Стефанія• 01 декабря 2023

Порадьте книжки сучасних українських авторів та зарубіжних. Прозу

Порадьте те, що самі читали.
Хотіла купити у книгарні є. Все, що хотіла, все розібрали))
Альфред Шнитке• 01 декабря 2023
Іларіон Павлюк ’Я бачу вас цікавить пітьма’. Ще його ’Білий попіл’ читала, але пітьма більше сподобалася

автор Стефанія • 01 декабря 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
ООО, Я бачу Вас цікавить пітьма, знаходила в аудиоформаті на YouTube, дякую, що нагадали
Амелі на мілені• 01 декабря 2023
Премія BBC книга року, лауреати і номінанти. Кожен рік прекрасні твори.
Альфред Шнитке• 01 декабря 2023
Ще мені Інтернат Сергія Жадана сподобався, це проза
автор Стефанія • 01 декабря 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
До Жадана я якось ще не добралася, дякую
равлик• 01 декабря 2023
Ірен Роздобудько ’Прилетіла ластівочка’ - як раз до Різдва і новорічних свят.
yokogama1• 01 декабря 2023
Делія Оуенс ’Там де раки співають’
mamairinka• 01 декабря 2023
Твори Володимира Лиса,майже усі його хороші. Дарина Гнатко,Світлана Талан, Люко Дашвар
автор Стефанія • 01 декабря 2023
Ответ дляmamairinka
Лиса перечитала, гарні твори і Люко Дашвар теж. З іншими не знайома, дякую

Чупокабра• 01 декабря 2023
’І будуть люди’ Дімаров А.
Дупешко ´Історія,варта цілого яблуневого саду’
И.Роздобудько ’ Дванадцять, або виховання жінки в умовах, не пристосованих до життя’, , ’Якби’
Леся Олендiй ’ Гнiздо Горлицi’
Олена Печорна ’ Грiшниця´
Світлана Пиркало ’Не думай про червоне’