КучМала• 02 декабря 2023

Дуже сильно дратують компʼютерні ігри чоловіка

Я цього взагалі не розумію, як бути? Постійні сварки
Намазюкана нішою• 02 декабря 2023
Я и не буду заведомо заводить отношения с мужчиной который играет в игры. Для меня это сразу диагноз
Плету корзинки• 02 декабря 2023
А он какого мнения насчет ваших зависаний на советчице?)
Первая ласточка инфляции• 02 декабря 2023
А його що в Вас дратує?

Мене не дратують (можливо тому, що теж граю), бо чоловік робить те, що я прошу + працює. А як би не працював і клав болт на мої прохання, теж, мабуть, дратувало б.
Наша взяла• 02 декабря 2023
Игромания или Лудомания( Хреново это все, особенно если остановиться во время не может(
Это болезнь
Скокмоно - стокнуно• 02 декабря 2023
Смотря какие игры. Бесплатно и не долго - проблемы не вижу
Тектологиня 80lv• 02 декабря 2023
Мій в тік ток засідає. Теж бісить ну так що розлучатись через тік-ток, наче дурість🤷‍♀️
КликОЛЬКА• 02 декабря 2023
якщо ігри це не єдиний спосіб проводити весь свій час, людина працює, забезпечує родину, приймає участь в родинних справах і активностях то в чому проблема як людина проводить свій вільний час?
мало ввідних даних щоб якось коментувати вашу ситуацію.
мій чоловік іноді грає в ігри щоб відволіктись і розслабитись після напруженого дня, але це не 24/7. нічого не маю проти.
Дама с заначкой• 02 декабря 2023
У нас наоборот - я играю, а муж нет . Хоть он и программер, а они часто любят рубиться. Но я играю в одну и ту же игру уже 17 лет (Симс). Бывает неделями не захожу, а бывает часа по 2-3 в день играю. Не понимаю чем это хуже просмотра каких-то тупых мыльных сериалов или зависания часами в инсте (меня там нет, кстати). В игре сюжетные линии, интриги, придумываю характер персонажей и образы, имена. Наверное, умела бы классно писать - писала бы книги, но увы. Поэтому игра как своеобразный творческий досуг.
Олександра -2ad2• 02 декабря 2023
Это не такая проблема! Вы привыкните а ему как то надоест и будет меньше играть.Пусть лучше играет чем бухает или пропадает с друзьями и бухает) С мужем 15 лет всё это проходили и сама начала играть и в танки и в другие игры) и ругаться меньше стали)
Олександра -2ad2• 02 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
А я думала диагноз это когда алкоголик или наркоман)
Леди Репях• 02 декабря 2023
Хобби такое у человека.
У советчиц намазывать опу кремом часами или лепить бесконечные вареники считается нормальным.
Зато игры - о, ужас.

Перестать раздражаться и стать адекватной - это единственное, что нужно автору.🙂
Леди Репях• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Это болезнь
Лудомания это об азартных играх, алло🙈 А тут мужик тихо в ’Ведьмака’ шпилит, что плохого?)
Леди Репях• 02 декабря 2023
Ответ дляДама с заначкой
Симс🧡😉
Твердая валюта• 02 декабря 2023
Так не сварiться!! Це ж легко.
Намазюкана нішою• 02 декабря 2023
Ответ дляОлександра -2ad2
А там особо нет отличий, зависимость, агрессия, деградация
Мотористка• 02 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
Намазюкана нішою• 02 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Удалено администрацией...
Видимо вы тоже играете, результат на лицо)
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Я грала в ігри. Мої діти та чоловік теж. І що? Це комп´ютерні ігри, а не азартні)
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Это болезнь
Це про азартні ігри на гроші
Намазюкана нішою• 02 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вы не путайте просто разово поиграть и то когда человек теряет связь с реальностью и сидит там ночами, не спит, потом тупит и агрессивничает, спускает деньги на донаты в игру. Я думаю раз автор ссорится с мужем, там уже не просто игра, а зависимость
Файна дівка• 02 декабря 2023
был у меня танкист, приходил с работы и давай рубится, он в комнате, я на кухне с ноутом, и все отношения, мне по дому помощи ноль, под конец начал злится, почему я его напрягаю бытом. Прожили 7 лет, ушла, еще и ревновал страшно
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Я грала в броділки, там були якісь лицарі, які щось шукали. Чарівники, тролі, фентезі. Бросила, бо не могла виграти та витрачала богато часу) Дітям подобались ігри з сюжетом, де потрібна логіка. Грали не більш часу в день. Що страшного?
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Я ось на форумі сижу, дурню пишу - це залежність?)
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це про азартні ігри на гроші
Ні, почитайте значення Лудоманії, там не тільки на гроші. Якщо людина більшу частину свого часу проводить за іграми, вона залежна. Стимулятор дофаміну такий. Люди по різному стимулюють дофамін - наркотики, алкоголь, ігроманія, залежність від соцмереж...
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так, якщо декілька годин в день, і без сайту ніяк, ласка виникає( то це залежність
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Не можно порівнювати наркотики та шоппінг, наприклад. Є не дуже шкідливі звички, від яких чоловік отримує задоволення.
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Є, але головне щоб міг переключитися. Не сформувалася залежність, не було ломки.
Ми всі любимо дешевий дофамін, але можемо остановитись, не агресуємо, є обов´язки які ми виконуємо. Якщо в людини ігри на першому місті, то це проблема(
Гадаю_По_шнуркам• 02 декабря 2023
Все залежить від того, чи це всього лише форма проводити дозвілля чи щось нездорове.
Взагалі гра - це одна з базових активностей для людини. І це корисно для мозку. Більшість тваринного світу граються тільки в дитинстві, коли мозок пластичний і здатний до навчання. Людина - виняток, тому гра це ключ до креативності, до творчості, до покращення когнітивних навичок
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
А який діагноз у жінки яка сидить на жіночому форумі?)))
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Это болезнь
Хреново незнайомим людям діагнози ставити))