Дівка в намисті• Изменено 30 ноября 2023

як Вам Холоденко? останні 2 місяці я "підсіла" на неї

хоч раніш не дуже серйозно сприймала.
Реально крутишка! Ще й похорошела.

п.с. тема для срача))
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
от я також так думала, але як паопала випадково на її голі ефіри в масажному кабінеті))) то підсіла. блін, тьотка умна! і ще й масажі толк дали. в сторісі прімірила її фільтр сьогодні - в мене той фільтр пику видає, тобто там мінімум ретуші, а вона з таким красивим овалом лиця!
і то точно не філер в підбородку, бо їй в прямому ефірі масаж робили
Я розумію.
Ви заліпли на неї.
Це не дуже здорово, мʼяко кажучи.
Ви повинні від себе фанатіти і себе пестувати, а не якусь тітку з екрану.
Це завжди якийсь образ який вона дає на камеру; в житті ви її не знаєте і знати не можете.
Образ - не є реальна людина

фрау Гітта• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
ну вона в сторісах сьогодні прям світиться після вчорашнього свого майстеркласу!
реально енергетика зовсім інша.
Денег заработала вчера
Метиориты купила
Мож любовник хороший попался)
фрау Гітта• 30 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Я степашку начала смотреть
Спокойной ночи малыши?
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляНа границе
Якщо вам подобається хододенко, то ви до таких ще не доросли. У них мало підписників. Але нехай вона буде сходинкою на вашому шляху. З чогось потрібно починати.
та ні, ви не праіі. я в темі психологіі гарно знаюся. і от нещодавно реально ї для себе відкрила.

а чому Ви впевнені, що в мене це якась перша сходинка? Ви типу гуру психологіі, що знецінює всіх інших?

порадьте тих хто достойний уваги по-Вашому?
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляСовбез
Ботів накрутила
ну голою час на масажному столі вести ефір - там і накручувати не треба)) реально цікавий контент, бо при цьому і думки умні)
Тишком нишком• 30 ноября 2023
А куда делся психолог самойлоа?
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Я степашку начала смотреть
ви з раші? то ж взагалі путіну сосе *уй в кодномі відео. я правда степашку останій раз листнула 1.5 роки тому і зрозуміла що баьа зовсім чокнуоась.
Гореотума• 30 ноября 2023
Моя мама «підсіла», це капець таке щось несе 🫣
І про політику і про здоров’я, де там психологія
То вона мені скидала її відео, попросила не скидати - ледь не образилася
Після неї, мама може піти і спустити всі гроші на якусь відверту єрунду. Потім шкодує, потім знову щось подібне зробить
karinaanik• 30 ноября 2023
Холодннко-тупая манда (извините, можете банить), которая качает деньги с менее тупых дурочек, готовых платить за низкосортный шлак, который она вещает с Европы

автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Я розумію.
Ви заліпли на неї.
Це не дуже здорово, мʼяко кажучи.
Образ - не є реальна людина
ау))) в мене все норм з самооцінкою. я не залипла і не фанатію. просто щиро радію успіху її.
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Удалено администрацией...
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Удалено администрацией...
С Украины, дорогуша ❤️
Люблю джаз• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
а давно слухали останній раз? в неї дуже енергетика змінила за останні місяці. і прям новий рівень професійності вийшла вона
нет, она падает ..пипл хавает
посмотрела недавно-пробила очередное дно как и Карпачев без образования
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті

Вибачте, але ви на темі психології погано знаєтесь якщо вона для вас кумір.
Вона більше шоумен, чим психолог.
Блогер, медійна людина в деякому сенсі.

З психології нахваталась всього потроху і видає як якісь перли. Смішно.
Глибини там немає.
Люблю джаз• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
та ніби навпаки купа народу підписалася.недавно ніби десь 500тис підписнків в істі було, а вже під 700тис
или заказала услугу
Спасу мир• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Хто її піаре?
Другий раз сюди заходжу і другий раз за день бачу тему про неї?
Всі про неї забули,тепер вирішили згадати🤦‍♀️
А кто это хоть?
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Удалено администрацией...
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Вона більше шоумен, чим психолог.
Блогер, медійна людина в деякому сенсі.

Глибини там немає.
який кумір? то ви вішаєте ярлики, а значить точно не психолог
На границе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті

У терапії немає місця захопленню кимось тим більше особою психолога. Якщо ви вже знаєтесь на психології.

Психолог має бути максимально відстороненим майже беземоційним спостерігачем ваших станів і думок.

У хододенко багато оціночних суджень і емоційного контакту.

Ви були коли небудь в серйозній терапії?

Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
А який вам сенс радіти успіху людини, яка про вас навіть гадки немає?

Який заробіток у широкому сенсі саме у вас в житті, відколи ви почали її дивитись? Які зміни на краще у вас сталися?
Алесс• 30 ноября 2023
Ответ дляСпасу мир
А кто это хоть?
Тетка,шо колись свої плаття продавала у вайбері), по 10 тис грн😅😅😅
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляНа границе

господь милував від таких ’терапевтів’ як ви
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___

а який сенс радіти гарній погоді, приємній музиці?
Бутерброд и я• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Хто її піаре?
О, вот хорошо. А я думала, дежавю)
Ночь, я, Советчица и некая Холоденко )
Londa___• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ви так зачаровано про неї розказуєте що так, у мене зʼявилось враження що вона ваш кумір.
Ще й тему заради неї тут створили)) І людей у цю тему залучаєте, час дорогоцінний на неї витрачаєте
Алесс• 30 ноября 2023
Ответ дляБутерброд и я
О, вот хорошо. А я думала, дежавю)
Ночь, я, Советчица и некая Холоденко )
Тоже помните ее распродажи?
Янгол в камуфляжі• 30 ноября 2023
Я її аж заскрінила була з переляку
На границе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ну то слухайте своє НЛП, воно як опіум для важко хворого. Не лікує, але на деякий час знімає симптоми. Коли ви до цього прийдете, то зрозумієте, що реальні проблеми вирішують не тьоті з інстаграму, а серйозні люди з академічними знаннями
автор Дівка в намисті • 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
якщо ви психолог, то у вас проблеми з емпатією..
нічо не зачаровано.

просто класна тьотка.
чому б не підняти їй рейтинги..
сьогодні я - завтра хтось мені) щедрість - наше усе)
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
Продажі впали, треба про себе нагадувати)