Верная2014• Изменено 01 декабря 2023
Борщ - національна російянська страва. Україна сама винна і єтовсеполитика.
Живу зараз в Польщі в хостелі - (так-так, бомжую і все таке і чого ти там сидиш, то і не пиши нам) Але. З нами кілька днів назад поселили Армянина, який казав, що він Дагестанець. Особливо ми не спілкувалися але сьогодні я готувала і він вийшов готувати. Бачу по інградієнтам, що буде борщ. Я ще дуже здивувалась, що Дагестан, а готує борщ. Кажу: - Ви борщ готувати будете?
- Так, каже, національне російське блюдо.
І тут в мене впало забрало. КАжу: то Українське. Він: - Весь мир знает, что єто расийское блюдо. Расия и Україна - Адин народ! У вас же один язик...
Єто Зеленский виноват в войне, потому что оружие Нато хотел поставить в Донецке. Он даже не президент и его не вибирали...
Короче, довго я з ним розмовляла на ту тему.
А виявилось, що сам він з Арменії, а саме з Карабаху. То там він знає, хто підтримував Азербайджан. І згоден, що то була рашка.
А тут винен Зеленский и єтовсеполитика.
Питання: Що кожен з вас робив би на моєму місці? Сваритися з ним далі і пояснювати, чи забити і не розмовляти просто? Ось так напряму вперше я з таким брєдом стикнулася. Я зайшла в кімнату і плакала, мені було неймовірно образливо. Особливо за ’русское блюдо’.
А тут винен Зеленский и єтовсеполитика.
Результат:
вже голосів:
143 (58.37%)
Розвернулася і мовчки пішла
56 (22.86%)
Побила би,бо нема чого
46 (18.78%)
Я би доказувала до останнього
Ответ дляMiss Lisi4ka
Отойдите подальше и перечислите деньги ЗСУ
Завжди перечисляю
alenka3108• 01 декабря 2023
Господи, відносьтесь, як до хворенького, кожного не переконаєш, тут свої невсьотакадназначна сидять в Україні, а це айзер в Польщі.
alenka3108• 01 декабря 2023
Ответ длячир
Пургена в кастрюлю, это ведь русский борщ.
100%, і сказати, що так і було) за рецептом
Ответ дляБэха семерка
Плакала из за армянина?))
Так, бо читала всяке таке, але щоб особисто мені такий бред насаджували на голову - вперше.
Ответ дляMasterzoo
Я на политические темы вообще не общаюсь. Зачем это вам?
Він сам це почав. Мене зачіпило саме через борщ, а далі я була просто дуже зла!
Ответ дляrybka21
Закинутий аккаунт, який раптом став активним з весни 2022?
Хммм...
Передивіться ще раз, уважніше
Ответ дляkll lena
Капець, у мережі був рецепт руського борщу у мультиварці - закидати все як свиням, додати цілий буряк і варити годину 🤯, пригадала аж затошнило.
Приблизно так він і готував
Ответ дляrybka21
Бо ніякої розмови не було.
Недолуга вигадка
Пройдіть мимо))
Ответ дляВерная2014
Что вас зацепило? Рецептов и разновидностей борща сотни существуют. И его готовят везде, где растут овощи, подходящие для его ингредиентов. Это как шаурма. Чья она? Турецкая, Иранская, Азербайджанская или чья?
Ответ дляPrervana
А Ви рахуєте, що то російська національна страва?
Margonails• 01 декабря 2023
А я жила в Польше в Сувалках, это 90 км до граници с Калининградской области (рф) и как то на Соре ночью, ко мне подошла женщина бо услышала что я на русском говорю, слово за слово, а она из Калининграда....и за борщ зашла тема, она даже ингредиентов на него не знает
Ответ дляЧаюри
Спитайте у нього, чи подобається карта Вірменії без Арцаху.
Сказав, що не подобається. Бо цю тему я теж підіймала. Вже, як він сказав, що з Азербайджану