Ласую колобками• 02 декабря 2023

Посилка зараз заблокована на польській митниці

Доброго дня.
Порадниця, хто стикався з таким за останні 2 тижні?
Їде іграшка для дитини з Америки.

Посередник з викупу з іноземних сайтів зараз повідомив, що статус посилки: перевозиться територією Польщі в Україну.
Орієнтовний час у дорозі: 1 день
Вага: 0.22 kg
І так вже 2 тижні.

Посередник пише, що нічого зробити не може, перевізник також нічого не може вдіяти.

Що робити в такій ситуації?
Хто стикався?
Підкажіть будь ласка.
naxodki_youtube• 02 декабря 2023
Ви новини чули? Там черга 3000+ машин
Це форс-мажор
Посередниця не винна

Вилами по воде• 02 декабря 2023
Гм .. откройте новости .. поляки подурели и посредник не виноват
Смурфик• 02 декабря 2023
Чекати. А що ви зробите? Ніхто нічого не може зробити. Розблокують кордони, приїде товар.
Кучерявочка• 02 декабря 2023
Ну можете поехать и с поляками разобраться, заодно нашим фурам поможете. Водители какую неделю на трассе живут
ИзЮмрудная• 02 декабря 2023
что то недоговаривает. посылки ходят, все доставляется и через нп и мист.
недавно получила посылку с сша и германии
Твоя подружайка• 02 декабря 2023
Так перекрили польський кордон, Ви читаєте новини? Що ви можете вдіяти та посередник?
Тільки Чекати коли ситуація розрулиться
Не гоню• 02 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Черга на кордоні, хто як проривається. Замовляла косметику нотіно, приїхали з затримкою 4 дні. А одяг застряг, чекаю.

Твоя подружайка• 02 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
А нп та міст не перетинають кордон?
ИзЮмрудная• 02 декабря 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А нп та міст не перетинають кордон?
естественно проходят все границу, посылки. нет исключений
Відморожена• 02 декабря 2023
Прям зависть берет, как люди умудряются жить, не замечая трындеца вокруг)
Оченьценная• 02 декабря 2023
В мене майже місяць посилка їхала із Америки. Сьогодні прибула. Що тут зробиш якщо така ситуація. Чекайте і все.інших варіантів немає
Залізна тьотя• 02 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Сеур не отправляет ничего в Украину. Объявление на сайте.
автор Ласую колобками • 02 декабря 2023
Ответ дляОченьценная
Дякую, чекаю вже 6 неділь.
Кили и Манджаро• 02 декабря 2023
Иногда посереднику легче вернуть деньги потом продать товар этот ,чем выслушивать за то ,на что повлиять он не может, ещё и очевидные вещи...километровые очереди фур на границе, все новостные каналы пишут об этом... Автор таких игрушек там тысячи застряли...и не только игрушек...как буд´то посредник на своём горбу несёт товар...
Аноним с кешбеком• 02 декабря 2023
С добрым утром. Я заказываю сама и там стоят мои посылки тоже,скорее всего до февраля будут. Ищите новую игрушку, эту подарите на 8 марта.
Аноним с кешбеком• 02 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ходит авиа. Море стоит
Кили и Манджаро• 02 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я не думаю,что до февраля, перевозчики что-тотпридумают..это их хлеб...
автор Ласую колобками • 02 декабря 2023
Посередник зараз сказав, що посилка їде Ukraine Express.

Товари, які посрденик замовляла пізніше за наше замовлення - вже приїхали (вона сказала).

А 6 замовлень уже 2 тижні - заблоковані на польському кордоні, зокрема й моє замовлення.
Елена Гавриш• 02 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками

Може Бути, в мене 2 приїхали, 2 вже тиждень висять

Елена Гавриш• 02 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками

Теж юкрейн
Кили и Манджаро• 02 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками

Новости откройте почитайте и видео посмотрите,что творится на Польской границе....
Аноним с кешбеком• 02 декабря 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Я по максимуму написала, возможно в январе приедет. Пока нет предпосылок, что 3000 фур пропустят. Я о другом переживаю, о бензине, пошла канистр купила дополнительно и в гараже поставила. Вчера новости были и рассказывали сколько с топливом там стоят, конечно же будут другими путями везти, но оно вечно надо в определённый момент, а не стоять очередями на заправках.
автор Ласую колобками • 02 декабря 2023
Ответ дляЕлена Гавриш
Теж юкрейн
Дякую.
Дама с заначкой• 02 декабря 2023
Застопорено тільки великі фури!
НП - завжди возили малими машинами, міст авіа - теж переважно малими , то ці посилки нормально доходять
про ЮЕ не знаю як возять, якщо для економії докладають в попутні великі фури, тоді чекати,,, і то довго
Голубец• 02 декабря 2023
Читаешь такие темы и офигеваешь просто, автор вы в себе вообще?
naxodki_youtube• 02 декабря 2023
Ответ дляДама с заначкой
Застопорено тільки великі фури!
здається, вже комбінують, але якщо машина замитнена і стоїть в черзі то з неї вже по дорозі товар не перевантажиш, розумієте самі
В мене якість мої проскочили, а щось ще раніше замовлено в тому ж статусі, що в автора, паралельно ті товари що пізніше замовлені вже на складі в Україні.
Попразендовна• 02 декабря 2023
Ответ дляНе гоню
Нотино же из Чехии, нет?
Твоя подружайка• 02 декабря 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
А переїхати на ін пропускний пунк, через іншу країну вже теж не можуть?
Невидимка• 02 декабря 2023
Ответ дляЛасую колобками

Таке буває. ЮЕ відправляє посилки не в порядку черги по прибуттю а як їм взбреде. В мене теж ті що приїхали раніше стоять на складі, а ті що пізніше вже доставляються. Що тут зробиш, проблеми на кордоні, про це кругом написано. Мені в листопаді щастило, тільки одне відправлення затримали на тиждень, а тепер хвилююсь аби до Нового року отримати, бо дивлюсь що ЮЕ не спішить відгружати зі складу, деякі посилки вже два тижні тільки в них на складі лежать, а ще скільки будуть їхати.
Вредняжка• 02 декабря 2023
У меня тоже самое, а что можно сделать при очередях на границе? Такое будет до января вроде бы.