Дівка в намисті• Изменено 30 ноября 2023
як Вам Холоденко? останні 2 місяці я "підсіла" на неї
хоч раніш не дуже серйозно сприймала.
Реально крутишка! Ще й похорошела.
п.с. тема для срача))
Реально крутишка! Ще й похорошела.
п.с. тема для срача))
Саджу все зарання• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Вона реально класна, останні пости суперррр
Онв топит против зелёных, причём в открытую, в тик´токе видела видео.
Бриджит_Фрикандо• 30 ноября 2023
Ответ дляГореотума
Моя мама «підсіла», це капець таке щось несе 🫣
І про політику і про здоров’я, де там психологія
То вона мені скидала її відео, попросила не скидати - ледь не образилася
Після неї, мама може піти і спустити всі гроші на якусь відверту єрунду. Потім шкодує, потім знову щось подібне зробить
А чому вона не може про політику і здоров´я говорити, чи психолог-це не людина? Вона ж не сеанс проводить з клієнтом.
Саджу все зарання• 30 ноября 2023
Ответ дляСовбез
Мені здається що останнім часом ніхто на неї не підсідає
Охваты падают, лайки не ставятся, комменты не пишутся.
В тик´токе дофига лайков, до 20 тыщ точно, посты с критикой власти.
Бутерброд и я• 30 ноября 2023
Ответ дляГореотума
Так пусть смотрит. Пусть в чем-то не права..ну и что )
Люди смотрят блогеров, чтобы именно подсесть. Блогеры нужны, зря их ругают. И не потому нужны, что что-то мегамудрое говорят и истину глаголят. Это времяпровождение. Именно подсаживание. Значит, чет дают полезное, приятное - чего нехватает.
Хотя - спускание денег это совсем нехорошо :(
ЛюблюДевчонок• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
та ніби навпаки купа народу підписалася.недавно ніби десь 500тис підписнків в істі було, а вже під 700тис
Наталія, це ви?
Зайченя• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Хто її піаре?
Другий раз сюди заходжу і другий раз за день бачу тему про неї?
Всі про неї забули,тепер вирішили згадати🤦♀️
Сама себя
Дівка в намисті
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Наталія, це ви?
’Ви’ з великої літери пишуть) королеву треба поважать)
Рятівник Малібу• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Да то ви в своєму інстаграмі королева, а тут ви Дівка в намисті.
Лунтик-паунтик• 30 ноября 2023
Мені більше подобалася до війни та на початку війни вона так була близька до народу, а потім понеслись сторіз Монако, шикарні ресторани, для кого це все …
Ну ниче се• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
промоніторьте мої відповіді тут. ну яка я фанатка. просто тьотка умна вона і вміє заробляти своїм умом
🤣
Звезда в шоке• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Хто її піаре?
Чому забули? Я давно за нею стежу у ФБ
Братья Капли• 30 ноября 2023
Сходите к ней на семинар, прозреете, что Фотошоп творит чудеса, но и кто вам мешает быть супер, пока мы с вами ее обсуждаем, она снимает новые ролики и делает деньги, но предполагаю ваш пост заказной..
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
от я також так думала, але як паопала випадково на її голі ефіри в масажному кабінеті))) то підсіла. блін, тьотка умна! і ще й масажі толк дали. в сторісі прімірила її фільтр сьогодні - в мене той фільтр пику видає, тобто там мінімум ретуші, а вона з таким красивим овалом лиця!
і то точно не філер в підбородку, бо їй в прямому ефірі масаж робили
Где эти голые эфиры?
Мао_Мяо• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
а давно слухали останній раз? в неї дуже енергетика змінила за останні місяці. і прям новий рівень професійності вийшла вона
Холоденко тоска просто, нудь. И внешне отталкивающая очень
Самая СоветЧиваЯ• 30 ноября 2023
Самозакохане створіння, огидно дивитись. Свекруха дивиться то я іноді чую. Всі її розповіді, це а я, а я, а в мене, а от я, про свою бандуру вже сто раз розказала, яка вона щира бандуристка, тільки здриснула в Європу, патріотка всрата.
Веселуха Муха• 30 ноября 2023
Кто крутышка?
Это страшко с выпученными глазами?
Уже какой раз тема об этом « психологе» тут
Эти бредни невозможно слушать да и от одной её рожи тошно, 🤢 хорошо аппетит отбивает.
Пусть сидит заграницей и не отсвечивает, разводит дурочек и совесть не мучает.
Помню как она просила на кольцо ей сбросится 😵💫
Это страшко с выпученными глазами?
Просто Фіфа• 30 ноября 2023
Після того, як вона в прямому ефірі говорила про хейт і в тому ж ефірі захейтила Злату Огневич - не сприймаю її. Але вона далеко не дурна мадам.
Аноним Советчик• 30 ноября 2023
Ответ дляLonda___
А у вашему житті реально зараз є час радіти речам, які ви назвали? Получається?
А чого б їй не радіти? :
Психолог Холоденко берет по $500 за сеанс: Для обычного человека - это нереальная сумма.
То не зовсім дурна виходить ...
неДодекаэдр• 30 ноября 2023
Она похожа на жабку с выпучеными глазвми а как пси]олог полный нуль