Дівка в намисті• Изменено 30 ноября 2023

як Вам Холоденко? останні 2 місяці я "підсіла" на неї

хоч раніш не дуже серйозно сприймала.
Реально крутишка! Ще й похорошела.

п.с. тема для срача))
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Багато з тих, хто плюється в неї отрутою, не можуть чи не вміють навіть 3-ї частини того, що робить вона. Вважаю, що саме це обурює наших жіночок.
Та ні.
Навіть на груповій психотерапії люди дають зворотній звʼязок одній людині. Нащо? Щоб показати дзеркало людині. Щоб вона побачила як її люди оцінюють і як вона виглядає для інших. Бо цього не видно нам всім.
Тому ви не праві. Люди не дурні. І бачать більш-менш обʼєктивно

Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Не можу бачити її конячу пику. Знаю її особисто. Їй точно бракує психолога. Піар - це все, на що здібна. Вартість сеансу 500 у.о.
Та можна хоч 1000 ставити, тільки питання - хто на таке непорозуміння піде?
Жодна консультація не дасть якихось глибоких змін, це неможливо. Тому психологи і працюють «долго и упорно» з людиною. Вона не з їх числа. У неї немає цілі допомогти людини - а зрубити бабла - так.
Первая ласточка инфляции• 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Та ні.
ви маєте право на таку думку. В мене є моя
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
😹😹 та хоч 2
Ответ дляLonda___
😹😹 та хоч 2
навзаєм
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
отож!
короче, прогріваємо її продажі)) а чого б ні)
в неї там як раз в телеграмі зараз гарячі пірожки - налітай)
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляПечальки.нет
цікаво а в якому контексті Ви з нею спілкувалися?
Ответ дляПечальки.нет
покажіть свою
Ответ дляДівка в намисті
отож!
читаю коментарі і розумію, що багатьом вже не поможе психолог

автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
100%
а мені цікаво, після цієї темки в Наталки наскільки збільшилася кількість підписників?)
Добра всем!• 30 ноября 2023
Ой, я раніше слухала капцову, а зараз такий брєд почала нести що гидко слухати, мало того що всих людей ображає, називає дєбілами та й ще таку пургу несе. З останнього що вона видала - не купляйте та не вживайте хліб бо це отрута, ага, а спиртне не отрута…..кожен день в сторіс знімає як вона бухає. Ну їх цих психологів, самому треба наводити порядок в голові, краще буде
Счастье_же_вот_оно• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Пс: бо вона щось знає))) тссс, це секрет. я про політику перемотую, слухаю на тему саморозвитку.
Та шо там вона знає. На початку війни соплі на кулак наматувала в прямому ефірі. Тоже мені психологиня
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляДобра всем!
хто така капцова?
Сегодня я не я• 30 ноября 2023
Не читала всю тему. Кого порадите з психологів в інстаграм? Українською б бажано.
Миллениалка• 01 декабря 2023
Ответ дляДобра всем!
Капцова ж не психолог, вона продає свої курси та книжки. Але так вона дуже специфічна
Сиренькая• 03 декабря 2023
Позор професії вона
https://www.facebook.com/share/H3aVojKVgYj9ZXAv/