Мядуза аля моргонер• 30 ноября 2023
Купити кухню. Питання, хто знає, фото є
Я замовляю кухню, хто знає, може в когось так було, досвідом поділіться. На віяр базар кухні сама дешева з дсп 70 тис порахували під розміри індивідуальні, а на іншій фабриці за 22 тис. Чому така різниця із дсп? мені показали фото, мов так буває, скажіть дійсно так буває на фото, як дешевше купити в іншій фабриці з дсп. Я в шоці і досі.
Мядуза аля моргонер
• 01 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Різні ціни є. Я ж пишу, що не беру перше-ліпше. Шукаю, моніторю.
Купила варочну газову поверхню, витяжку, велику мийку franke з тектонайту, змішувач і духовку на 42л, але не вбудовану. От про холодильник, правда, забула. Він є, але не новий. Тому не знаю, чи буду новий купляти.
а стиралка??
ЛолитаНеРазлита• 01 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
а стиралка??
Пралку планую в санвузлі ставити
ЛолитаНеРазлита• 01 декабря 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
а де ви замовляли кухню? можете поділитись сайтом?
Замовляла у приватного майстра. Він зараз воює.
Раздражевская• 02 декабря 2023
Ответ дляХристя в тiстi
На фото виріб якогось вкрай криворукого домашнього майстра. Це неможливо в будь якій майстерні. В кухні може половину ціну ’затягнути’ фурнітура - перепад цін між Китаєм і Італією в кілька раз, крім того додаємо карго/релінги/сушки і ціна легко злітає в космос.
Про різницю Китаю та Італії, це ви фурнітуру маєте на увазі? Бо ми в Італії замовляли дешеву кухню з Німеччини, друзі замовили і привезли з України, так простіше