знаю чому)
5. Бояться Китая (оголили ппо на кордонах + Калінінград).
До НАТО не полізуть, можливо Молдову хочуть качати
На Казахстан не посміють, там дядечко Сі за них вписався
Anastasiya-f052• 29 ноября 2023
Ответ дляneortoju
Зато через два года каждый мужчина +18 в вашей семье будет покойник или глубокий инвалид. А потом и нас начнут призывать, потому что мужики закончатся. Или вы думаете, что у тех, что на фронте есть мана для восстановления? Они гибнут и эти трупы надо кем-то менять. У нас заменный фонд намного меньше и он рано или поздно закончится.
И к тому же закончиться он раньше чем вражеский
РыжаяЛиса• 29 ноября 2023
Ответ дляZenkas
у них так же.проблем куча
Вы прекрасно отрабатываете свои денюжки, молодцы
deep soul• 29 ноября 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Ну так мы же идеальные партнёры))

До последнего украинца🥲😰
Это просто жесть
И жалко людей которые в это не верят и думаю что они сражаются за свои земли и свой народ
lilu1990• 29 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Забудьте про це. Це план 2011 року. Зараз Польща масово робить переозброєння, незважаючи на те що вона в НАТО.
Розрахунки на той час були актуальними за умови того що Польща в НАТО з тим що у неї на той час було а у Росії своя ціла армія
Лисий хвост• 29 ноября 2023
Мені не подобається новина що Фінляндія, Норвегія і країни Балтії закривають кордони з ними, наче щось знають. Можуть таку херню зробити зі сторони Білорусі що навіть писати не буду.
In limbo• 29 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Наприклад?
frumoasa17• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
І навіщо тоді цей план згадувати. Всі вихідні дані вже змінилися. Актуальну оборону політику вже ніхто не викладе на загал.
Krasivaja_ja• 29 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
На приклад?
Подрысь• 29 ноября 2023
Ответ дляammakat
Рамзан Кадыров заявил, что «в ближайшем будущем будет интересно. Заберем все наши территории. Мы еще раз должны объединиться вокруг нашего верховного главнокомандующего и в ближайшем будущем должны закончить с этой «СВО». Мы единственное боимся, что мы сядем за стол переговоров. Вот что у нас на душе – не хотим, чтобы переговоры шли с Украиной и с Западом. Я уверен, что в ближайшем будущем будут прекрасные новости. И в первую очередь мы обязательно должны забрать Одессу и Харьков. После этого только можно говорить о вопросах капитуляции. А так мы должны воевать, воевать и еще раз воевать».

Ранее о том, что Россия не согласится на «Минск-3» ранее заявлял экс-помощник президента РФ Сурков.
хуев ему тачку, а не Харьков с Одессой.
Лисий хвост• 29 ноября 2023
Ответ дляowl62
А перед 24 лютого у січні чогось не вписався, коли бунт був за підвищення цін на газ. Пустили росіян розганяти бунт. А тепер пишуть що китайці не хочуть інвестиції свої вкладати в газопровід «сила Сибіру -2»
Zenkas• 29 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Їх там 140 млн, хтось та погодиться добровільно, хтось за бабки, когось та загребуть. Я б не дуже на бунти на невдоволеність мас розраховувала
там нема и не было 140мил никогда.там сотка вместе с детьми.на кавказе клепают по 10 в семье.они,и то не все,пойдут защищать свою семью.это да.свой дом.не спорю.свой город.регион.но перется в чужую страну погибать-нет
lilu1990• 29 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Може тих планів декілька - і всі по різному обіграні . Наприклад з урахуванням повної окупації України і воєнного примусу серед нашого населення.
Zenkas• 29 ноября 2023
Ответ дляneortoju
А вы пойдёте ногу отдадите за Крым? Или руку? Или две руки и одну ногу? Или оставите себе конечности и еби*ь он тот Крым?
а они пойдут все умирать за крым и отдадут яйцо,ногу,руку,башку за тот далекий им крым?нет
In limbo• 29 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Ну, що ви мені вліпили 🤦‍♀️? Я цілком серйозно питаю для чого на вашу думку вони це роблять, що ви навіть писати не будете?
frumoasa17• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви їх у мережі не побачили б. Це надсекретні документи. Якщо виклали, то все, воно - сміття.
Лисий хвост• 29 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Наприклад?
Не хочу навіть писати, але по супутнику все одно побачать що і від кого
РыжаяЛиса• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Якби тільки саму Росію. Може б і змогли. Але у неї підтримка Ірану і Китаю.
Они после развала союза не очень клювом щелкали. Что не говорите, но их оборонка куда лучше нашей. И ее в количестве больше
lilu1990• 29 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Але вже можна судити про деякі речі
owl62• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Схоже Європі доведеться пройти через ще одну велику війну
На превеликий жаль, зараз висновків вони (європейці) не роблять
In limbo• 29 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Пффф… ну, ви як добрий вечір.
Лисий хвост• 29 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Я не ліпила, шукайте когось іншого.
samataka• 29 ноября 2023
Тю, бабло отмывают, там максимум 10% пойдет на оружие
MasterMai• 29 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
В чому прикол ходити в кожній темі і писати «а я казала, а мене банили/закривали рот»? У вас комплекс вахтера?
А тому що вона знала що:
Буде війна
Буде кріпта
А це все надовго
А ничого хорошого вже не буде
In limbo• 29 ноября 2023
Ответ дляowl62
І до останнього не робитимуть. І ще раз напишу пітун це чудово побачив на фоні війни з нами. Що йому втрачати? Осі зла фактично сформовані.
frumoasa17• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Але вже можна судити про деякі речі
Те що Польща не могла воювати і хотіла сховатися за природним бар´єром, то так, але зараз це вже не так. Вони сильніше стали.
lilu1990• 29 ноября 2023
Ответ дляowl62
Ми в оточенні ворогів. Ми з поляками і прибалтами та ще може німцями. Мігрантська криза та загроза нападу Росії... Плюс до того, в Європі повно ждунів російського дешевого газу і лаптєй. Інколи я відчуваю себе у пастці
lilu1990• 29 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не мрійте собі там багато про поляків. У них немає досвіду бойових дій і вони таки трохи трусливі, але не знаю як себе поведуть як дійде до діла.
Соната любви• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А що допоможе? Віра в зсу? Лещенко он теж вірить, даючи концерти в нічних клубах, поки в Авдіївці самі знаєте...

І чиновники певне теж однією вірою живуть, виділяючи гроші міських/районних бюджетів не на армію, а на стадіони
а почему бы лещенко и не по клубам гулять.
ну не он же будет воевать.
ему то что.

Радник голови Офісу Президента Сергій Лещенко заявив, що військкоми повинні переглянути свої підходи та мобілізувати більш молодих чоловіків.

В деяких ротах на початок повномасштабного вторгнення було 110 осіб, зараз залишилося троє’, – заявив Лещенко в ефірі телемарафону.

Екскомандир полку ’Азов’, майор ЗСУ, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін відреагував на заяву Лещенка.

’Вже кожне ссикло, яке чомусь не мобілізується, яке не має жодного стосунку до армії та війни, вважає при цьому за потрібне розповісти про мобілізацію. Що апріорі цей процес підриває
owl62• 29 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А ну да, у вас же всьо добре, тіп топ на фронті, кава в Криму. Голова не болить. Забула.
це бережуть хитке психічне здоров*я населення. Згадайте Арестовича, якого на початку війни слухали замість валер*янки