САМ_ТАКОЙ• 01 декабря 2023

Математика, репетитор, істерика 6 кл

Репетитор класний, задає Дз додатково. Дитина не старається. Каже шо не розуміє. Сама зрозуміти не хоче, подивитись в книгу не хоче. Подивитись в ютуб не хоче
Сама не прикладає ніяких зусиль щоб згадати як множити/ділити дроби. Як перетворити дріб в мішаний і тд
Каже щоб я допомогла. Я псіхую. Бо цю тему вони мусолять вже 3 місяці школи

Я сказала їй давай гроші на репетитора і будеш все знати. Будеш знати ціну грошам, будеш розуміти що треба включати мозок . Ніхто за тебе нічого не зробить, поки сама не будеш старатись

Вона каже - я все розумію, не треба репетитор
Але вирішити лінується, бо впадлу внікати

Забрала в неї 400 грн на репетитора
Розбалувалась
Партизанка• 01 декабря 2023
То репетитор такий.
Він для того, щоб вилучити батьків з навчального процесу. Йому не вдалося
Черпак_для_фантазий• 01 декабря 2023
от нас чего хотите?
автор САМ_ТАКОЙ • 01 декабря 2023
Не цінують гроші
Розбалувана
Хоч штани- на
Хоч суші - ось
Хоч піцу - ось
Хоч ресторан, кафе чи кіно- будь ласка
Блін запарила
Я в дитинстві з чоловіком все сама, все розбирались самі.. не було в нас нічого, голі босі… самі скрізь крутились
А блін в дитини все є.. і вона така як є

Забирати гроші в неї це нормальна тема???
lisa2101• 01 декабря 2023
Автор, у Вас истерика. Успокойтесь. И поговорим.
Ксерокопия ночи• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не цінують гроші
Розбалувана
Хоч штани- на
Хоч суші - ось
Хоч піцу - ось
Хоч ресторан, кафе чи кіно- будь ласка
Блін запарила

Только карманные.
Мы тоже наказываем так.
У них есть лимит на неделю, есть возможность ’добавить’ денег, а иногда мы урезаем лимит на неделю.
Пока что действует на детей
автор САМ_ТАКОЙ • 01 декабря 2023
Ответ дляlisa2101
Давайте
Чудова вчителька, дуже принципова, видно що зацікавлена щоб дитина розуміла
Дає схож завдання з тими що розбирали
Ермолайчик• 01 декабря 2023
А навіщо Ви найняли репетитора якщо дитина не хоче!!! вчитися? Репетитор - це добровільні додаткові заняття для покращення знань та їх поглиблення. Ну платіть далі і що? Якщо дитина не хоче - толку 0. Хай той репетитор хоч професором Академії Наук буде
автор САМ_ТАКОЙ • 01 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Только карманные.
Мы тоже наказываем так.
Пока что действует на детей
Що значить карманні?
Їй дає дідусь бабуся, на др.. сума 17000 вже назбиралась.. планую їх на репетитора спустити
Ксерокопия ночи• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Що значить карманні?
Нет, так нельзя.
Это её сбережения.
Можете наказать только на карманные деньги
lisa2101• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Давайте
Дає схож завдання з тими що розбирали
Какой класс? Хотите, поможем, и не только советом.
автор САМ_ТАКОЙ • 01 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Нет, так нельзя.
Это её сбережения.
Що значить карманні гроші?
Ті що я в школу даю на ланч?
Ермолайчик• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Що значить карманні?
А зрозумійте нарешті! Хоч 17000000млн пустіть! Репетитор треба Вам, а не дитині! Вона не хоче!!! займатися
Борисфенка• 01 декабря 2023
Вчора вчили з сином дробі.. Я і сто раз можу повторити.
Ви навіщось включили свої дикі принципи, а що дитина не буде знати елементарні речі, вам байдуже.
автор САМ_ТАКОЙ • 01 декабря 2023
Ответ дляlisa2101
6 клас
Ксерокопия ночи• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Що значить карманні гроші?
Ті що я в школу даю на ланч?
Те которые даёте ей на её личные хотелки - в школу, на кафе и тд
lisa2101• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
6 клас
Напишите в личку. Если нет, отвечу здесь.
Глубоководная селедка• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не цінують гроші
Розбалувана
Хоч штани- на
Хоч суші - ось
Хоч піцу - ось
Хоч ресторан, кафе чи кіно- будь ласка
Блін запарила

