Верная2014• Изменено 01 декабря 2023

Борщ - національна російянська страва. Україна сама винна і єтовсеполитика.

Живу зараз в Польщі в хостелі - (так-так, бомжую і все таке і чого ти там сидиш, то і не пиши нам) Але. З нами кілька днів назад поселили Армянина, який казав, що він Дагестанець. Особливо ми не спілкувалися але сьогодні я готувала і він вийшов готувати. Бачу по інградієнтам, що буде борщ. Я ще дуже здивувалась, що Дагестан, а готує борщ. Кажу: - Ви борщ готувати будете?
- Так, каже, національне російське блюдо.
І тут в мене впало забрало. КАжу: то Українське. Він: - Весь мир знает, что єто расийское блюдо. Расия и Україна - Адин народ! У вас же один язик...
Єто Зеленский виноват в войне, потому что оружие Нато хотел поставить в Донецке. Он даже не президент и его не вибирали...
Короче, довго я з ним розмовляла на ту тему.
А виявилось, що сам він з Арменії, а саме з Карабаху. То там він знає, хто підтримував Азербайджан. І згоден, що то була рашка.
А тут винен Зеленский и єтовсеполитика.
Питання: Що кожен з вас робив би на моєму місці? Сваритися з ним далі і пояснювати, чи забити і не розмовляти просто? Ось так напряму вперше я з таким брєдом стикнулася. Я зайшла в кімнату і плакала, мені було неймовірно образливо. Особливо за ’русское блюдо’.
Результат:
вже голосів: 245
143 (58.37%) Розвернулася і мовчки пішла
56 (22.86%) Побила би,бо нема чого
46 (18.78%) Я би доказувала до останнього
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
і не вдавило ж !)))
шкода я не бачила, як він його їв))). Там стоїть на плиті, можна було б сфоткати той шедевр)))

автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
і не вдавило ж !)))
Зараз скину)))
Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Зараз скину)))
давайте, хоть поржем!
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
і не вдавило ж !)))
Довели мене йти фоткати чужий борщ))) чи те, що він ним назвав))
12 друзей Коршуна• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Саме так, в нього в ході розмови от так все і розходилось. Дагестанець, але жив під Карабахом. Брат воює то на стороні Рашки, то навпаки проти неї. І він ніби поглядів рашки але коли мова про Карабах, то проти теж.
А яким чином дагестанець, він же арменін, опинився у Польщі, в гуртожитку? Політичний біженець чи що?
Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
хрю-че-во! ахаха
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ для12 друзей Коршуна
Сказав, що працював в Німеччині, приїхав чекати карту побуту. Але потім виявилось, що працював в ресторані в Бидгощі... короче таке, як з Дагестаном, Вірменією і Азербайджаном.
Авокада• 01 декабря 2023
вы смелая! молодец!

а чтобы не расстраивал он вас - не разговаривайте с этим покручем совсем.
буркнули под нос ’гутенморген’ и занимайтесь своим делом.
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
вы смелая! молодец!

Чого смілива?
Не буду більше

Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
если он и в ресторане такое варил -то я даже не знаю...
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
До речі...))))
12 друзей Коршуна• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Він напевно свою біографія на ходу вигадує
Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Чого смілива?
Не буду більше
я бы не смогла фоткать,а вдруг выйдет , а вы его кастрюлей тарахтите...скандал!
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
Ще би подумав, що їсти беру))))
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ для12 друзей Коршуна
Я колись стикнулася з Нарцисом, от вони так само мозги пудрять, а ти просто віриш без критичного мислення. Чимось він мені нагадує нарца.
Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Ще би подумав, що їсти беру))))
їсти -то не страшно,а вот наплевать или отравы насыпать это ой-ой...
они такие мстительные.
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
они такие мстительные.
про це не думала)) добре, що Ви до того не написали))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Та то ви баняк свиням зварили, а тему вигадали
Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
на фиг его и его свиноборщ!

автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
)))так і було))) але я б свиням не давала такий борщ. Там пів буряка кусок, раптом вдавляться))
Нина____• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
русня вошла в чат?
Одно и то же))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 01 декабря 2023
Ответ дляАвокада
на фиг его и его свиноборщ!
Це свинощі))))
Авокада• 01 декабря 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Це свинощі))))
да,так краще))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
А може саме так і має виглядати національний рускій борщ?)))))
Нина____• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
все одно адин народ
Боже, какой ужас! Какая дикая необразованность! Лучше бы вас образование так интересовало, чем борщи и кто что сказал
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Я вже і сама подивилась і так подумала. З нашим борщем це вариво не має нічого спільного.
Нина____• 01 декабря 2023
Ответ дляNYC
Автор не понимает разницы)) она даже не знает кто за рашку а кто против.
Кто поддерживал азербайджанцев а кто армян в Карабахе.
Она вообще ничего не соображает, а ей тут карты Киевской Руси раскладывают. Это смешно, честно.
Нина____• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Ну але ми теж воюємо з рашкою, то чому ми для них адин народ, а вони для нас - ні? Воюємо 10 років, до речі.
Вы шутите? Не позорьтесь
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляНина____
Вы шутите? Не позорьтесь
позоритесь тут ви поки що
NYC• 01 декабря 2023
Ответ дляНина____
Это ппц, какая киевская русь, она в настоящем не разбирается.
Спроси кто Азербайджан или Армения граничит и дружит с Ираном и это вопрос поставит в тупик,