Пасхальний тролік• 30 ноября 2023

За скільки ви орендуєте житло? Робили там ремонт?

Ми шукаємо в районі 6тис(не Київ)
1-2 кімнати
Але варіанти, самі розумієте, не ах, а ох))) буває є норм житло, але наприклад ванна у занедбаному стані, чи варто робити ремонт(не великий) в орендованій квартирі? Чи шукати дороще варіант без мороки
Я_канеша_извиняюсь• 30 ноября 2023
Ой, ну смотря какой ремонт
Одно дело трубы менять, другое обои поклеить
А с другой стороны, если кв старая, и давно не делали ремонт, то переделывать надо многое (
Подружка снимала так дешево, то было страшненько, конечно, но она обклеила и двери все и обои поменяла и стало чище и светлее
Правда позже прорвало трубы и подтопило соседей (