Тётя Хрюша• Изменено 01 декабря 2023
Як змінити пароль на вай фай, якщо доступа до компʼютера немає
Компʼютер, через який проводили налаштування (пароль, логін) відсутній зараз.
Пароль потрібно змінити на свій. Чи можливо це зробити з іншого пристрою? Маршрутизатор Терлінк. Зараз він запаролений невідомим паролем, але імʼя відоме
ЖенаАйтишнеГа• 01 декабря 2023
Підключіть вайфай до свого компа і налаштовуйте. Скиньте до заводських налаштувань.
Тётя Хрюша
• 01 декабря 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А з телефону цього не можна зробити чи з планшету ?
ЖенаАйтишнеГа• 01 декабря 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ніколи такого не робила, думаю, що ні. Ноут у когось позичте будь-який.
Тётя Хрюша
• 01 декабря 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дякую, спробую
Малая еще та• 01 декабря 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Може вдасться
Якось і з телефону можна, бо як нам встановлювали, то хлопець все з телефону свого робив