Я вас понимаю́. У нас тоже самое!
Что с этим делать не знаю. ..
Отказа нет. Постоянно говорим, общаемся. Очень не глупый.
Но ответ на всё: мне лень... Я не знаю, но настраиваю себя, что надо это принять и сварщик тоже хорошая профессия)
Сегодня не целуюсь• 01 декабря 2023
А який сенс в репетиторі, якщо дитині це не потрібно?
Там хоч з бубном, хоч з баяном, дитина не хоче
А ось і я• 01 декабря 2023
Я своей сейчас помогаю разобраться с дробями, тоже 6 класс.
Но если у вас репетитор - он должен справляться, может стоит поменять?
Сметчица• 01 декабря 2023
Нічого не зрозуміло - ви пишете репетитор класний, дає завдання додатково, а потім не треба репетитора...
То є репетитор чи нема?
Чи то вони з репетитором мусолять тему і ніякого результату ?
Агент Пинкертона• 01 декабря 2023
Очікувати від дитини свідомості і розуміння вартості грошей у 6 класі - дещо наївно.
Тому заспокойтесь. І прийміть, що у вас не геній. 2 по математиці у 11-12 років - це не трагедія життя дитини.
Поки вона сама не захоче вчитись, ви будете втрачати кошти, нерви, і зв´язок з дитиною
Крапипопка• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не цінують гроші
Розбалувана
Хоч штани- на
Хоч суші - ось
Хоч піцу - ось
Хоч ресторан, кафе чи кіно- будь ласка
Блін запарила

Суши ,пиццу , кино и ресторан - на все это получает деньги только за хорошие оценки .
Тоже девочка,6 класс.
В прошлом году было иначе , забила на учебу вообще ,куча пропусков ,д/з не делала , училась как попало .
Теперь старается , просто так деньги не даю
Бандитка Сью• 01 декабря 2023
В чому класність репетитора, в тому що дз задає?
Син ходив до іменитого/класного/крутезного репетитора півтори роки, готувався до ЗНО. Одразу скажу, що дитина і сам доволі хороші порався, але була мета вступити на бюджет ІТ. І тут карантин, репетитор переляканий, скасував всі заняття. Звернулися до іншої вчительки, моєї шкільної. Він був від неї в захваті, за півтора місяці вона його навчила розвʼязувати все в 5 разів простішими методами.
Тому з власного досвіду стверджую, що класний репетитор той, якого розуміє дитина
Бандитка Сью• 01 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Только карманные.
Мы тоже наказываем так.
Пока что действует на детей
Це неправильно. Кишенькові гроші перш за все задля фінансової грамотності, а не за навчання
Ксерокопия ночи• 01 декабря 2023
Ответ дляБандитка Сью
Всё верно.
Если плохо делать свои обязанности,то денег не будет.
Так и в жизни
Партизанка• 01 декабря 2023
Після репетитора дитина має відчувати, що дроби - це фігня, легкотня, я за дві хвилини все розв´яжу. А не ще тої муті вагон.
Тетя Фрося• 01 декабря 2023
Может ребенок просто хочет внимания от вас. Личного времени, только с вами, даже за уроками. Как вы думаете, автор?
Агент Пинкертона• 01 декабря 2023
Ответ дляБандитка Сью
Різниця у тому, що ваш син САМ хотів і знав навіщо займатися. Підготовка до ЗНО = бюджет ІТ.
Дочка автора такі зв’язки ще не вибудовує. Їй 11 років і ЗНО для неї набір букв. Найкращий-найцікавіший репетитор у світі у цій ситуації - кошти на вітер. Бонусом зіпсовані нерви автора + стосунки з дитиною.
Броніки для Моніки• 01 декабря 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Давайте
Дає схож завдання з тими що розбирали
У хорошего учителя дети понимают предмет и учатся сами разбираться в теме, даже ели остались пробелы. Если ои 3 месяца мусолят тему, то какой критерий хорошего учителя?
Броніки для Моніки• 01 декабря 2023
Вспоминаю свои репетиторов именитых по английскому - это ужас и кошмар, с ними была уверена, что английски не мое, родители тоже так считали, что это проблема во мне. Потом сама уже студенткой нашла других - земля и небо, и язык пошел.
Сама готовила именно по математике к экзаменам, у меня сдавали все, даже те кто не понимал в школе.