Злива інформації• 01 декабря 2023

Дівчата румунки та ті, хто тимчасово в Румуніїї, зі святом всіх нас!

1 грудня відзначається національне свято – Національний день Румунії.
автор Злива інформації • 01 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
чому не румунською?
Ziua naţională a României este unul dintre simbОlurile statului român şi se serbează pe 1 decembrie, se comemorează Marea Unire din 1918

Трільчиха• 01 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Зря, вы мне совершенно безразличны. Заботится пускай о вас муж, если имеется такой.
Я бігла вам сказати що мені на вас байдуже :))
Ду да ду да ду• 01 декабря 2023
Ответ дляТрільчиха
Якась дивна риса українця щось стверджувати про людину яку абсолютно не знають
Але люди в інших бачать себе
Удачі
Тепер цілком зрозуміло чому така величезна різниця між діаспорою українців та діаспорою євреїв.
Губи з філером• 01 декабря 2023
Ответ дляТрільчиха
Хоть не вспотели?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 декабря 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Омг, теперь уже национальные праздники других стран празднуем? До Румынии доехали и румынами резко стали
Это как-то Вас ущемляет, что в этом плохого? Если человек благодарен стране, которая его приютила, отчего бы ему не поздравить граждан страны, для которых этот праздник важен? Румыны очень помогали нашим в начале войны, от чистого сердца. Мы выехали через Румынию в первые дни войны и видели, как люди помогали украинцам, хоть они сами совсем не богатые. Совсем у меня изменилось представление о них. Поздравляю этот народ с их праздником!
Ответ дляДу да ду да ду
Та пишіть вже, що єдина в світі!
Як мінімум не блокує українські вантажівки
Трільчиха• 01 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Хоть не вспотели?
То ж ви напрягаєтеся
І про почуття гумору і чоловіка і тд то себе і запитайте
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Совсем народ с ума посходил… иностранки новоиспеченные… празднуйте. Еще день взятия Бастилии не забудьте отметить дружно и весело
А я вот всегда день взятия Бастилии праздную! У меня ДР в этот день
Мрію про пончик• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Достаточно много украинцев, десятки тысяч, если не сотни, имеет румынские корни
особенно они сейчас начали проявлятся у сбежавших мужиков, которые понимают назад в Украину им путь закрыт, и надо делать какое то другое гражданство. Еще у меня знакомый из Дагестана, жил в Украине долго, и гражданство получил, сейчас ему ни рашисткий ни украинский паспорт не нравится, и красавчик с такой характерной кавказкой фамилией, платит 20 штук баксов что б у него нашлись румынские корни). И найдутся ж))

Джавеліна• 01 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Мде… а не хочете привітати з цього приводу? Позорище
Аплодую вам стоячи.
Повернулася думками в той час. Меня 9 років було, дуже добре пам’ятаю, як в сім’ї прабабуся питала: як це - незалежна? Бабуся по батькові була дуже проти, комуняка ще та, а моя бабуся говорила їй: дурна ви жінка, Онуфріївна. Хай нам вже пізно, то ж хоч діти поживуть нормально.

А в деяких сьогодні день Румунії. Угу. Сумно.
Губи з філером• 01 декабря 2023
Ответ дляТрільчиха
То ж ви напрягаєтеся
Я не напрягаюсь, просто с вами общаюсь. Если лично вам в напряг и очень трудно, то можем прекратить.
Ms. Анонимная• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ви з Закарпаття втікли?
Ду да ду да ду• 01 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Аплодую вам стоячи.

Жодної теми! Жодної. Проте заглядати в рота чужим країнам, якими б вони класними не були, аж бігом. І вони дивуються чому ми так погано живемо? Тому що одним какаяразніца, іншим Україна просто транзитна точка на карті.
Трільчиха• 01 декабря 2023
Ответ дляГуби з філером
Це не спілкування
А підклоли незнайомої Вам людини з переходом на особистості ( якийсь сарказм щодо чоловіка і тд ).
Гарного вечора
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Еще не вечер…
Для всіх злюк - тема була просто привітати цю прекрасну країну та тих, хто має румунське коріння та проживає в Україні.
Трільчиха• 01 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
То чому ви не створили тему а прийшли в іншу і повчаєте ?
Губи з філером• 01 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Еще не вечер…
Та отож. Словакия сегодня с 16.00 вроде должна была начать...
Ду да ду да ду• 01 декабря 2023
Ответ дляТрільчиха
Я якраз і зберегла картинку, зайшла на форум тему створити. Але більше немає жодного бажання. Для кого?

Губи з філером• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
У вас есть румынские корни? Вы беженка с Черновцов чтоли?
Трільчиха• 01 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Ну чому ж -прекрасна просвітницька робота . Не всі читачі форуму в цій темі :))
Ms. Анонимная• 01 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Створіть.
Хай новоєвропейки хоч узнають, що є така дата.
Ответ дляMs. Анонимная
Ви з Закарпаття втікли?
По собі не судіть.
Не потрібно мені нікуди тікати) я вільна людина
Я не чарівниця вам• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Mulțumesc din toată inimă!
La mulți ani, România! 🇷🇴
La mulți ani, românași de pretutindeni! 🇷🇴
Ms. Анонимная• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
По собі не судіть.
А чого ви тоді тимчасово у Румунії?
Ответ дляMs. Анонимная
А чого ви тоді тимчасово у Румунії?
А хто вам сказав що я тимчасово в Румуніїї?
Ms. Анонимная• 01 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Значить вже румунка?
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Mulțumesc din toată inimă!
La mulți ani, România! 🇷🇴
Mulțumesc mult ❤️❤️❤️
Ответ дляMs. Анонимная
Значить вже румунка?
Ото воно вам треба моє життя, де я і чим займаюсь?

Приготуйте сермалі (голубці) візьміть келих вина та відсвяткуйте як слід це свято!
Ответ дляГуби з філером
Я не беженка.