Дівка в намисті• Изменено 30 ноября 2023

як Вам Холоденко? останні 2 місяці я "підсіла" на неї

хоч раніш не дуже серйозно сприймала.
Реально крутишка! Ще й похорошела.

п.с. тема для срача))
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я її аж заскрінила була з переляку
ну от майже на обкладинку плейбоя)

Бутерброд и я• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Тоже помните ее распродажи?
Нет ) Я вчера в такое же время зашла - тоже кто-то делился любовью к ней :)
А она распродажи устраивала?
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
а який сенс радіти гарній погоді, приємній музиці?
А у вашему житті реально зараз є час радіти речам, які ви назвали? Получається?
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
який кумір? то ви вішаєте ярлики, а значить точно не психолог
Та ви можете піарниця холоденко тут на совєтчице? :)) ой, не треба з нами так, ми ж всі дорослі люди ))
Спасу мир• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Тетка,шо колись свої плаття продавала у вайбері), по 10 тис грн😅😅😅
Ну молодец, че 😂 раз нашлись покупатели
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
звісно, це треба. хоч і важко.. бо на жаль, війна продовжується. а консервувати позитивні емоціі ще і ще - вже явно вилізе психосоматикою, якщо ще не вилізло
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
якщо ви психолог, то у вас проблеми з емпатією..
нічо не зачаровано.

просто класна тьотка.
чому б не підняти їй рейтинги..
сьогодні я - завтра хтось мені) щедрість - наше усе)
Сочувствую, если для вас Холоденко «классная тетя», базарная, дешевая, вульгарная тетка-ее удел. Я бы еще посоветовала глянуть, как она нагло и пошло глумится над тем, кто остался в Украине
Алесс• 30 ноября 2023
Ответ дляБутерброд и я
А она распродажи устраивала?
То может я тоже вчера видела)
Забыла.
Давно еще,где то скрины выставляли ее распродаж. Как не на советчице. В ковид наверное
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
та ні) я просто люблю хвалити классних. бо і я класна. світ почує, і мене але вже за мою класність похвалять

автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
коли і де вони глумилася?
На границе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
А ви потребуєте похвали світу? Може з цього почати а не з перегляду хододенко?
Файна пані• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
та ніби навпаки купа народу підписалася.недавно ніби десь 500тис підписнків в істі було, а вже під 700тис
Холоденко, не пались ти так. Ніхто твоїх підписників не запамʼятовує
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляНа границе
та вона (похвала)сама мене наздожене, бо я ж працюю над собою
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Удачі вам.
Аби вам було добре.
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Удачі вам.
Аби вам було добре.
На границе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ви зараз серйозно? Працюєте над собою заради похвали?

Ви людина яка розуміється в психології

Ще раз перечитайте свої слова і самі задумайтесь над ними. Що з ними не так?
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
коли і де вони глумилася?
Ну вы же ее фанатка, промониторьте ее инстаграм
Само_достаточная• 30 ноября 2023
Бляха, це тільки мені за анонімом автора теми маячить сама постать Холоденко?) манера висловлювання, репліки, фрази типові) не фанат взагалі, кілька відео бачила, не фанат, не розумію цього вихваляння і самопіару, але таке, кожному своє. Багатьом таке потрібно, щоб їм вливали, а вони стадом ішли. Холоденко, що охвати падають? У війні всі методи хороші? Херово значить справи ідуть, баблішка мало капає, раз уже тут тема за темою.
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
промоніторьте мої відповіді тут. ну яка я фанатка. просто тьотка умна вона і вміє заробляти своїм умом

Скіфська пектораль• 30 ноября 2023
Ніт, я Шпундру дивлюсь - ’лампова’ і потішна пані без понтів.
ДА да да• 30 ноября 2023
Язык хорошо подвешен, у неё было два пути с таким языком или на рынок торгашкой или в психологи. Не вижу в ней ничего особенного...
ГЛЮкоза• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Это вы просто еще Дуйко не смотрели.)
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Это вы просто еще Дуйко не смотрели.)
в сенсі? я його памятаю, ще коли він лисим був)
але я не дивлюся блогерів давно. просто на наталку недавно вийшла
Аноним Советчик• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Хто її піаре?
Другий раз сюди заходжу і другий раз за день бачу тему про неї?
Всі про неї забули,тепер вирішили згадати🤦‍♀️
А може то вона під анонімом сама себе і піарить))). А взагалі про таку особу вперше чую.
Аноним Советчик• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
ну от раніш якось примітивною казалася мені. але останні місяці - прям новий рівень. про лілю король знаю.
А це ще хто?!
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляАноним Советчик
та ну Ви чого? це ж мати української психологіі. я серйозно. реально от хто до неї там масов в Укоаїні із всіх утюгів про психологію транслював?
Чебураха з перцем• 30 ноября 2023
Пінджак аля Мелані Гріффіт з ’’ділова жінка’’?))))
Добротная• 30 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
з таким фейсом і піджак не допоможе
Чебураха з перцем• 30 ноября 2023
Ответ дляДобротная
з таким фейсом і піджак не допоможе
Та най буде, з морди воду не пити. Мені дивно інше, як вона може практикувати, коли сама пропускає сеанси у свого лікаря.
Добротная• 30 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
ну так суть в тому, що фейс краще робити попроще, а не як у зірки журналу для дорослих