Вишнёвая Леди• 30 ноября 2023
Перешивати офісне крісло чи викинути?
Нашому кріслу 3 роки, працюємо майже щодня за ним, за цей час крісло перетворилося на жах. Шкір.замінник обліз в місцях активної експлуатації.
Чи є сенс його перешивати тканиною? Чи викинути і купити щось нове?
Таке ж крісло зараз коштує 7 000 грн.
Крию матом страшно• 30 ноября 2023
Я своє крісло буду ремонтувати до кінця)). Скільки не намагаюсь купити щось на заміну, не можу підібрати зручне.
Вишнёвая Леди
• 30 ноября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
У нас теж дуууже зручне) біда тільки з покриттям
Розвідка Маші• 30 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
А де перетягували? Самі
Порадили знайомі майстра, Чернігів